Markree قلعه

[ad_1]

همه چیز روشن و زیبا

Markree قلعه در شهرستان Sligo شده توسط لرد کلارک در بی بی سی برنامه های تلویزیونی تمدن به عنوان “ایرلند بهترین قلعه در آن دوره” و آن سخت است برای دیدن چرا. نگاهی به برخی از تنفس عمیق. یک و دو. یک و دو. در اولین نمای ساختمان محض سنگ نمای ساختمان و یا هنگامی که شما قبض خود را, شما ممکن است کشیدن به شدت. خوشبختانه پرداخت در Markree یک سورپرایز شیرین و لذت بخش از نرخ هتل ها بسیار مناسب است. بازدید کنندگان به قلعه به خصوص آمریکایی ها هیجان زده هستند به کشف کنند که چهار قرن ایرلندی تاریخچه های موجود در دیواره های آن است. همه چیز در مورد آن.

زمان آشفته 1600 – 1700

این سایت از قلعه است که در ماقبل تاریخ قلعه. یک سنگ قبر در و مستغلات را فراهم می کند شواهد باستان حل و فصل است. این MacDonagh قبیله ساخته شده است قلعه در Markree در اوایل قرن 17th. محاصره دیوار این ساختمان کشف شد در زیرزمین در حال حاضر قلعه در طول کار مرمت.

در 1600s Markree ارائه شد به یک Cromwellian سرباز از Norfolk, Coronet کوپر به عنوان یک پاداش برای بخشی خود را در محاصره Limerick. نه منظمی نه بگویم خوشبختانه برای او بیوه اوبراین اری برنده زن سپس در محل اقامت توافق به ازدواج با او. جیمز دوم ساخته شده Markree یک مانور از 500 هکتار از پارک با اجازه برای برگزاری دادگاه در قلعه. همیشه پس از هر نسل از کوپر خانواده درگیر شد, در سیاست, نمایندگی Sligo برای ناگسستنی دوره از 1695 به سال 1930. نام از املاک و تکامل یافته طی چهار قرن از مارسیا جیوه Markea, Markrea و در نهایت به Markree.

ساخت و ساز و بازسازی 1700 – 1800

توسط اوایل 1700s ایرلند صلح آمیز و غنی مسکن از MacDonaghs باید به نظر می رسید به شدت هشدار به طعم تصفیه شده از گرجستان دوره است. نتیجه اصلی قرن 17 محل اقامت جایگزین شد سه طبقه بلوک; آن را تا به حال پنج خلیج جلو با سه خلیج باغ ارتفاع حاوی یک خلیج در دو طرف کم عمق تعظیم پنجره.

هند تابستان 1800 – 1900

معماری تکامل از Markree تکمیل یک دایره کامل در قرن 19 زمانی که گرجستان خانه که جایگزین اصلی قلعه تبدیل شد به یک قلعه در سال 1802. جاشوا کوپر منصوب معمار فرانسیس جانستون که شامل بازسازی Áras یک Uachtaráin رئیس جمهور اقامت در فونیکس پارک در دوبلین و گسترش بیمارستان سلطنتی Kilmainham نیز در دوبلین. موجود در خانه بود و دو برابر اندازه به شکل یک قلعه عظیم از اوایل متقارن نوع با یک ورودی جدید ایجاد شده در یک porte-cochère در پایان دو ارتفاع طرح.

اما گوتیک درمان از فضای داخلی به عنوان دیده می شود در این گالری که در آن gorbels زیر دیوار پست bedecked با فرشتگان به نظر نمی رسد که راضی جاشوا برادرزاده و وارث ادوارد کوپر. او هانه مجموعه ای از اتاق پذیرایی در باغ جلوی در پر جنب و جوش لویی چهاردهم شیوه با طلاکاری آینه احاطه به خوبی تغذیه ق دار از انتهایی swags از میوه و گل.

در ادوارد مرگ در سال 1863 او پنج دختر که irked در نمی وارث Markree عزيمت لندن در نظر گرفتن به عنوان بسیاری از مبلمان به عنوان آنها می توانند با آنها. قلعه گذشت به من سرهنگ ادوارد کوپر که به سفارش معمار میتلند Wardrop ادینبورگ به انجام بیشتر remodelling. گوتیک کلیسای کوچک و یک شیشه راه پله پنجره به تصویر می کشد گسترده نسب اضافه شد به Markree در این زمان.

خانم الکساندر در سفر به Markree شد الهام به قلم سرود همه چیز روشن و زیبا میزبان بودن “مرد ثروتمند خود را در قلعه” و نمایش “بنفش سر کوه رودخانه در حال اجرا توسط”. بزرگ شدن و ارایش از Markree در نهایت به پایان رسید و در سال 1895 زمانی که آخرین سنگ اضافه شد اما در سال 1902 انقباض از خانه آغاز شد و با بسته شدن از زیرزمین. هفت سال تابستان در هند به پایان رسید.

تبدیل و بازسازی 1900 – 2000

در اوایل قرن 20 Markree مانند بسیاری دیگر ایرلندی خانه های کشور اشغال شده بود توسط Free State سربازان که باعث آسیب گسترده سوزاندن مبلمان و خروج گلوله سوراخ در دیوار. در سال 1949 پدر بزرگ در حال حاضر صاحب فرمانده ادوارد کوپر بود مجبور به عقب نشینی به دلایل مالی به یک بال از ساختمان بسته شدن گسترده بلوک اصلی که در نظر گرفته شده بود سرنشین دار توسط یک تیم از بندگان. Markree چنان ویران شد که در آن حتی ذکر شده در اضمحلال خانه های کشور ایرلند در اوایل 1980s.

مالک در حال حاضر چارلز کوپر در زمان شجاع تصمیم به بازگرداندن قلعه متروک بر اساس تجاری باز کردن آن به عنوان یک هتل با Knockmuldowney رستوران اشغال اتاق ناهار خوری. در شنیدن این فرزندان کوپر دختران که در حال فرار از قلعه از دست داشتن در ارث خود بازگشت و چند مورد از مبلمان گرفته شده از Markree به لندن 140 سال پیش. در چند سال گذشته به 30 مهمان اتاق خواب تزئین شده در سرد خانه به سبک کشور و شدید رنگ طرح به کار گرفته شده است خرگوش وارن از راهرو سالن لابی و راهروها. مرمت در حال انجام است و در حال حاضر که ساختمان اصلی آورده شده است بازگشت از آستانه چارلز کوپر است توجه خود را تبدیل به کلیسای گوتیک و castellated ورودی.

بعد & سمت بالا 2000 – 2100

پس از این قطعه برای اولین بار منتشر شد, بازسازی گوتیک کلیسای کوچک و castellated ورودی تکمیل شده است. با وجود اقتصادی فعلی آب و هوای Markree قلعه تا به نگاه هرگز بهتر و همچنان به رشد به عنوان یک مثال برجسته از کشور خانه هتل. آن را به راحتی می تواند ذکر شده در بازمانده خانه های کشور ایرلند. در اینجا به آینده!

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment