Nches Iredu یک زن فوق العاده ای ایمان!

[ad_1]

برگرد. (Mrs.) Nches V. N. Iredu یک نیجریه که در یک نمونه با محبت خانه و پایدار. او زندگی خود را به عیسی در سن مناقصه ها و مزایده قبل از او زندگی می کردند یک زندگی مناسب و معقول. Rev. Mrs Nches Iredu رئیس جمهور از خواهران و یاران بین المللی است که یک کمیسیون و دستور از جانب خدا به تاثیر کل کشور با شکوه انجیل خداوند ما عیسی مسیح به صورت هدفمند و تحقق حیات بر روی زمین و با چشم انداز بزرگ برای دیدن که تمام زمین پر از جلال خدا به عنوان آب پوشش دریا. این زن مهربان یک ابزار است در دست خدا. او تحقیر مواجه می شوند که تبدیل به یک سنگ پله به وزارت.

او خدا را دوست داشت و می کردم دوباره متولد شد و خیلی زود در زندگی است. او ازدواج کردم در سن رسیده اما تا به حال یک مشکل ناباروری اولیه برای یک دوره هشت (8) سال است. اما در همه عشق بزرگ خدا بود نه منصرف در هر راه. او هرگز جرم به خدا; نه او در مورد گریه و شکایت در مورد مشکل خود را. بلکه او به دنبال خدا و حل و فصل آن را یک بار و برای همه با خدا است. با ذهن او در صلح او رفت و در خدمت به خداوند با تمام قلب او.

در راه او چپ نیجریه و رفت به دانشگاه بیرمنگام و دانشگاه هال انگلستان به او اول و دوم درجه بود. او پرسید:”چرا مردم نگرانی زیادی برای داشتن کودکان ؟ آن است که برای دیدن کسی که نگه داشتن آنها را با لباس خود را و آنها را مومیایی و سپس مراقبت از آنها را در خود داشتند ؟ “من خدا“او ادامه داد “من شما را دوست داشتم بسیار و هنوز هم شما را دوست دارم حتی به مرگ, حتی اگر شما نمی به من فیزیکی کودکان, من ادامه خواهد داد به شما عشق. یکی از چیزهایی که من دعا می کنم شما خداوند انکار نمیکنم من معنوی فرزندان من خواهد حرکت از انگلستان به چکسلواکی, U. S. A, غنا کانادا و سراسر جهان گسترش انجیل. لطفا خداوند را انکار کند من این است. علت این روح من برنده خواهد شد برای شما به عشق شما و همچنین عشق من بیش از حد و با من تماس مومیایی.”

که عاشق خدا او نگهداری ثابت قدم و وفادار رابطه با خدا. او به یک گروه کوچک بسیار جدی مسیحیان که به همان اندازه خدا را دوست داشت و شور و شوق در خدمت او. این گروه از مسیحیان پرستش پروردگار در روح و در حقیقت.

یک زمان در آمد که یاران هنگامی که آنها تصمیم به دعا برای خود فرد نیاز دارد. آنها با در نظر گرفتن درخواست نماز در چرخش است. هنگامی که آن را به او آمد و به نوبه خود به صدا کردن درخواست او مانند دیگران او شروع به آواز خواندن یک آهنگ در نتیجه “من یک خدا که هرگز نتواند تا ابد.” به عنوان او آواز آهنگ کل جو رو متهم به حضور خدا. بلافاصله خداوند شروع به صحبت و گفت: “دختر من شنیده ام گریه خود را در مورد این زمان در سال آینده شما حمل یک نوزاد پسر.”

خداوند وعده خود را نگه داشته و از آن زمان او هرگز متوقف قدردانی از خدا برای پاسخ نماز. هر زمان به او نگاه خودش را در این دوره از بارداری, اشک قدردانی خود را پر کنید ، او از ذهن نیست اگر او را در مدرسه به تنهایی در اتاق خود و یا در هر نقطه. در نهایت او به هنگام تولد به یک تندرست نوزاد پسر فقط به عنوان پروردگار صحبت کرده است.

بار دیگر در همان یاران تماس ساخته شده بود برای مردم به آمده در به شهادت خداوند را به خوبی در زندگی خود آمد او را با آهنگ “how great thou art.” در حالی که او در درک عمیق همان حادثه ای که از قبل خود را تکرار می شود تمام فضای تغییر و متهم شد با تجلی حضور خدا; سپس خدا شروع به صحبت می کنند: “دختر من چون شما قدردانی من خیلی شما هنوز به من نعمت در مورد این زمان در سال آینده شما خواهد شد حمل نوزاد دیگر; من استفاده خواهد کرد شما را برای پاسخگویی به نیازهای زنان دیگر در شرایط مشابه. شما به عنوان دعا برای آنها باید تصور. مردم خود را به شنیدن پیام و ارتباط نزدیک با من. من استفاده خواهد کرد شما را به شفا خانه ها شکسته; شما باید آموزش های مردان و زنان, راه های داشتن ازدواج سعادتمند و صلح پایدار در خانه های خود. من استفاده خواهد کرد شما را برای آموزش بانوان جوان صالح راه را به طوری که آنها نیز می تواند برکت و سعادتمند زندگی ازدواج. من استفاده خواهد کرد شما را به تاثیر زندگی رابطه مثبت و معنی داری.“امروز او برکت است با چهار (4) بیولوژیکی کودکان و بسیاری معنوی کودکان در سراسر جهان است. او با خوشحالی ازدواج یک زن فقط یک شوهر که بسیار حمایتی است و از تشویق به وزارت.

چند سال بعد او آمد به نیجریه که در آن او شروع به کار در یک مدرسه و شروع یک کمک هزینه تحصیلی برای کارکنان در طول شکستن دوره است که او به نام ستاد یاران او دعوت از معلمان مدرسه به یاران و تدریس آنها را با شکوه انجیل خداوند ما عیسی مسیح. یاران رشد کرد به طوری که آنها شروع جلسه بعد از مدرسه. مردم آمد با همسایگان خود و دوستان است. به عنوان یاران رشد بسیاری از زنان پیوست تغییر نام بود از کارکنان یاران به خواهر, کمک هزینه تحصیلی. با رشد سریع از اعضا به 300 نفر از زنان این فصل گسترش بیش از همه. امروز او نهفته است زندگی بسیاری از زنان از طریق خواهر یاران فصل در انوگو بنین, Nasarawa, Aba در یومواهیا پورت هارکورت آفریقای جنوبی ساحل d’Voire, غنا, توگو بنین جمهوری Cameroun امریکا و لندن و کشورهای دیگر. او متعهد به آوردن روح به پادشاهی خدا. او همچنین سازماندهی و شوهر شام. او نوشته است و کتاب ها از جمله ازدواج می تواند هیجان انگیز و گریه نه بیشتر.

او معتقد است زنان شخصیت molders و نفوذ در خانواده است. او و گروه او بازدید کرده اند زنان در زندان ها و ارسال آنها را عبادت روزانه و نوشیدنی. او ساخته شده او وزارت در عشق و تمدید همان سالگی نوزادان’ خانه های مردم قدیمی ” خانه و بیوه کور و بی بضاعت هستند نه چپ او به همان اندازه به آنها غذا و لباس در کنار انجیل صلح است.

برگرد. Iredu مناسب و معقول است که معتقد است در شکسته نفسی می آید به پانسمان! او را تشویق زنان به خصوص زنان متاهل به لباس در راه است که جلال و زیباسازی خدا در آنها و دیگران است. او واقعا یک زن از نفوذ است که الهام بخش بسیاری از زنان زندگی زندگی موفقیت.

داستان او و شهادت است که هنوز هم تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر در سراسر جهان مثبت; چه چیزی شیطان آورده و به عنوان یک مجموعه را برای او سوخت و او شور و شوق و عشق به خدا. زن در حال صدمه زدن به شما? شما دلسرد? شما pained? آیا شما شده است به نام نام به دلیل وضعیت خود را? تشویق برای شادی می آید در صبح! این است که صبح از زندگی خود را طوری گرد و غبار خود را در دامن و اجرای مسابقه خود را از طریق مسیح است که شما را تقویت می کند!

کپی رایت Jaachynma Agu

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment