Karwa Chauth – با عشق برای همسرم

[ad_1]

یک سنت از ایمان Karwa Chauth کامل جشنواره در دوران مدرن. جشن Karwachauth عروسی هندو زنان رعایت یک روز سریع برای طولانی زندگی خود را ، زنان انجام این کار دقیق و سریع با تمام ارادت و شور و شوق. با رعایت Karva Chauth vrat, زنان ابراز عشق به شوهر خود و جوانی خود ازدواج کرده است. در مدرن هند Karwa Chauth تر است مانند روز ولنتاین برای زوج های متاهل – یک روز برای ابراز عشق و دوباره تأیید زناشویی پاکستان.

جالب است رعایت که محبوبیت سن جشنواره Karwa Chauth در حال افزایش است گذشت هر سال است. حتی امروز در جت سریع سن مدرن, زنان هندی را حفظ ایمان خود در هند باستان مقدس و سنت است. مدرن و روز زنان رعایت سریع با انجام همه تجویز مراسم با ارادت.

هنگامی که Karwa Chauth جشن ؟

جشنواره Karwa Chauth جشن گرفته می شود Kartik کی chauth. این به این معنی روز چهارم (chauth) از ماه پایانی تیره یا دو هفته از فرخنده هندو ماه Kartik. با توجه به تقویم میلادی, Kartik مربوط به اکتبر و نوامبر است. روز Karwachauth می آید حدود نه ماه قبل از جشنواره دیوالی.

افسانه پشت Karwa Chauth

محبوب افسانه پشت Karwa Chauth داستان Savitri و Satyavan. گفته شده است که هنگامی که خداوند Yamaraj آمد به Satyavan زندگی Savitri به شدت التماس به Yamraj یدکی ولی Yamraj خودداری کرد. Savitri سپس عهده دقیق سریع و قول داد برای خوردن یا نوشیدن تا Yamraj مسلم او می خواهید. Yamaraj منتقل شد Savitri ارادت و احساس مجبور به سبب زندگی به Satyavan. از آن پس زنان باید رعایت شده Karwa Chauth سریع برای طولانی زندگی خود را ،

با توجه به یکی دیگر از به طور گسترده ای اذعان کرد افسانه هنگامی که ملکه Veeravati ساخته شده بود به شکستن و به سرعت خود را با نگاه به غلط ماه نشان داده شده توسط او هفت محبت برادران که نمی تواند خود را عزیزترین خواهر گرسنه باقی می ماند برای مدت طولانی. اما به عنوان به زودی به عنوان Veeravati شام شوهرش درگذشت. Veeravati با عجله به قصر بر دریافت اخبار است. در راه او الهه پارواتی توضیح داد: به Veeravati که شوهرش فوت کرد چرا که او مشاهده نشد سریع به درستی. Veeravati التماس بخشش و پارواتی کارشناسی ارشد مشاوره, تکمیل دقیق Karwa Chauth سریع تحت شرایط سخت. خوشحال با ملکه ارادت الهه پارواتی احیا ،

آماده شدن برای Karwa Chauth

Karwa Chauth جشن گرفته است به عنوان یک جشنواره بزرگ در دوران مدرن. استادانه درست شده فرآورده های ساخته شده برای این مناسبت روز برای این جشنواره است. در حالی که برخی از پوشیدن لباس عروسی خود را, دیگران خرید البسه برای روز بزرگ. مطابق شیشه النگو bindis و جواهرات و کفش و غیره خریداری شده برای تکمیل این گروه است. با این حال رنگارنگ ترین صحنه از جشنواره مشاهده می شود در آستانه Karwa Chauth هنگامی که زنان قبل از اقصر طرق mehendiwalas برای پیچیده ترین حنا الگوی خود را در کف دست است. صف های طولانی برای mehendi دیده می شود تا نیمه های شب. همسران و کودکان همراه با ساخت بازار feistier.

Karwa Chauth سریع

Karwa Chauth سریع فرآورده های ساخته شده قبل از سپیده دم است. Suhagins (ازدواج هندو زنان) از خواب بیدار در حدود 4 هستم و حمام خود را. پس از انجام نماز روزانه زنان در خانواده جمع آوری و مصرف مواد غذایی به صورت جمعی به نام “sargi’. جدا از مواد غذایی sargi همچنین شامل میوه و شیرینی. به طور سنتی sargi داده شده است به زن توسط او مادر در قانون است. پس از sargi زنان رعایت Karwa Chauth سریع مصرف نمی کند حتی یک لقمه از غذا و یا یک قطره آب. برخی از مدرن و روز زنان که پیدا کردن سریع بیش از حد دقیق مصرف آب یا شیر در طول روز. باردار و یا زنان بیمار نیز با توجه به یک راه گریز در طول سریع و مجاز به مصرف میوه ها و یا هر گونه مواد غذایی دیگر از آیتم های در نظر گرفته شده لازم است در شرایط خود را. جالب است که بسیاری از محبت شوهران بیش از حد رعایت سریع به خاطر همسر خود. هر چند وجود چنین سنت آنها را از عشق خود ، دقیق Karwa Chauth سریع شکسته است تنها پس از طلوع که معمولا رخ می دهد پس از 8 ساعت.

Karwa Chauth Puja روند

Karwa Chauth puja انجام شده است در طول بعد از ظهر. گروهی از لباس های روشن جمع آوری زنان در یک خانه یا در معبد محل برای انجام این فرآیند است. زنان نشستن در شکل یک دایره در مرکز قرار داده شده است که از کود گاو تصویر از Gaura کارشناسی ارشد و یک Karva (پارچ) بر روی یک پلت فرم مطرح شده. جماعت زنان محل teeka در بت Gaura Ma دنبال نعمت برای مدت طولانی و سعادتمند زندگی ازدواج. یک زن مسن داستان Karwa Chauth vrat و به طور متناوب در زنان چرخش خود را cyrus با baya در حالی که خواندن Karwachauth آهنگ “Chand chade te pani peena…” پس از puja زنان چت و بازگشت به خانه های مربوطه. این روزها زنان نیز در بازی های داخل سالن بازی فقط برای تفریح و گذر زمان تا ماه افزایش می یابد.

شکستن سریع با ماه افزایش

پس از puja می شود بیش از وجود دارد آغاز می شود جان منتظر طلوع. تشنه و famished, زنان, خود, شوهر و بچه ها در حفظ و بازدید از تراس برای دیدن اگر ماه افزایش یافته است. اخبار کانال های بیش از حد اعلام افزایش از ماه به نفع اضطراب زنان است.

زمانی که ماه بالا می رود زنان به تراس و یا در فضای باز با یک thali حاوی یک پارچ آب و یک قطعه از mithai و دیا. زنان glance at the moon از طریق یک الک یا یک chalani و سپس نگاه خود به همان شیوه. پس از ارائه عبادت به ماه خدا, زنان مصرف آب خود را از دست و استراحت خود را سریع با یک قطعه شیرین است. سنتی هندو زنان نیز لمس شوهر خود را در این نقطه است.

Karwa Chauth – هدیه سنت

پس از شکستن سریع, زنان حاضر baya به خود saas یا مادر در قانون است. به طور معمول, baya شامل mathris بادام و یک هدیه برای مادر در قانون است. گاهی نقدی نیز داده شده در محل از هدیه. این baya همان است که چرخش در thali در طول puja.

تحت تاثیر قرار با همسر صمیمیت همسران بیش از حد افراط خود را با یک هدیه است. محبوب Karwa Chauth هدیه برای همسر عبارتند از طلا و جواهر ساری و لوازم جانبی مد.

شام مجلل

پس از باقی مانده گرسنه برای مدت طولانی, زنان نگاه به جلو به یک شام مجلل. امروزه زوج ها ترجیح می دهند به بیرون رفتن برای یک اسراف شام در رستوران به همسران احساس بیش از حد بی حال به طبخ یک شام خود را. جای تعجب نیست که سنگین راش دیده می شود در رستوران در Karwa Chauth شب.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment