Chilika – بزرگترین دریاچه آب شور

[ad_1]

اوریسا ساحلی زیبا در ایالت شرقی هند است. آن را منحصر به فرد و با ارزش گردشگری منابع است. از ماجراجویی برف قله کوه را به شن و ماسه و گشت و گذار از خلیج بنگال بزرگ تاریخی میراث پیر فرهنگ به تمدن نوین, ثروت, جهان, زندگی, بسیاری از مجسمه و معبد, معماری, ارتعاش این کشور زندگی است. دولت چیزی برای هر کس. بناهای تاریخی – معبد خورشید در Konark این jagannath معبد در puri لینگ راج معبد در Bhubaneswar هستند اماکن مقدس اوریسا جذب هزاران نفر از زیارت از نقاط مختلف جهان در هر روز. این مکان زیبا Chilika دریاچه جذب برای مردم برای لذت بردن از زیبایی طبیعت. درخشان در لوکس از آن آبی گستره شل شدن اغوا کننده Chilika هند بزرگترین لب شور waterlake.

احاطه شده توسط تپه ها و مربوط توسط زمرد سبز جزایر Chilika یک پناهگاه و زمستان رفت و آمد مکرر برای بالدار بازدید کننده از سراسر جهان است.chilika جادوها سحر و جادو از طریق پرندگان مهاجر و آن خانه گنج جانوران آبزی. قابل توجه دریاچه مملو از قایق نشان دهنده هند در رنگارنگ خود را بهترین. واقعا Chalkier ترین غذاهای خوشمزه برای گرسنه چشم و گرسنگی قلب.

CHILIKA: دو ساعت سفر از Bhubaneswar طول می کشد شما را به Chilika یک تنوع زیستی نقطه داغ و بزرگترین آب لب شور دریاچه در آسیا است. بزرگترین تالاب همراه هند سواحل شرق گسترش بیش از 1100 sqkm. آن نیز منحصر به فرد مجموعه, دریایی, briny و آب تازه اکوسیستم بی نظیر با شخصیت. قایق سواری در این تالاب را با شما در میان chirps از میلیون ها نفر از پرندگان مهاجر از بایکال سیبری و جنوب شرق آسیا و آسیای مرکزی است. سفر بیشتر به بازدید از برخی از جذاب از نزدیکترین منطقه Balugaon و رمبها, 25 متر از هم جدا هستند و این دو مکان در دریاچه است که در خدمت به عنوان پایه. هر چند شما می توانید بازدید از دریاچه در طول سال ماه اکتبر تا مارس است و بهترین فصل از آنجا که بسیاری از پرندگان مهاجر در دسترس هستند در این محل است. این تالاب را در اکوسیستم پشتیبانی از بیش از 225 ماهی گونه های مختلفی از گیاهان شناور جلبک ها و گیاهان آبزی بیش از 720 گونه غیر آبزی گیاهان در اطراف تالاب. این فهرست شامل تعدادی از نادر گونه های در معرض خطر از جمله Barakudia بی شاخه شیب. این ثروت از زندگی به دست آورده Chilika تعیین یک Ramstad سایت’, است که یک تالاب مهم بین المللی. این Nalabana جزیره در تالاب اطلاع به عنوان یک پناهگاه پرنده به فرار به خود پرماجرا صفات افراط در یک روروک مخصوص بچه ها سوار قایقرانی و قایقرانی در آب مجموعه ورزشی نزدیکی OTDC-اجرای Panthniwas به عنوان محل اقامت راحت. صبحانه در رستوران شناور و تمرینات نیروی دریایی توسط نیروی دریایی هند شما تخم مرغ به میزان اقامت خود در BarkuL.

اما اگر شما می خواهید حریم خصوصی. واقع در انتهای جنوبی Chilika, رمبها یارو خال خال با تعدادی از جزایر هر رقابت با دیگر به اکسل در زیبایی های طبیعی است. هر یک از این دعوت سلیمان ظاهر از کشش وسیعی از آبی که به داستان. یک صبحانه جزیره بود یک بار استفاده شده توسط یک افسر انگلیسی به نام snodgross که collecter از Ganjam.او در آنجا ماند در یک ویلا در این جزیره است. سه کیلومتر دور از رمبها راه می ایستد معماری مارول در شکل مخروطی ستون در نزدیکی منظره Ghantasala تپه. یکی دیگر از سه کیلومتر دور می ایستد ماه عسل جزیره یک بار استفاده با مرورگرهای برای picnicking و مهمانی. کریستال آب روشن از داخلی و لوکس در بستر قرمز و سبز در سراسر جهان دکوراسیون به سادگی فریبنده. پرندگان جزیره چهار کیلومتر از رمبها است که باید برای ثروت خود را از گیاهان و بوته ها و خزندگان.. دریاچه شرقی دام است به همان اندازه وسوسه انگیز به دلیل بازیگوش نواحی دلفین ها 30 کیلومتر از sandbar این Rajhansa سلیمان و دهان Chilika فراهم می کند که یک کشش از یک بی ناشناخته ساحل به استراحت در. این ماجراجویی و سرگرم کننده پر از قایق سفر از نزدیک به چهار ساعت یک مقصد خود را.

KALIJAI معبد: معبد kalijai یکی از جاذبه های مهم برای بازدید کنندگان. آن را در واقع یک برامدگی در سطح صاف احاطه شده توسط آب آبی خرس .بسیاری از فرهنگ ها و افسانه ها از Chilika اشاره به الهه به عنوان حاکم الوهیت تالاب. با توجه به افسانه ای یک دختر جوان که غرق شد و پس از آن احترام به عنوان یک الهه پس از تقدیس .این جزیره سنگی است که با داشتن یک گروه از مردم که پرستش Devi – kalijai در معبد. هیچ قایقرانی و یا ماهیگیر سرمایه گذاری بدون استناد به برکت Devi-kalijai برای عبور امن. محلی فرهنگ توصیف آن داستان kalijai یک دختر فقیر که آیا مایل به ازدواج در جزیره نام parikuda چون هیچ پیوند با جای دیگر. اما در آن زمان این سنت از جامعه انتخاب شد. او را به رفتن پدرش در خانه است. پدر kalijai مرتب همه چیز برای او در یک روش سنتی است. انتخاب یک روز داده می شود به منظور قایقرانی را به نمایندگی از یک مراسم ازدواج از kalijai’ نسبت به parikuda. قبل از رسیدن به Parikuda آنها باید عبور از دریاچه. هر دو پدر و دختر آغاز شده و کشتی خود را به سمت Parikuda جزیره برای عروسی خود را. فقط در راه طوفان دم و آسمان تیره شد و قایق محجبه در زرق و برق دار دریاچه. Kalijai ناپدید شده در آب تیره. اما آن را برای یک زمان کوتاه است. سپس آسمان روشن شد. هیچ طوفان. فقط پدر kalijai زنده است….او گریه کرد….او فریاد زد… kalijai…kalijai….که تمام است. آن را در واقع یک برامدگی در سطح صاف احاطه شده توسط آب آبی خرس .معبد اختصاص داده شده به حافظه خود را. هر سال در ماکار-سانکرانتی پس از برداشت مردم از مکان های مختلف در آینده عبادت دوی kalijai. امروز این معبد شاهد به عنوان یک نقطه عطف و یا سوزاندن مثال برای جامعه است.

در اطراف CHILIKA: وجود دارد بسیاری از مکان های مورد علاقه است که می توان از Barkul. معروف, Narayani معبد با یک چندساله جریان و Bhagabati معبد مهم مقصد. برای دوستداران طبیعی وجود دارد Nirmaljhar آبشار.

منابع: ویژه مجله “کشف هند’

: مسافران (out look)

: Orissa سال کتاب -2008

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment