آنفولانزای خوکی H1n1 و مولتیپل اسکلروزیس

اگر نمی توانید دستان خود را بشویید ، یکی از راه های کشتن میکروب ها استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده دست است. متوجه خواهید شد که خرید ارزان است و فواید زیادی دارد. اگر می خواهید باکتری ها از بین بردن شما یا خانواده خود از بین بروند ، این گزینه گزینه ای است که ممکن است در نظر بگیرید. راحت نگه داشتن آن برای شما کمک خواهد کرد که اغلب از آن استفاده کنید. می توانید با اطمینان از قرار دادن بطری در هر مکانی که ممکن است باشد ، این کار را انجام دهید.

در کنترل میکروب و بیماری خود نقش خود را داشته باشید. مشکل این است که بیشتر افراد خودخواه هستند و به همان اندازه که نسبت به دیگران بسیار مهم هستند و کاری که انجام می دهند ، مورد توجه آنها نیستند یا فکر نمی کنند که باید طبق همان قوانین عمل کنند. سهم خود را بگیرید و اگر هرکسی نقشی را بازی می کرد ، همه ما کمی سالم تر خواهیم بود.

ضد عفونی کننده دست دتول نشانی. مسابقات ضد آب ، فندک یکبار مصرف بوتان ، انتخاب تینر ، بسته های ژل آتش نشانی و منیزیم گزینه های خوبی هستند. شما همیشه باید در حد امکان منابع احتراق مختلف را در اختیار داشته باشید تا به شما در شروع آتش سوزی کمک کند.

خوب هیدراته بمانید. نوشیدن مایعات فراوان برای حفظ سلامتی و نگه داشتن معابر بینی و تنفسی شما مرطوب و مجهز تر برای رد ویروس ها است. هیدراتاسیون خوب همه چیز را در بدن شما از جمله سموم بالقوه حفظ می کند.

اگر تصمیم به استفاده از ضدعفونی کننده دست دارید ، مطمئن شوید که این محصول حداقل 60 درصد الکل داشته باشد. از ضد عفونی کننده کافی به کف دست خود استفاده کنید تا کاملاً مرطوب شود. تا زمانی که محصول خشک نشود ، معمولاً حدوداً 20 ثانیه آن را محکم بزنید. ضد عفونی کننده دستی برای کودکان بی خطر است اما اطمینان حاصل کنید که قبل از اینکه هر چیزی را لمس کند کاملا خشک می شود. اطمینان حاصل کنید که ضدعفونی کننده دست را در مکانی امن و دور از دسترس کودکان کوچک نگهداری می کنید.

ضد عفونی کننده های دستی برای تمیز کردن دست ها مناسب هستند زیرا معمولاً بیش از 99٪ میکروب ها را می کشند. بنابراین آنها می توانند به جلوگیری از انتشار میکروب ها در اطراف کمک کنند. آنها همچنین می توانند به افراد کمک کنند که در گذشته دستهای کثیفی داشته باشند که احساس تمیز کنندگی کنند.

ضد عفونیاتر دست به انگلیسی

هدف اصلی سالم ماندن است و هر دو شستن دست و ضد عفونی کننده دست گزینه های بسیار خوبی برای جلوگیری از شیوع میکروب های ایجاد کننده بیماری ارائه می دهند. پیشگیری بی ارزش است.

Related posts

Leave a Comment