Shwedagon بتکده طلایی تعجب Part 5

[ad_1]

ما در اطراف Bo Bo Aung حرم و در پشت آن اقامت ما در مقابل معبد Dhammazedi و Dhammapala ساخته شده توسط Mon پادشاه Dhammazedi. معمولا معابد معابد (پاگودا), زیارتگاه ها و غیره. در حال محافظت شده توسط یک جفت از chinthes, devas nagas ogres و غیره اما این متفاوت است در این معبد تا آنجا که آن را محافظت شده توسط یک chinthe (سمت چپ) و یک ببر (سمت راست). معبد خانه دو مجسمه بودا و مردم می گویند که معبد قرار داده شده است که در آن پرتو از نور متمرکز توسط الماس گوی (sein bu) از Shwedagon بتکده بازدید تراس. این ممکن است درست باشد اما نه من تا کنون دیده ام ری خودم و نه من تا کنون کسی را در فرد چه کسی بود. برخی از منابع می گویند که معبد Dhammazedi و Dhammapala یکی از نه Shwedagon بتکده شگفتی و Sandawdwin بتکده است که یکی از آنها نیست; دیگران می گویند بالعکس.

ما همچنان تثبیت کرد و در حال حاضر رسیده شرقی پلکان. در اینجا در بالای پلکان پادشاه Dhammazedi قرار داده شده در 1485 این Dhammazedi سنگ ما را دیده اند در گوشه شمال شرقی از جایی که آنها نقل مکان کرد در سال 2008. این پلکان دقیق تر این ورودی در سطح خیابان نیز محل شد و در 15 مارس سال 1929 یک جشن گرفت به مناسبت بازگشت از کنترل Shwedagon بتکده به برمه توسط بریتانیا.

مخالف شرقی پلکان است Kakusandha بودا ستایش سالن. در داخل سالن در حال چندین مجسمه بودا اما اصلی بودا است که البته یکی از این سالن اختصاص داده شده است: 25 بودا Kakusandha بودا در یک نورانی غار در پشت سالن. این مجسمه به مانند دیگر اصلی بودا نئون halo است و از سنگ ساخته شده پس از اصلی مجسمه به شدت آسیب دیده بود توسط آتش سوزی بزرگ در سال 1931. آنچه قابل توجه در اینجا این واقعیت است که نه تنها کف Kakusandha دست بودا تبدیل شده است به سمت بالا به جای اینکه طبق معمول تبدیل شده به سمت پایین بکشید اما همچنین کسانی که از سه نفر از چهار در مقابل غار نشسته بودا مجسمه. این است که تا کنون قابل توجه به عنوان این مودرا است نه در انطباق با هر یک از بسیاری از mudras مقرر در اسکریپت های قدیمی.

این Kakusandha بودا یکی از نه عجایب Shwedagon بتکده.

این Kakusandha بودا ستایش سالن که قربانی آتش سوزی بزرگ در Shwedagon بتکده در سال 1931 در اصل ساخته شده در سال 1841 توسط پادشاه Tharrawaddy حداقل ارشد ملکه Ma مارس گیل و اولین بار بازسازی شده در سال 1869. پس از این که پس از آتش سوزی بزرگ دوباره ساخته شده بر اساس طرح های اولیه آن را دوباره باز شد و در سال 1940.

در سمت راست از Kakusandha ستایش سالن شما می توانید ببینید طلایی شان چتر.

به سمت چپ و راست سالن است از یک سیاره ای پست برای ماه. یکی از شما گفت که او ببر; شد آن را به شما ؟ OK پس شما متولد شده در یک شنبه است و این جای خود را به انجام خود را فداکارانه ‘yadayar’. ما در حال انتظار و هنگامی که شما پشت من به شما بگویم چیزی در مورد Masirah Gu بودا.

در حال حاضر ما یک نگاهی به Masirah Gu بودا که قرار داده شده است در تراس بالا از Shwedagon گنبد در یک تو رفتگی در دیوار در بالا و پشت Kakusandha بودا ستایش سالن. تراس است برخی از 18 پا/6 متر عرض و قابل دسترس توسط پله ها واقع شده در کنار Konagamana بودا ستایش سالن در جنوب پلکان.

همانطور که شما ممکن است به یاد داشته باشید این تراس نمی توان بازدید و نیاز به مردان اجازه Shwedagon بتکده امنیتی است. اما ما می توانید ببینید مجسمه از اینجا بر روی مانیتور در ستون بیش از وجود دارد در Kakusandha بودا ارادت سالن. این Masirah Gu بودا که گفته شده است که یک یاقوت در داخل سر خود را و خواهد بود قادر به کار معجزه. مجسمه نسبتا کوچک است و متفاوت از دیگر مجسمه بودا در Shwedagon تا آنجا که چشم خود را به یک متفاوت بیان به صورت. من قلب مردم توصیف چشم به عنوان ‘واقعی’ یا ‘زنده’. با توجه به یاقوت روی پیشانی و در چشمان او مندرج وجود دارد توسط Bo Bo Aung (و مردم بر این باورند که) و ‘زنده’ چشم Masirah Gu بودا نیز به نام “پر جنب و جوش روبی چشم بودا” در برمه ‘Padamya Myet شین بودا’. این Masirah Gu بودا یکی از نه عجایب Shwedagon بتکده.

داشتن تحسین Masirah Gu بودا ما دیدن مورب در سراسر در سمت راست شرقی پلکان U Nyo غرفه که تکمیل شد در سال 1938. چه چیزی باعث این غرفه به ذکر است که شما می توانید در اینجا ببینید مجموعه ای از زیبایی های چوبی حک شده jatakas به تصویر می کشد صحنه های گوتاما بودا زندگی از جمله صحنه سیذارتا تولد, جشن, در این دوره که زاهد Asita گیراندم که سیذارتا خواهد تبدیل به یک روز یا یک شاه بزرگ و یا بزرگ مرد مقدس.

شما خوش شانس هستند. نگاه بیش از وجود دارد. شما ببینید مردم با Htishwes (چتر طلایی) بیش از وجود دارد ؟ بله حق با شما است. که یک Shin پیو صفوف.

ادامه تثبیت کرد ما در حال حاضر در مسابقه انشاء نماز ستون. این مسابقه انشاء نماز ستون است نام خود را از پرنده طلایی در بالای آن است. این مسابقه انشاء پرنده نیز نامیده می شود Hintha پرنده است و پرنده مقدس از Hamsawaddy (Hansawaddy) Mon سلسله. به همین دلیل جذابیت انشاء (Hintha), پرنده, نمایندگی کامل اتحادیه تعادل کامل و مناسب زندگی در پرچم مون امپراطوری است و هنوز هم در پرچم Pegu (بگو) تقسیم و دوشنبه دولت است. جانبازان دعا در این پست بر این باورند که آنها را تبدیل به موفق و سالم و غنی به عنوان پادشاهان و ملکه از این سلسله.

درست از مسابقه انشاء نماز ستون در جهت اصلی گنبد در اینجا ما باید سیاره ای پست برای مریخ واقع در جنوب شرق Shwedagon بتکده تراس. همانطور که شما ممکن است به یاد داشته باشید مریخ مربوط به روز شنبه متولد شده است و مربوط به شیر. کسی از شما متولد شده در یک شنبه? شما ؟ پس اینجا جایی است که خود را ‘yadayar’ به عبارت دیگر به ترویج شانس خود را. هنگامی که شما آماده هستند ما ادامه خواهد داد.

در حال حاضر ما به نوبه خود حق و بیش از وجود دارد شما در حال حاضر دیدن غرفه جنوبی پلکان که در آن ما شروع کرده اند ما راه رفتن در اطراف مرکزی گنبد ما طواف بود. اما قبل از ما به جنوب شرقی گوشه ای به استراحت چند دقیقه زیر درخت Bodhi که کاشته شده وجود دارد و پس از بازگشت به شرق پلکان به ترک Shwedagon بتکده به منظور ادامه ما ‘یانگون بتکده چشم دیدن تور’ ما به ساختمان واقع شده به سمت چپ از بالا فرود جنوبی پلکان.

در اینجا ما هستند. این سالن از چرخ فلک. اجازه دهید ما گام نزدیک تر خواهد شد و شما ببینید که چرا این ساختمان که به نام سالن از چرخ فلک. بله به این دلیل است که آهسته چرخش چرخ فلک با چهار نقره ای کاسه روی آن. آیا شما ببینید که چه این مردم محلی در حال انجام است ؟ حق آنها سعی کنید به بازی شیر یا خط سکه به کاسه. من در اینجا برخی از سکه برای شما و شما باید آنها را به پیوستن و انجام به عنوان آنها انجام دهد. چرا ؟ چون زمانی که شما برای موفقیت در قرار دادن سکه خود را در یکی از کاسه شما باید ثروت خوب است. من فکر می کنم آن را به ارزش را امتحان کنید.

Ha شما دیدن برخی از شما از آن ساخته شده. خوشحال بود که نشانه خوبی است. در اینجا بر روی دیوار شما می توانید ببینید که بسیار زیبا کنده کاری چوب. با شروع از سمت چپ آنها در حال گفتن داستان Bhuridatta که نگا شاهزاده شناخته شده به عنوان Bhuridatta jataka.

پله از سالن عیاشی ما مرکزی گنبد در مقابل ما و به نوبه خود حق را به جهت شرقی.

پس از وارد در جنوب شرقی گوشه ای از پلت فرم اصلی ما می توانید ببینید مورب در سراسر در حد جنوب شرقی گوشه درخت bodhi. که جایی است که ما در حال حاضر به استراحت کمی در سایه درخت Bodhi.

خوب, اجازه دهید ما نشستن و لذت بردن از نمایش و برخی از کوکی ها و آب است. این یکی مانند بو درختان در شمال غربی گوشه رشد از یک برش بسیار Bodhi Tree در شمال هند که تحت آن به عنوان مسیحیان بر این باورند سیذارتا گوتاما روشنگری به دست آمده (bodhi).

نیاز به جمع آوری برخی از نقاط قوت ما بازگشت به شرق پلکان و ترک Shwedagon بتکده. ما در حال حاضر حدود دو سوم از پلت فرم بتکده و باید برای عبور از علیرضا Za, Ni, خیابان که تقسیم پلکان در قسمت پایین و بالا ،

از اینجا شما می توانید تاکسی هنگامی که شما می خواهید به ترک بتکده از اینجا یا اینجا وارد با تاکسی بنابراین اگر شما می خواهید. در جنوب جهت علیرضا Za, Ni, خیابان آگهی در سابق دریاچه جاده در حال حاضر U Htaung بو جاده که در آن جنوبی پلکان که ما استفاده می شود به صعود تا Shwedagon بتکده واقع شده است. در شمال جهت آن است که عبور از ورودی شمالی پیشرو در غرب Shwegondaing جاده ها است.

ما باید به پای پلکان و در اینجا در مقابل حصار در پایان از سنگ سیلی کف هموار با ما می توانید بر روی ما دمپایی.

اکنون ما را ترک کرده اند Shwedagon بتکده ترکیب و به عنوان شما می توانید در اینجا مشاهده کنید بیش از حد دو chinthes حفاظت از پلکان. اما این آنهایی که بسیار کوچکتر از chinthes حفاظت از ورودی جنوبی پلکان.

این است که در حال حاضر Kyar Taw Ya خیابان. در اینجا برخی از مواد غذایی کوچک و سوغات اصطبل و چند قدم بیشتر پایین خیابان است که گوشه ای از Kyar Taw Ya خیابان و Yae Ta Shae خیابان. بنابراین در اینجا در سمت چپ ما است Bahan بازار (Zay) سالن. در تمام طول Yae Ta Shae خیابان در حال اجرا در سمت چپ در حال مغازه های فروش مواد غذایی, گل, کاغذ چتر دست طرفداران راهب لباس راهب دمپایی راهب چتر خب فقط همه چیز جانبازان ممکن است می خواهم به قبل از مراجعه به Shwedagon بتکده و/یا یکی از صومعه.

این پایان سفر ما به Shwedagon بتکده. من امیدوارم که شما از آن لذت می برد و ما دوباره دیدار خواهد کرد.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment