3 محبوب استراحتگاه های ساحلی در پوری

[ad_1]

پوری بالا و زیارت ساحلی ایالت اوریسا است که به عنوان یکی از چهار ترسم Dhams. آن را نیز معروف برای سواحل زیبا که بسیاری از هتل ها و استراحتگاه در این نزدیکی هست. در ادامه به دانستن بیشتر در مورد این شهر و همچنین بررسی برخی از استراحتگاه های ساحلی در پوری.

شهر ساحلی پوری واقع شده است در شرق سواحل اوریسا و معروف است و زیارت که جذب جانبازان از سراسر جهان است. معروف است برای با شکوه معبد خداوند Jagannath یک فرم لرد ویشنو. این معبد در نظر گرفته شده است به بخشی از کاراکتر Dhams که در 4 مکان های مقدس در چهار جهت که یک هندو باید بازدید در طول عمر خود. خدای احترام است در سراسر جهان و اغلب در نظر گرفته به صورت کاملا مرموز به صورت بی حد و حصر حکایات اطراف خود را از مبدا. پوری جذب هزاران نفر از زائران هر سال و تعداد لمس میلیون ها نفر در طول سالانه رته Yatra یا اتومبیل جشنواره است. پوری نیز شناخته شده برای زیبا و سواحل بی سر و صدا است که شناگران لذت اما تنها این است که آنها می تواند یک کمی شلوغ است. پوری شکل بخشی جدایی ناپذیر از Odisha گردشگری و همراه با Bhubaneswar و Konark اشکال مثلث طلایی گردشگری. وجود دارد بسیاری دیگر از جاذبه های توریستی محبوب در نزدیکی پوری مانند در Konark و بزرگ Chilika دریاچه. پوری یک مقصد توریستی محبوب است و بسیاری از با کیفیت عالی استراحتگاه های ساحلی که ارائه بسیاری از امکانات لوکس. در زیر 3 از بهترین استراحتگاه های ساحلی در پوری که شما باید بررسی کنید.

3 محبوب هتل ساحل در پوری

هتل تعطیلات رفت و آمد مکرر/Pushpak است که در میان محبوب 4 ستاره پوری هتل واقع شده است که در نزدیکی ساحل دریا. آن را به یک مشتری توصیه تقریبا 85 درصد است که نشان میدهد 9 بیرون از 10 خواهد ماند در اینجا دوباره. قبلی مهمانان را ستایش هتل دریا رو به اتاق خدمات و به خصوص آن شرکت تعاونی کارکنان. امکانات هتل شامل یک رستوران و استخر/ جکوزی و حمام بخار. اتاق ها به زیبایی مبله و نرخ شروع از Rs.2000.

هتل Naren کاخ دیگری خوب ساحل رفت و آمد مکرر در پوری است که شناخته شده برای خدمات خود را. آن را به یک مشتری توصیه 73 درصد یعنی 8 از 10 می ماند در اینجا دوباره. این هتل دارای دست آورد تعدادی از بررسی های مثبت از سابق مهمانان خود خدمات و مهمان نواز کارکنان. اتاق مبله به طور کامل و به طور کامل مجهز با امکانات رفاهی. نرخ شروع از Rs.1400.

Hotel Mayfair است در میان بهترین رفت و آمد مکرر لوکس در پوری که واقع شده است در نزدیکی ساحل. این هتل ارائه می دهد به زیبایی مبله با امکانات و مینی بار و تلویزیون ماهواره ای برای 24 ساعت خدمات اتاق. این هتل همچنین دارای چند آشپزی, رستوران, بار کنار استخر, نوکر, سرویس, استخر شنا, خرید بازی های آنلاین و آبگرم. نرخ اتاق شروع از Rs.8000.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment