Menorca – گوهر دریای مدیترانه

[ad_1]

شاعرانه شناخته شده به عنوان گوهر از دریای مدیترانه و شاید حتی بیشتر evocatively توسط مردم محلی به عنوان آبی جزیره منورکا نهفته 150 مایلی جنوب شرق بارسلونا در شمال نقطه از جزایر بالئارس.

آن مکان از راه دور به معنای آن است که اگر چه جزیره مجزا اسپانیایی آن را فرار به سر می برند سواحل و افزایش بالا هتل ها در بر داشت در بسیاری از اسپانیا سرزمین اصلی استراحتگاه و حفظ صلح و زیبایی. در منورکا شما هنوز هم می تواند پیدا کردن سواحل شنی سفید با چند بازدید کننده و حتی در اواسط ماه اوت است.

این جزیره شده است مبارزه بیش از اوایل دوران روم باستان توسط مورها فرانسوی اسپانیایی و انگلیسی ایجاد یک ترکیب غنی از فرهنگ های گوناگون است که می تواند به وضوح دیده می شود در منورکا را سبک آشپزی, زبان و معماری است.

با شهرت خود را برای ارائه فهیم مستقل مسافر با کیفیت بالا ویلا تعطیلات فوق العاده رستوران و متخصص در غذاهای دریایی تازه و تاپاس اسپانیایی و همه در یک جزیره تنها 25 مایل طول و 10 کیلومتر عرض جای تعجب نیست که آن را به دست آورده است به نام گوهر از دریای مدیترانه.

منحصر به فرد تعطیلات محل تنها دو ساعت دور

بنابراین داشتن از این شنیده تعطیلات منحصر به فرد محل درست در زیر بینی ما – تنها دو ساعت زمان پرواز از بیشتر منطقه ای فرودگاه های بریتانیا – من تصمیم گرفتم سعی کنید از شرکت های محلی, Menorca صاحبان خصوصی اجرا شده توسط Rodsley مبتنی بر پل و جین Perera.

در میان معمول تکثير از وب سایت های مسافرت و معامله شکستن متخصصان به شما در پیدا کردن در اینترنت, Menorca صاحبان خصوصی راه اندازی شده توسط یک گروه از صاحبان ویلا و خارج از غرفه. وب سایت آسان به حرکت است و زیبا به در نگاه کنید و قطعا هم زده تخیل من است. آن ارائه طیف وسیعی از زرق و برق دار خواص را با توجه به تمامی سلیقه ها و بودجه, بنابراین من آنها را ارسال یک ایمیل به درخواست برای یک بروشور.

نتیجه این شد یک سورپرایز زیبا و به زودی پس از من دریافت یک تماس تلفنی و خودم چت برای شرکت, مدیر عامل, Paul Perera, که همراه با همسرش ” جین ” متعلق به یک ویلا در این جزیره برای 20 سال شده است و سفر به این جزیره از او جوانی.

آنچه من در این مورد به خصوص در عصر فعلی هندی, مراکز تماس و سیستم تلفن خودکار بود پل طراوت و واقعی رویکرد به تعطیلات مشاوره. من در واقع صحبت کردن با یک شخص واقعی است که همه می دانستند ویلا شخصا و به دانش از جزیره است.

پس از پرسیدن چند سوال در مورد تعطیلات ایده آل پل ارائه شده شامل با بروشور چند توصیه شخصی از انتخاب خود را از بیش از 100 خصوصي ویلا. قرار دادن تلفن من متوجه شدم خانواده من تنظیمات برجسته شده بود عشق ما از سواحل و رستوران های محلی و تمایل ما برای حفظ حریم خصوصی و انزوا. که من مشتاقانه در انتظار پست بعدی چند روز فکر کردم این می تواند بیش از حد خوب درست باشد?

آنچه وارد شده قطعا نا امید نیست. و همچنین بروشور, من در بر داشت خود را دقیق منورکا راهنمای که شامل صفحات اطلاعات در جزیره تاریخچه آن و از همه مهمتر برخی از رستوران دوست داشتنی و پیشنهادات

حتی در این مرحله آن بود آشکار است که این بیش از فقط یک کسب و کار; این مردم با عشق به جزیره و واقعی خواهید برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با holidaymakers. آغاز شده و در ابتدا به عنوان یک سرگرمی این شرکت رشد کرده است به یک کسب و کار موفق ارائه بیش از 100 خصوصي خانه دوم در این جزیره است.

توصیه های شخصی و توصیه های ارزشمند

چند روز بعد جین به نام و من خودم را قادر به بحث در مورد زن و شوهر از ویلا که من تا به حال کوتاه ذکر شده از جمله نگرانی های من در مورد خانواده های جوان و دیگر مسائل مهم مانند آنچه که دقیقا در کنار درب و وجود جاده اصلی یا فرودگاه نزدیک است.

جین که شخصا بازدید تمام ویلا در بروشور بنابراین توصیه او برای اولین بار دست و ارزشمند است.

آن را هرگز ممکن است به انجام این کار زمانی که رزرو از طریق اینترنت و چگونه اغلب من وارد جایی تنها به نا امید!

در زمان ما بحث منورکا صاحبان فهرست شراب و وعده تحویل رایگان من منتقل شد در آنجا شیشه ای از شراب در دست, تماشای خورشید پایین رفتن بیش بندر در Cala Llonga جایی من هرگز پیدا کرده اند بدون جین مشاوره شخصی.

بنابراین آیا این تعطیلات زندگی می کنند تا انتظارات…?

سفر ما بود بدون درز و کارآمد و ورود ما در همه استرس زا به عنوان فرودگاه آنقدر آرام است. ما با یک بازی دوستانه استقبال از خودرو استخدام شرکت که به راحتی پارک ماشین برای ما در کوتاه ماندن, ماشین, پارک درست در خارج از ترمینال. یکی از سریع امضا و ما دور بودند و من در سکوت تشکر منورکا صاحبان خصوصی برای خود ماشین آنلاین, فرم استخدام که تا به حال تضمین همه ما مدارک به منظور بود بنابراین ما نمی باید به صف.

جهت به ویلا عالی بود به وضوح نوشته شده توسط یک زن! هنگامی که ما وارد و در ویلای تمام خانواده بلافاصله احساس در خانه. این به وضوح یک خانه دوم, بدیهی است که توسط صاحبان آن وجود دارد و در یخچال بود تمام صورت عمده خرید من تا به حال قبل از دستور.

برای اولین بار در یک مدت زمان طولانی احساس کردم واقعا در تعطیلات و به عنوان من ریخت و یک جین و تونیک و رفت به نشستن در تراس آن وجود دارد فقط به عنوان من تا به حال تصور آن را همه کسانی که سال پیش خورشید پایین رفتن بیش از شهر قدیمی.

نهایی خانواده مقصد

منورکا دارای مناظر شگفت انگیز – عمیق در دره صخره های سنگ آهک باز زمینه های وحشی گل معطر و متراکم جنگل کاج – و به عنوان توسعه نیافته و زیبا به عنوان طبیعت در نظر گرفته شده.

معروف آن آب و هوای معتدل آن نه بیش از حد گرم با وزش بادهای خنک کننده بیشتر از گرمای تابستان است. با آن مایل از خط ساحلی شنی ترک دوستانه خوش آمدید, شلوغ بنادر و فوق العاده fiestas, Menorca ارائه می دهد خیلی بیشتر از فقط یک تعطیلات ساحل و آن را نهایی خانواده مقصد.

ما شب گذشته ما به دنبال راهنمای رستوران های توصیه شده توسط جین برای شوهرم تولد ویژه شب. به عنوان ما خوردند خوشمزه غذاهای دریایی و محلی ما مطرح ما از شراب بسیار عالی اسپانیایی برای تشکر از منورکا صاحبان خصوصی برای یک تعطیلات فوق العاده.

این خانواده اجرای کسب و کار ثابت شده است آنقدر موفق است که پل و جین باید دست برداشت یک تیم عالی به ادامه فلسفه و کسی که خود را به اشتراک بگذارید شور و شوق و عشق به این جزیره است . آیا شما

می خواهید یک خانه رعیتی سنتی یا مدرن ویلا در یک روستای آرام و یا فقط یک دقیقه از ساحل Menorca مالکان خصوصی هستند قادر به کمک است.

منورکا است که قطعا یک محل خاص می گوید: پل و شاید یکی از پرارزش ترین جنبه از کسب و کار ما شده است ارتباط با مشتریان و که بسیاری از آنها به پایان رسید تا خرید خانه برای تعطیلات خود در جزیره و در حال حاضر اجاره آن را از طریق منورکا صاحبان خصوصی است که شگفت آور قوی حمایت از هر دو سحر و جادو از جزیره و نوع تعطیلات است که شما می توانید انتظار می رود با منورکا مالکان خصوصی است.

برای من تعجبی ندارد که بسیاری از مشتریان به طور منظم کتاب یک سال پیش به کتاب های مورد علاقه خود ویلا. خود بروشور می گوید:

“هدف ما این است برای کمک به شما لذت بردن از تعطیلات خود را به ویلا که اگر آن را خانه دوم خود را و واقعا تجربه منورکا ما پیدا کرده اند.”

ما و ما قطعا بازگشت.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment