نحوه زنده ماندن با آنفلوآنزای خوکی H1n1 در کالج

والدین اغلب اعتقاد دارند که نوزادان خیلی جوان برای انجام اقدامات پیشگیری از عفونت هستند. از بدو تولد ، به نظر می رسد نوزادان به انگشتان دست و هر چیز دیگری که می توانند در دهان خود بفهمند و می لرزند ، فریب خورده اند. ژل ضد عفونی دست دتول نگه داشتن هر اینچ از فضای خانواده بدون آلودگی یک کار غیرممکن است ، چه رسد به اینکه دنیا را به یک محیط ضد باکتری تبدیل کنیم. نوزادان ، کودکان و بزرگسالان می توانند از همان تکنیک های اساسی برای پیشگیری از عفونت استفاده کنند – در یک سطح یا سطح دیگر.

با توجه رسانه ها و احتمال گسترش سریع ، بسیاری نگران ایمنی شخصی خودشان بوده اند. در حالی که ممکن است این مسئله به نظر یک مشکل جدید باشد ، اقدامات احتیاطی همان مواردی است که سالهاست می شنوید. در اینجا ده روش برتر برای محافظت در برابر آنفولانزا آورده شده است.

به راحتی قرار دادن لوسیون آسان است. این محصول در انواع مختلفی از روش های تحویل عرضه می شود. شما می توانید دستمال مرطوب ، ژل ، اسپری و موارد دیگر را انتخاب کنید. همه به همان اندازه موثر هستند. هیچ کدام به آب یا حوله احتیاج ندارند. بنابراین چگونه می دانید کار آن چیست؟ شما می توانید با کاهش تعداد ویروس ها و سرماخوردگی که دریافت می کنید. در صورت مشاهده محیط پیرامون خود بهترین نتیجه را می گیرید و در صورت لزوم از شستشو استفاده می کنید و به دنبال آن شستشوی مرتب دست با آب و صابون گرم سنتی انجام می شود.

یک مبارزه ضد ضد عفونی کننده دیگر وجود دارد که در آن بسیار موثر است در کشتن میکروب ها. اکثر آنها دقیقاً همان چیزی را که تبلیغ می کنند ، می کشند: 99.9 درصد از باکتری ها. اما این می تواند به طور شگفت آور برای سلامتی شما مضر باشد. برای اینکه سیستم ایمنی بدن در برابر آن به خوبی محافظت کند ، افراد به مقدار کمی باکتری احتیاج دارند. اگر برای مدت طولانی بدون باکتری خاصی بروید ، می تواند هنگامی که سرانجام دوباره با آن روبرو شوید ، بیمار شوید.

مایع نقره ای سپر همراه در پیشگیری است که در داخل کشور گرفته می شود. این محصول در سیستم شما متابولیزه نمی شود. با استفاده از این فناوری جدید هیچ تغییر رنگی در پوست وجود نخواهد داشت. در واقع 90 تا 95 درصد از روز اول از بدن شما خارج است. آنچه انجام می دهد شارژ مجدد خود برای از بین بردن ویروس ها ، باکتری ها ، مخمرها و سایر عوامل بیماری زا در طی هر سلول است.

محلول ضد عفونیاتر دست بیمارستانی

ضدعفونی کننده دست نیز می تواند یک قاتل جوانه زا موثر باشد. اطمینان حاصل کنید که ضدعفونی کننده دستی که خریداری می کنید حداقل 60 درصد الکل برای حداکثر اثر است. این ایده خوبی است که به هریک از فرزندانتان یک بطری ضدعفونی کننده دست بدهید تا هنگام رفتن به مدرسه کوله پشتی خود را حفظ کنند. با این وجود ، حتی اگر ضدعفونی کننده دست در یک خرج کردن عالی باشد ، جایگزین شستن دست نمی شود!

این هدیه های ارزان قیمت که من در مورد آنها صحبت می کنم صابون خانگی و ضد عفونی کننده خانگی هستند. گذشته از ارائه سخنرانی در مورد خطرات عدم شستشوی دست ، هرکدام از این وسایل خانگی را می توان در وسایل تبلیغاتی نیز قرار داد که به طور هم زمان باعث ارتقاء دو طرفداری شود. یکی ، جنگهای صلیبی ارگانیک و سازگار با محیط زیست و دیگری البته هفته ملی شستشوی دست.

به نظر شما همه این حمایت ها تشدید کننده است؟ شرط می بندید به همان اندازه که وحشتناک است ، قابل درک است. من نمی بینم که چطور کارمندان Celebrity می توانند بیش از آنچه انجام داده اند برای جلوگیری از این ویروس انجام دهند. به نظر من ، تلاشهای آنها موفقیت آمیز بود.

Related posts

Leave a Comment