20 امکاناتی که شما نیاز به بررسی قبل از رزرو هتل در ECR

[ad_1]

من آمده ام تا با لیستی از 20 امکانات ضروری که باید در دسترس در هر ECR هتل ها.

پارکینگ رایگان

مردمی از سمت شهر اغلب بازدید ECR در چنای به عنوان یک عقب نشینی تعطیلات آخر هفته. آنها را عمدتا رسیدن به هتل در ECR از طریق ماشین و دوچرخه. مهمانان ترجیح می دهند گسترده امن و فضای پارکینگ که در آن آنها می توانند به پارک وسایل نقلیه خود را.

بسیاری از هتل ها ارائه فضای پارکینگ رایگان در حالی که برخی از هزینه برای پارکینگ امکانات. مهمانان به طور کلی ترجیح می دهند رزرو هتل است که ارائه فضای پارکینگ رایگان.

رایگان Wi-Fi

اگر شما به اقامت در یک رفت و آمد مکرر در نزدیکی ECR آنها باید ارائه یک اتصال به اینترنت برای همه مهمانان خود را. بسیاری از هتل ها در ECR چنای در حال ارائه رایگان Wi-fi را برای همه مهمانان خود را. دلیل این است که مهمانان ترجیح می دهند یک خانه مانند جو با اتصال به اینترنت خوب.

اگر آن است که یک کسب و کار آن است که اجباری برای ارائه بهترین اتصال به اینترنت. در سناریوی امروز, Wi-Fi مهم تبدیل شده است به عنوان هوایی که تنفس می کنیم. آن را تبدیل به یکی از عوامل ضروری برای رزرو هر گونه هتل ها در ECR.

حوله

بسیاری از مردم می خواهید به بسته به آرامی در حالی که آنها در یک سفر. به طوری که آنها انتظار چند چیز به راحتی در دسترس در اتاق خود را مانند حوله. آن را باید جایگزین روزانه برای دلایل بهداشتی. مردمی خوار شمردن حوله که پاک نیست و قدیمی است. باید وجود داشته باشد 2 حوله در هر اتاق هتل که فوق العاده نرم.

حوله نگهداری در اتاق باید ساخته شده از پنبه و الیاف به عنوان برخی از مردم ممکن است آلرژی به پلی استر. امروزه حوله ها به عنوان یک اولویت ملایمت در هر هتل که آیا آن را ممکن است ارزان رفت و آمد مکرر و یا لوکس یکی. یک هتل در نظر گرفته شده است به عنوان یک هتل بدون حوله.

نگه داشتن خانه

خانه داری خدمات در ECR هتل ها باید انجام شود حداقل یک بار در روز. خانه داری شامل تمیز کردن اتاق تعویض حوله و ملحفه. مهمانان ترجیح می دهند اتاق که تمیز و شسته و رفته. درهم و برهم اتاق در نتیجه بازخورد منفی از مهمان است که نه برای آنها خوب است.

صبحانه افتخاری

همه ما می دانیم که ناهار خوری در رستوران در خانه گاهی اوقات می تواند گران. بسیاری از مهمانان می خواهید چیزی است که افتخاری است مانند یک صبحانه یا یک نوشیدنی خوش آمدید. در زمان های اخیر بسیاری از هتل ها در جاده ECR چنای ارائه می دهد صبحانه مناسب با اتاق.

دلیل این است که مهمان نمی خواهید به بیرون رفتن در اوایل برای صبحانه. آنها بیشتر ترجیح می دهند ساده صبحانه که آنها می توانید در اتاق خود را. رایگان صبحانه مفهوم است که نه تنها برای استراحتگاه لوکس بلکه برای بودجه باقی می ماند به عنوان به خوبی.

خوب دوش

هیچ چیز آرامش بخش تر از خوب داغ است. همه مهمانان ترجیح می دهند 24*7 آب سرد و گرم لوازم در اتاق خود را. دوش خوب rejuvenates بدن ما پس از یک روز طولانی خسته کننده. این الزامی است که هر هتل در نزدیکی ECR باید ارائه مستمر تامین آب برای همه مهمانان خود را.

لوازم آرایش افتخاری

حمل اولیه بهداشتی کیت تمام وقت امکان پذیر نیست. ما تمایل به فراموش کردن آن در برخی از موارد است. بنابراین تمام مهمانان انتظار می رود این هتل یا استراحتگاه به پیشنهاد جمع و جور لوازم آرایش kit که دارای یک ساده کیت.

ارائه یک تعریف کیت قطعا لطفا مهمانان است. به جای دادن بسیاری از نمونه های کوچک از شامپو و صابون و یا نرم کننده های تفریحی می تواند ارائه دهد به طور منظم اندازه آنهایی که بیشتر کاربرد عملی.

تلویزیون

در سناریوی امروز وجود ندارد و چنین کسی که نیست عاشق تماشای تلویزیون است. یک شب گرم و نرم است نه کامل بدون تماشای مورد علاقه خود را نشان می دهد. تلویزیون در نظر گرفته شده است به عنوان مهم مرکز در هر هتل در OMR جاده ها است.

اگر سفر شما را به ماندن با دوستان خود را برای یک آخر هفته وجود دارد و یک بازی مهم که امروز خواهد شما آن را از دست? قطعا هیچ!

یخچال

بسیاری از هتل های 3 ستاره نزدیک OMR جاده چنای تسهیل شده با یک یخچال کوچک که در آن مهمان می تواند ذخیره آب نوشیدنی و شدنی. حتی اگر یخچال در نظر گرفته شده است به عنوان یک لوکس از ویژگی های بسیار ضروری است در این سناریو فعلی.

ما نمی توانیم هر زمان برای شام خوردن در خارج و یا ممکن است ما نمی مانند مواد غذایی ارائه شده در خانه eatery. در چنین مواردی می توانید از فروشگاه eatables مانند نان مخلوط دنباله یا آب میوه که ما می تواند یک شام سبک.

ورود زودهنگام

هتل ها در ECR عمدتا خاص ثابت بررسی و زمانبندی پرداخت. در یک سناریو عملی ما نمی رسند در رفت و آمد مکرر در دقیق چک در زمان. گاهی اوقات ما ممکن است در اوایل برسد. در چنین مواردی ما ترجیح می دهند برای بررسی در اوایل.

نگه داشتن این در ذهن برخی از هتل ها در نزدیکی جاده ECR را شروع کرده اند اجازه می دهد تا اوایل check-ins. آنها به اتهام نیست و هیچ چیز اضافی برای زودتر check-ins.

آب بطری افتخاری

جدا از Wi-Fi و پارکینگ و رستوران آب بطری های بعدی ضروری چیزی که در این لیست است. آن را به عنوان یک مهم ملایمت در تمام هتل ها در ECR مجاورت.

رایگان بطری آب نگهداری می شود باید در هر اتاق در ECR هتل ها. نگه داشتن بطری های آب است بخشی از مهمان نوازی است که ترجیح داده شده توسط هر کس اقامت در هر یک هتل 3 ستاره در ECR.

استخر شنا

اگر شما به اقامت خود را با خانواده و بچه های خود را قطعا لذت بردن از بازی در استخر شنا. این هتل که دارای یک استخر شنا قطعا جذب جمعیت زیادی. برخی از هتل های 5 ستاره در جاده ECR دارای استخر شنا در طبقه بالا است که بسیار خوش منظره و زیبا.

این که آیا آن را ممکن است یک هتل لوکس و یا یک هتل ارزان مردمی ترجیح می دهند در هتل یا استراحتگاه که در استخر شنا. این یک معیار مهم در نظر گرفته شود اگر شما اقامت در هر ECR هتل ها.

رستوران در سایت

برنامه ریزی یک عقب نشینی تعطیلات آخر هفته? بررسی کنید که آیا هتل یا استراحتگاه که شما در حال انتخاب یک محل رستوران. اکثر هتل ها ارائه می دهد صبحانه مناسب با اتاق. عاقلانه است که برای انتخاب یک هتل در ECR است که در خانه و رستوران.

رستوران باید در خدمت غذاهای مختلف اعم از محلی و غذاهای بین المللی. آیا شما اقامت با خانواده خود به کتاب یک هتل است که در خدمت بهترین مواد غذایی در بهترین قیمت.

نوار

یک آخر هفته دور شو مقصد بسیاری از هتل ها در ECR یک نوار. مردم اقامت رزرو در نزدیکی OMR چنای برای یک تیم با هم هتل ها ترجیح می دهند که باید یک بار برای صرف وقت با کیفیت با دوستان خود. نوار باید نگه سبز از گونه های مختلف است که مورد رضایت همه شما نیاز.

آبگرم

و هیچ چیز آرامش خسته بدن از جوانی درمان آبگرم. کسب و کار مردمی و زوج هایی که در هتل ها اقامت در ECR ترجیح می دهند آبگرم به عنوان بخشی از بسته بندی خود را. آبگرم خدمات شارژ به طور جداگانه با توجه به خدمات شما استفاده کنید.

بسیاری از هتل های 3 ستاره در OMR جاده آبگرم در برنامه سفر خود را به عنوان یکی از امکانات ویژه دیگر از نوار و آشپزخانه.

لباس های شسته شده

هر کس نیاز به تازه لباس برای پوشیدن دارم به صورت روزانه. ارائه یک کیسه لباس های شسته شده در رفت و آمد مکرر در اتاق قطعا مهمان اقامت comfier و آرام است. گاهی اوقات این هتل در ECR باید سرویس رختشویی که در آن آنها را بشویید مهمان ،

لباس های شسته شده خدمات به طور کلی شارژ اضافی خدمات که در آن مهمان می تواند انتخاب کردن اگر مورد نیاز است. بسیاری از هتل های لوکس در ECR باید این تسهیلات است.

آسانسور

هیچ هتل کامل بدون آسانسور. آیا شما ترجیح می دهید آسانسور و یا بالا رفتن از پله ها برای رسیدن به اتاق خود در طبقه 5? بدیهی است که شما ترجیح می دهند استفاده از آسانسور. آنها در نظر گرفته به عنوان یک مدرن و روز آسایش به عنوان بسیاری از مردم آن را ترجیح می دهند به جای راه رفتن.

اقامت با خانواده خود در یک هتل ؟ مطمئن شوید که هتل شما اقامت یک آسانسور از آنجا که شما ممکن است خود را با پدر و مادر که مشکل بالا رفتن از پله ها. این در ذهن نگه دارید قبل از ساخت اتاق خود را رزرو.

آشپزخانه

مدرن روز هتل ها عمدتا باید یک آشپزخانه که در آن مهمانان می توانید قهوه خود را و یا کوره یک ساندویچ است. اگر شما احساس می کنید خسته به بیرون رفتن برای شام شما می توانید یک سالاد ساده در اتاق خود و خوردن آن.

AC

وجود ندارد کسی که دوست ندارد AC در اتاق خود را. خواب خود را با پتو در یک اتاق گرم و نرم است آسمانی احساس می کنید. مطمئن شوید که اتاق دارای یک AC است که شما می توانید در یک روز گرم تابستان و یا حتی یک روز بارانی اگر شما مانند لرز آب و هوا. AC همراه با لیست بالا امکانات است که هر مهمان ترجیح میدهد.

مو خشک کن

آیا شما ترجیح می دهند موهای خیس یا ابریشمی نرم و خشک کردن مو بعد از حمام خود را? قطعا یک ثانیه. این که آیا آن را ممکن است یک هتل و یا رفت و آمد مکرر لوکس شما خواهد شد بدیهی است که آن را مانند وقتی که شما یک سشوار استفاده کنید. آن است که عملی را به انجام یک دمنده در حالی که شما در تعطیلات. در چنین مواردی هتل ها در ECR است که ارائه می دهد سشوار خواهد بود و قطعا توسط همه.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment