یک نگاه سریع در جیپور هتل ها

[ad_1]

صورتی شهر جیپور دارای جایگاه بسیار مهمی در هند توریستی نقشه. آن را به شکل بخشی جدایی ناپذیر از مثلث طلایی هند که شامل آگرا و دهلی نو است. بسیاری از گردشگران بین المللی به هند را در این مسیر و قبل از آنها به نقاط دیگر هند است. جیپور دارای یک طیف گسترده ای از هتل ها از دسته های مختلف برای بالا پایان و بودجه مسافران است. شهر صورتی است که بسیاری از گشت و گذار در مکان های مانند Jantar Mantar حوا محال عامر قلعه و بسیاری از میراث سازه که تاریخ به صدها سال.

در مورد هتل های 5 ستاره در دبی وجود دارد مدرن هتل های لوکس و میراث هتل ها. میراث هتل تبدیل شده اند از کاخ ها و قلعه ها و آنها هنوز هم حفظ میراث معماری. آنها واقعی هستند نماینده واقعی راجستانی فرهنگ است که شما می توانید در دکوراسیون مواد غذایی, محیط و رویدادهای فرهنگی مانند رقص در شب. برازنده شهر جیپور طول می کشد افتخار در ارائه بهترین خدمات و ارائه لوکس ترین اتاق ها در کشور است. اجازه دهید ما یک نگاه سریع در برخی از هتل های لوکس در جیپور.

Samod کاخ میراث هتل در جیپور به نمایندگی از royalness و عظمت آن سن. یک اتاق سلطنتی محیط همراه با خدمات منحصر به فرد. رستوران در خدمت ترکیبی از راجستانی و غذاهای بین المللی. لابی هتل شامل هند و Saracenic معماری است که صفحه نمایش مغول و هند و اشکال معماری.

تعطیلات مسافرخانه جیپور است و در عین حال یکی دیگر از گراند هتل 5 ستاره در صورتی شهرستان. نرخ اتاق ها بسیار گران قیمت و لوکس دبی هتل دارای یک میزبان از امکانات و خدمات برای درمان سلطنتی از مهمانان خود. اتاق های طبقه بندی شده به اجرایی و سوئیت است که در حال تکمیل با تمام امکانات مدرن. شما حتی می توانید فایده از گشت و گذار خدمات از سفر میز.

ثروت پارک Bella Casa جذاب 5 ستاره جیپور هتل. آن است که احاطه شده توسط سبز سرسبز Aravalli تپه در یک طرف و در نتیجه ارائه یک نمایش خیره کننده از اتاق های هتل ها. 109 اتاق سلیقه انجام می شود و آنها طبقه بندی به اتاق استاندارد کلوپ اتاق و سوئیت. همه اتاق ها لادن با امکانات مدرن برای یک اقامت به یاد ماندنی در جیپور. در شب شما می توانید استراحت در 24 ساعت کافی شاپ در حالی که تماشای شکوه سبز چمن و کوه ها. پایان بالا رستوران خدمت عجیب و غریب هندی و غذاهای بین المللی.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment