3 مکان های مختلف برای غذا خوردن در Alpharetta, GA

[ad_1]

شما در Alpharetta, GA و به دنبال مکان برای ناهار خوردن ، شاید شما در حال بازدید از این منطقه مدتی به زودی. در اینجا سه رستوران های مختلف است که شما می توانید حق در اینجا در الفرتا. می شود آن را برای صبحانه یا شام; سعی کنید یکی از این مکان در زمان بعدی شما!

Satay خانه

281 S Main St.

Alpharetta, GA 30004

اگر شما گرفتن خود را سرازیر شدن آب دهان در برخی از معتبر مالزی و تایلند غذا سر به Satay خانه در خیابان اصلی. وجود دارد شما خواهد بود قادر به برآورده کردن آسیایی خود را هوس غذا از تنقلات مانند مرغ پاف کاری به مرغ و یا گوشت گاو Satay. Satay محبوب مالایی و اندونزیایی مواد غذایی است که در واقع چاشنی گوشت که skewered و کبابی. نیست که صدای فوق العاده ؟ برای اولین بار-تایمر دادن این امتحان نمی خواهد منجر شما به آن پشیمان.

شما همچنین می توانید این ظرف به نام پد تایلندی, سنگاپوری Mee Hoon و پنانگ چار کوای تئو در میان یک میزبان از دیگران است. اگر نه برای ظروف دهان آبیاری شما را به بازدید Satay خانه برای خود sambal فلفل! برای دیدن کامل خود منو وب سایت خود را.

آلپ نانوایی و Trattoria

12315 Crabapple Rd

Alpharetta, GA 30004

به دنبال یک مکان شگفت انگیز برای صبحانه? برای صبحانه, صبحانه, ناهار, یا, شام, شما می توانید ببینید آلپ نانوایی و Trattoria. آنها ارائه مجموعه ای از نفیس نانوایی موارد مانند مرگ با شکلات و کیک قرمز مخملی. دیگر نانوایی موارد شامل cheesecakes, کیک, کیک و شیرینی و بیشتر. بعید است که باغچه را نا امید دندان شیرین خود را.

اما این فقط نانوایی. در Tratorria یا رستوران ایتالیایی شما را پیدا خواهد کرد یک انتخاب گسترده ای از ناهار و شام اقلام است. این که آیا آن خرچنگ کیک ساندویچ و یا غذاهای دریایی Risotto آنها را بهعنوان impeccably و شما را با ارائه بصری تجربه ناهار خوری. شما می توانید از دست ندهید پیتزا خود را به عنوان به خوبی که ادعا می کنند بسیاری از آن را یکی از بهترین در منطقه!

اگر چه قطعا گران تر رستوران در لیست ما آلپ می تواند به شما الهی تجربه ناهار خوری.

مدرس Chettinaad

4305 دولت Bridge Rd

Ste 108 Alpharetta, GA 30022

یکی دیگر از رستوران در لیست ما خدمت مرزه آسیایی, مواد غذایی توسط مدرس Chettinaad. این زمان آن است که تند, جنوب هند, مواد غذایی! چیزی که در مورد غذاهای هندی رستوران است که همیشه وجود خواهد داشت یک تن از گزینه های برای گیاه خواران. آیا شما وجود دارد به خوردن گیاهی سرگرمی Dosa یا مرغ چراغ پیشانی مدل Tikka سرگرمی شما را ترک رستوران با خوشحال و راضی شکم.

در حالی که شما وجود دارد می باشد که به منظور برخی, کره, نان با کاری خود را انتخاب کنید. این Briyani است ظرف دیگری که شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن. مدرس Chettinaad نیز ارائه می دهد یک منوی کودکان و برخی از بیابان برای یک تجربه ناهار خوری. مشخصات خود را پر جنب و جوش منو در وب سایت خود.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment