Chandigarh: هند بهترین-برنامه ریزی شهرستان

[ad_1]

اگر تا کنون شما بازدید Chandigarh شما همواره از خود بپرسید: من در هند ؟ طراحی شده توسط سوئیس-فرانسه, مدرن, معمار لوکوربوزیه, Chandigarh پایتخت شمال هند در ایالت پنجاب و هاریانا. کل شهر است panned در بخش و آن را هند برای اولین بار بخش-بر اساس شهر.

شهرستان نشان دهنده هند مدرن رویکرد و نگرش است. پیش بینی شده توسط هند برای اولین بار نخست وزیر جواهر لعل نهرو و اجرا توسط معمار لوکوربوزیه آن را در واقع بسیار نخبگان و اشرافی آدرس برای یک blue-blooded هند.

این وقار ظاهر شهر و طبیعی آن فضل کمک به Chandigarh این کنیه به عنوان باغ شهر هند است. جنگل شهری و طبیعی توانگری نمی اغلب شرکت وجود دارد. اما بیا به Chandigarh و آن را برای خودتان ببینید چگونه زندگی مدرن و ناز و نعمت زندگی می کردند گونه های گونه در این sybaritic شهرستان.

یک صفحه اصلی برای پرسنل ارتش این شهرستان نیز بدست آورده nom de guerre از ‘سرباز’ شهرستان’. شما می توانید ببینید و به دست انداز نظامی بالای برنج در Chandigarh به آنها برای انتخاب این محل به دلیل آن منظم هاله و جو است. علاوه بر این لینک کلیک کنید: shatabdi آن را به دهلی نو و قطار فوق العاده سریع.

Chandigarh یکی از بهترین دانشکده های پزشکی (PGIMER) در هند این رقم در میان پنج در همه زمان ها. تریبون بسیار مشهور انگلیسی broadsheet از بیش از 100 سال مقر آن در Chandigarh.

سنگ باغ Sukhna دریاچه, Dr Zakir Hussain گل رز, باغ, جنگل, آن را به یک محل ارزش بازدید.

مواد غذایی laajwaab (بی همتا) و دهان آبیاری. در Chandigarh هر بخش خود از eateries. بخش-35, 26, 43 و بخش-17 حداکثر تعداد رستوران ها.

Chandigarh یادبود جنگ بسیار مشهور است. بودن fauji شهرستان (شهرستان سرباز) وجود دارد محسوس حس کلی نظم و انضباط در کل منطقه و نسبتا جدید Chandigarh نگاه و ظاهر uber-سرد شهر اروپا. Chandigarh پین کد 160017.

آن را به خوبی متصل شهر و استراتژیک بسیار مهم است. من یک بار زد به یک خبرنگار در Chandigarh. او با بهره گیری از یک شام آرام در یک مغرور رستوران. بعد از مدتی ما زده کردن یک مکالمه و او به من گفت که او احساس خود را خوش شانس به بازدید Chandigarh به دلیل آن بود در دستور کار خود دارد. در واقع او آمد به دهلی نو برای پوشش یک رویداد بزرگ و قرار بود به پرواز بازگشت از آنجا به لندن. اما دوست خود در لندن اصرار داشت که او باید بازدید, Chandigarh. بنابراین او سوار: Shatabdi از دهلی نو و ماند در Chandigarh برای یک زن و شوهر از روز و حال یک خبرنگار او را به اجازه مخصوص از سفارت و جنوب بلوک.

او همه ستایش ها برای شهرستان و به سادگی آن مواد غذایی و محیط است. من هم عاشق این شهرستان و تایید می توانید برای این واقعیت است که شما بیش از حد خواهد سقوط در عشق با این دوست داشتنی ترین و سازمان یافته شهرستان در هند. Chandigarh سرد پختگی موظف است برای رفت و برگشت هر بازدید کننده خاموش/او پا!

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment