Mocha موجو – کافی شاپ چنای

[ad_1]

یک کافی شاپ است که استقرار آن در درجه اول در خدمت آماده قهوه یا دیگر نوشیدنی های گرم. این سهام برخی از ویژگی های از یک نوار و برخی از ویژگی های یک رستوران, اما آن را متفاوت از یک کافه تریا. به عنوان نام نشان می دهد, قهوه خانه تمرکز بر ارائه قهوه و چای و همچنین به عنوان میان وعده. این متفاوت از یک کافه است که رسمی رستوران ارائه طیف وسیعی از غذاهای گرم و احتمالا مجوز برای خدمت به الکل است. بسیاری از قهوه خانه ها در جهان اسلام و در مناطق مسلمان در غرب ارائه قلیان طعم توتون و تنباکو دودی از طریق قلیان. در موسسات که در آن قابل تحمل است – که ممکن است در بر داشت به ویژه در هلند به خصوص در آمستردام – شاهدانه ممکن است دودی نیز هست. یکی از اصلی استفاده از این کافه به عنوان یک محل برای تبادل اطلاعات و ارتباطات شد و دوباره به راه افتادند در 1990s با اینترنت کافه و یا کانون (Wi-Fi). گسترش سبک مدرن کافه ها به بسیاری از نقاط شهری و روستایی رفت و دست در دست با رایانه است. کامپیوتر و دسترسی به اینترنت در معاصر-مدل دهید محل کمک می کند تا برای ایجاد یک جوان مدرن به دنبال بیرون محل در مقایسه با سنتی میخانه و یا از مد افتاده شام که آنها جایگزین شده است. کافی شاپ در حال حاضر ارائه رایگان Wi-Fi در اکثر فروشگاه ها.

از یک فرهنگی نظر از قهوه خانه تا حد زیادی در خدمت به عنوان مراکز تعامل اجتماعی: این قهوه خانه اجتماعی را فراهم می کند کاربران با یک محل برای جمع, صحبت کردن, نوشتن, خواندن, سرگرم یک دیگر و یا گذر زمان, آیا به صورت جداگانه و یا در گروه های کوچک 2 یا 3.

توجه داشته باشید که من می خواهم به شما معرفی بچه های جدید قهوه محل بازدید کردم. در اینجا می رود… برای همه Chenaiites که به دنبال یک جای خنک به اویختن و فقط استراحت با دوستان خود – جستجوی خود را به پایان می رسد در اینجا در Mocha موجو. نمی تواند گمراه خود خط تگ “قهوه و گفتگو” در این محل است که بسیار بیشتر از یک کافی شاپ.

آنها باید یک منو است که caters به تمام ذائقه اعم از رشته فرنگی با سس به گناه دسر. برای سلامت آگاهانه وجود دارد یک بخش کامل در منو که شامل سالاد و ماست مخلوط با کالری مشخص شده کنار! و در اینجا یکی دیگر از چیز عالی جالب-Mocha موجو است گفت: برای استفاده از molecular gastronomy مفهوم در پخت و پز است که استفاده از اصول علمی برای درک و بهبود آماده سازی مواد غذایی.

انواع قلیان هستند تازگی با جالب طیف وسیعی از طعم. برای uninitiated – شما همیشه می توانید بپرسید یکی از پیشخدمت برای کمک به شما در انتخاب یک عطر و طعم و شما بداهتا درس در مورد نحوه استفاده از قلیان.

این پناهگاه برای epicureans های نوآورانه دکوراسیون است که می تواند بهترین توصیف به عنوان ‘یکپارچهسازی با سیستمعامل شیک. شما به طرز عجیبی احساس راحت و آرام و در عین حال انرژی در حالی که شما در حال مصرف کاملا مواد غذایی دلپذیر در اینجا. تمام تجربه و تسکین دهنده از لحظه پیشخدمت مکان یک بطری آب آشامیدنی با یک شاخه نعناع شناور در آن را برای لحظه ای که شما این لایحه پرداخت.

راحت و آرام, تسکین دهنده محیط دوستانه سرویس موسیقی بزرگ و الهی مواد غذایی….. باور ما – شما هرگز می خواهم به ترک هنگامی که شما وجود دارد!

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment