5 بهترین استراحتگاه برای ماندن در Coorg

[ad_1]

Coorg است enchantingly ایستگاه تپه های زیبا و با شکوه سبز شاخ و برگ معطر ادویه مزارع و غبار تحت پوشش دره. واقع در قسمت های غربی Coorg خیره کننده زیبایی های طبیعی آن را به دست آورده نام مورد ‘اسکاتلند از هند”. Coorg محبوب طولانی, دور شو آخر هفته گزینه برای افرادی که از بنگلور میسور و چنای. به سرعت در حال به طور فزاینده ای توریستی جریان منجر به رشد قارچ چندین استراحتگاه در Coorg. در اینجا بهترین استراحتگاه در Coorg ارائه می دهد که ترکیبی از راحتی انداز مهمان نوازی و ارزش.

این Windflower توچال و اسپا

مجموعه ای در میان وسیع کشت و زرع قهوه های Windflower رفت و آمد مکرر است که تاریخ به عنوان یکی از بهترین مکانها برای اقامت در Coorg. برجسته از رفت و آمد مکرر است اخرین خدمات و مهمان نوازی بی عیب و نقص. اتاق جادار با زندگی جداگانه و اتاق خواب همراه با بالکن خصوصی. که نسبتا زیادی اموال سعی کنید برای رزرو اتاق به پذیرایی و رستوران برای جلوگیری از یک پیاده روی طولانی است. این pebbled مسیرهای اطراف رفت و آمد مکرر است ایده آل برای اوایل صبح یا اواخر شب راه رفتن. دیگر امکانات شامل استخر شنا و مرکز تناسب اندام و یک سرویس کامل آبگرم.

اورنج کانتی

با نادر 5/5 امتیاز در مشاورین اورنج کانتی است که تا بحال بهترین رفت و آمد مکرر در Coorg. مجموعه ای در وسط وسیع کشت و زرع قهوه این دوستدار محیط زیست رفت و آمد مکرر ارائه می دهد بهترین محل اقامت در Coorg. این استخر ویلا و کلبه ارائه نمایش زیبا و بسیار توصیه می شود. این رفت و آمد مکرر در Coorg ارائه می دهد فعالیت های مختلف مانند طبیعت دنباله تورهای پرنده نگری, قهوه, کشت و زرع, تورهای سازگار با محیط زیست راه رفتن و کلاس پخت و پز. مهمانان می توانید ناهار خوردن در هر یک از سه در خانه و رستوران ها که در خدمت هند و قاره کرایه هر زمان از روز است. جاده ها منجر به رفت و آمد مکرر ممکن است در بهترین شکل اما خدمات بی عیب و نقص و فوق العاده مهمان نوازی بیش از می سازد تا برای آن. به شدت توصیه می شود برای زوج ها و خانواده ها که به دنبال یک رفت و آمد مکرر لوکس در Coorg.

Amanvana رفت و آمد مکرر آبگرم

کامل رفت و آمد مکرر به قطع استراحت و دوباره جوان Amanvana رفت و آمد مکرر آبگرم یکی از بهترین استراحتگاه آبگرم در Coorg. این است اواسط محدوده رفت و آمد مکرر ارائه می دهد که امکانات بسیار عالی و چندین فعالیت های سرگرم کننده به عنوان بخشی از ماندن. برجسته از رفت و آمد مکرر است که در خانه و رستوران ارائه می دهد که مجموعهای از گزینه های منوها و شخصی. مهمان می تواند شریک شدن در فعالیت های مختلف مانند یوگا, کلاس آشپزی, طبیعت, پیاده روی, کوه پیمایی و تماشای پرنده است. خانه اسپا ارائه می دهد طیف وسیعی از سنتی و مدرن ماساژ همراه با درمان های طبیعی.

میراث توچال

میراث رفت و آمد مکرر یک انتخاب خوب برای مسافران به دنبال یک بودجه اواسط محدوده رفت و آمد مکرر در Coorg. واقع در 10 دقیقه از مدیکری این Coorg و آمد مکرر در میان شکوه سبز ساخت آن را ایده آل برای دوستداران طبیعت است. این هتل ارائه می دهد امکانات متعددی از جمله یک اتاق بازی با carrom تنیس روی میز و بیلیارد, استخر شنا و مرکز تناسب اندام.

Ambatty سبزی توچال

واقع نزدیک به Coorg گلف در Virajpet, Ambatty سبزی رفت و آمد مکرر ارائه می دهد 24 سبک استعماری و ویلا و مجموعه ای در میان باغ های سرسبز. رفت و آمد مکرر آن مشهور است مهمان نوازی بسیار عالی و دوستانه کارکنان و خوشمزه مواد غذایی محلی. مهمانان نیز ارائه گشت و گذار بسته است که پوشش فیل کمپ کشت و زرع تور و مسیرهای پیاده روی طبیعت.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment