Ranikhet هتل ها – ادای احترام به دوران باستان

[ad_1]

این sylvan تپه عقب نشینی از Ranikhet یک اردوگاه شهر واقع در Almora منطقه Uttarakhand. Ranikhet, Almora, گردشگری, Uttarakhand مشهور است برای مقاصد مانند Jhoola دوی Ka Mandir کالی کا دوی Mandir Chaubatia باغ Binsar Mahadev معبد Katarmal خورشید معبد Haidakhan معبد Syalikhet, Bhalu سد KRC (Kumaon هنگ مرکز) موزه ، Ranikhet یا ‘ملکه ‘ علفزار’ محبوب در میان دوستداران طبیعت برای زیبایی منظره آن است. مجموعه ای در میان سرسبز سرسبز تپه پسوند شکوه هیمالیا Ranikhet یکی از آباد ترین مقصد در هند.

تپه ایستگاه Ranikhet تا به بسیاری از گزینه های مسکن برای بازدید کنندگان خود را. Ranikhet هتل ها ارائه متفاوت گزینه های مسکن است که طیف وسیعی از سه ستاره هتل ها و میراث هتل ها به هتل ها بودجه لژ و خوابگاه.

وجود دارد بسیاری از میراث هتل ها در Ranikhet که بسیاری از آنها هنوز هم حفظ استعماری سبک های معماری و طرح های. میراث فرهنگی این هتل ها بسیار محبوب در میان کسب و کار و اوقات فراغت مسافران بازدید Ranikhet.

ویندزور تسلیم در اصل ساخته شده در سال 1909 است یک چنین میراث هتل واقع در حومه اردوگاه شهر Ranikhet. مجموعه ای در میان کاج و Deodar جنگل های بالای یک برامدگی در سطح صاف ویندزور تسلیم را فراهم می کند نمایش های دیدنی و جذاب از برف پوشیده قلل هیمالیا. این هتل میراث, آن شناخته شده است باستان و استعمار جوهر که هنوز دست نخورده است. اصلی معماری اسکلت ویندزور تسلیم شد که عمدتا از چوب و سنگ است که هنوز هم حفظ شده است.

میراث هتل ویندسور, تسلیم, لوکس ارائه می دهد مسکن واحد به مهمانان خود. وجود 30 اتاق در این هتل که به زیبایی مبله و به خوبی طراحی شده برای تهیه کردن به نیازهای مهمانان خود. تمام اتاق ها در این هتل گنجانیده شده اند سبک های معماری و طرح از اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20 همراه با تمام امکانات مدرن مورد نیاز برای لذت بخش و راحت بماند.

برخی از امکانات ارائه شده در این هتل شامل 24 ساعت گرم و سرد در حال اجرا آب لباس های شسته شده, تلفن, مرکز همایش, مرکز, دکتر, در, تماس, جلو, میز, اتاق, سرویس ماهواره ای, تلویزیون, سفر, میز, سرویس, اجاره ماشین امکانات و پارکینگ خودرو. فضای فعالیت های تفریحی شامل جنگل نوردی, طبیعت, پیاده روی و بیشتر. ترتیبات برای چنین فعالیت هایی نیز انجام شده توسط این هتل است. نیز وجود دارد یک در خانه و رستوران در این هتل میراث, که در خدمت مواد غذایی خوشمزه در غذاهای مختلف.

اقامت در Ranikhet می تواند تبدیل به سخت به آمده در طول اوج فصل گردشگری از مارس تا اکتبر. از این رو گردشگران در Ranikhet نیاز به کتاب در پیشبرد برای اقامت در Ranikhet هتل ها.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment