گام در هتل های دبی و شاهد ترکیبی از هنر و تکنولوژی

[ad_1]

گفته شده است که می تواند یک تجربه واقعی لوکس تنها در هتل ها در دبی. با توجه به این واقعیت است که 577 هتل ها در دبی, تجربه کرده و نه درصد افزایش در اشغال آن می توان با خیال راحت گفت که جهان بیش از حد موافق است که هتل ها در دبی در حال مظهر هنر و تکنولوژی و لوکس. برج آل عرب است یک مثال خوب از نحوه تکنولوژی و هنر با هم مخلوط شده در هتل ها در دبی. برای استارت, هتل شکل گرفته است مانند “بادبان از یک لنج”. این فراهم می کند فضای مجاز: نامحدود دامنه برای طراحان داخلی به آمده تا با چیزی جدید و منحصر به فرد است.

این هتل خصوصی را فراهم می کند راننده با گزینه های لوکس مانند رولز رویس و یا BMW خودرو. هر طبقه دارای یک پذیرایی خصوصی منطقه و سقف به عنوان یک helipad. گفته شده است که هتل ها در دبی بازیابی هزینه های متحمل شده در طراحی داخلی در طول چند دهه. در حالی که این است که احتمالا اغراق واقعیت این است که مردم آماده هستند به این باور است که نشانه روشنی از چگونگی هتل های دبی زده اند تعادل مناسب میان ناز و نعمت و فن آوری است.

برخی از هتل ها ارائه سیزده نوع بالش برای مهمانان خود را به اطمینان حاصل شود آنها را خواب یک شب خوب. برخی دیگران را از کف به سقف پنجره ها در هر اتاق برای اطمینان از مهمانان باید مشخصات کامل از دریا. دیگر هتل های دبی به رخ کشیدن ها و رستوران ها در یک صد متر بالاتر از سطح دریا. بدون شک وجود دارد که هتل ها در دبی باید برای استفاده از این امکان بهترین فن آوری برای اطمینان از هتل های ساخته شده به سرعت و به درستی نگهداری در تمام زمانها.

آن است که نه فقط در مورد فانتزی و لوکس بودن گزینه مطرح برای مهمانان. هتل های دبی ضمیمه آن اهمیت زیادی به جنبه های زیبایی شناختی از خدمات خود را. آدرس مرکز شهر دبی برنده بود از کسب و کار هتل سالن از سال & Neos بهترین تفریح و سرگرمی, محل تجاری طراحی داخلی جوایز در سال 2008. جمیرا امارات, برج دبی خواهد بود و میزبانی وب 2012 تجاری طراحی داخلی جوایز. این نشانه روشنی است که هتل ها در دبی بسیار بهتر از دیگران از نظر ظاهر و زیبایی شناسی.

برخی از هتل ها ارائه راحت را تجربه کنند. دیگران مانند آتلانتیس پالم به دنبال سادگی overawe بازدید کننده با شکوه و جلال اندازه و عظمت است. این هتل گسترش بیش از 113 هکتار و متشکل از 1539 اتاق و سوئیت. یک نفر اقامت در این هتل دسترسی آزاد به 42 هکتار آب مضمون پارک تفریحی و یک زیر دریایی شهرستان. همچنین مهمانان لذت بردن از دسترسی آزاد به خلیج دلفین گسترش بیش از چهار و نیم هکتار ارائه night clubs, 24 ساعت, خرید رسانه ها و رستوران ارائه بهترین تلاش از سرآشپزها مشهور.

هتل های دبی آیا عقب تا آنجا که فن آوری مدرن امکانات نگران هستند. با سرعت بالا, اینترنت بی سیم, تبلت, کامپیوتر, مجازی, محاسبات – این سریع تبدیل شدن به یک بخشی از خدمات ارائه شده توسط هتل های دبی برای خود محترم مهمانان. شهرهای دیگر در حال تلاش برای تقلید از دبی. اما این واقعیت است که تقریبا در هر هتل در دبی ارائه می دهد چیزی اضافی برای مهمانان خود را از آن مجموعه جدا از دیگر شهرستانها.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment