Coonoor – باید سازمان دیده بان مقصد در جنوب هند ایستگاه تپه

[ad_1]

با توجه به افسانه های محبوب در اینجا Coonoor واقع در Tamilnadu برگرفته از نام آن از Kurinji گل که شکوفا روی تپه ای در دامنه یک بار در هر 12 سال است. مشاهده دامنه های کوه عجین در رنگ آبی روشن رنگ Kurinji شکوفه چشم به صورت چاپگر در چشم برای همیشه لطفا برای.

در طول قرن 19 در محل کشف شد ، مانند بسیاری دیگر از ایستگاه تپه در طول حکومت استعماری بریتانیا اعلام کرد این عنوان در تابستان خود را در رفت و آمد مکرر. شما می توانید ببینید نفوذ انگلستان در این شهر است که هنوز زنده است در قالب باستان کلبه و همچنین خانه های ییلاقی و خیابان با داشتن نام انگلیسی.

بهترین راه برای شروع سفر خود را تحت جنوب هند تور ایستگاه تپه به این مکان توسط یک سوار از طریق Nilgiri کوه آهن. این راه حمل و نقل ساخته شده بود به اتصال هر دو اوتی و Coonoor به دشت زیر. 45.88 کیلومتر طولانی اوتی اجرا می شود در حد متوسط اجرا بر روی رک-&-پینیون سیستم. Gulping همراه در 30 کیلومتر در ساعت سوار بر اسباب بازی-قطار می افزاید: این فرصت برای تعطیلات از بازدید کنندگان در Coonoor. دیگر ایستگاه تپه در جنوب هند مانند Lovedale & ولینگتون نیز متصل شود کوه آهن.

در سراسر جهان این ایستگاه تپه مشهور است که تهیه کننده فوق العاده چای معطر. در واقع اقتصاد از ایستگاه تپه است که اساسا متکی به صنعت چای و فصلی ترافیک گردشگران بیش از اینجا.

زمرد چای شهرکهای مزارع و خالص طبیعی محیط اضافه کردن به محبوبیت Coonoor به ویژه در میان honeymooners است. بی سر و صدا و آرام اطراف با منظره زیبایی را واقعا شما را افسون. همچنین نزد اسباب بازی-قطار guzzling راه خود را به تپه هیبت الهام بخش نمایش را به تصرف در چشم خود را.

این جنوب هند هیل اگر ایده آل برای مسافرت فعالیت هایی مانند پیاده روی و کوه پیمایی غیر از تماشای پرنده نیز ترجیح تفریح و سرگرمی در میان بازدید کنندگان است. یکی به راحتی می توانید نقطه پرندگان مانند pipits cormorants parakeets و thrushes.

همچنین محل خانه را به هنگ ستاد مدرس هنگ از ارتش هند. همچنین در نزدیکی مناطق شناخته شده به محل مسکونی از Toda قبیله.

در داخل و اطراف کانر وجود دارد بسیاری از مدارس مسکونی که بسیاری از آنها تحت کنترل مذهبی کاتولیک ،

سایت های خرید در Coonoor

این ایستگاه تپه در جنوب هند نیز محل خوبی برای shopaholics. خرید یک خانه زیبا کتانی و همچنین جنوب پارچه های پنبه ای. نیز وجود دارد عتیقه دوزی لباس و شال و handlooms سایه-کار کرده-تخت خواب-ورق عسل توری کار ایرلند و بلژیک جدول-مجموعه و بسیاری از بیشتر برای خرید.

آن را به عنوان معروف برای مزارع چای آن شما می توانید خرید انواع چای بیش از حد. همچنین سعی کنید به خرید میوه های محلی مانند میوه شور توت و شهد هستند که شناخته شده برای خود را deliciousness. جدای از آن Coonoor نیز محل خوبی برای رسیدن پنیر هندی.

ماندن گزینه های

به ماندن گزینه های در اینجا طیف وسیعی از کلی هتل به farmstays کلبه ها و بیشتر. وجود دارد بسیاری از ماندن گزینه های مختلف بودجه است.

گزینه های غذا خوردن

از Eateries در حال اجرا در مقیاس کوچک می توان در اکثر نزدیکی ایستگاه راه آهن عنوان انبار که ظرف خوب و در عین حال خوشمزه جنوب هند غذا در دسته ها مانند سبزی و غیر سبزی. در حالی که در جنوب هند تور ایستگاه تپه انجام آن سعی غذاهای محلی مانند Avare لوبیا & Rajma. برای خیابان دوستداران مواد غذایی وجود دارد bhajjis سیب زمینی bondas, سمبوسه و vadais. در صبحانه یکی از خوشمزه سبزی-پفک و تنقلات از نزدیک نانوایی. در رستوران مهمان در حال خدمت با چند غذاهای و مشروب.

هنگامی که برای بازدید ؟

Coonoor با توجه به آن لذت بخش و در عین حال آب و هوا تسکین دهنده طول سال است مقصد. می تواند یکی از بازدید از این محل در سراسر سال. ماه بین آوریل تا مه شاهد عجله از بازدید کنندگان.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment