گاتویک فرودگاه, راهنمای

[ad_1]

لندن گاتویک فرودگاه, لندن, دومین و بریتانیا دوم شلوغ ترین فرودگاه. زیرساخت های جهانی شرکای در حال حاضر صاحب این فرودگاه و فرودگاه گاتویک محدود عمل فرودگاه.

تاریخچه

این سایت که در آن فرودگاه است امروز متعلق به ده گاتویک خانواده تا قرن 19. بین 1920 و 1932 زمین مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک فرودگاه. در سال 1933 تایید برای پروازهای تجاری به درجه وزارت. هیلمن را ایرویز اولین اپراتور شرکت هواپیمایی از فرودگاه. در سال 1935 بریتیش ایرویز شد اصل اپراتور از فرودگاه. جهان در اول دایره ترمینال ساخته شد در این سایت در سال 1936. پس از برخی از تصادفات منجر به مرگ در سال 1936 در فرودگاه پایگاه نیروی هوایی سلطنتی. پس از جنگ جهانی دوم فرودگاه عمل به عنوان یک داخلی فرودگاه. در طول این دوره نگهداری آثار صورت گرفت و بسیاری از منشور و باری پروازهای اداره می شد از اینجا.

گاتویک فرودگاه اولین فرودگاه که تاسیس یک لینک مستقیم به ایستگاه راه آهن. پس از تغییر دست و ownerships با نام های مختلف فرودگاه بود به عملکرد تجاری.

این فرودگاه دارای دو ترمینال و باند. دو پایانه: شمال و جنوب گسترش یافته بودند در سال 2000 و 2001. این حمایت جایزه “بهترین بخش خصوصی واگذار فرودگاه” در سال 2005.

فرودگاه امروز

آغاز شده به عنوان یک فرودگاه Gatwick airport امروز hub برای خطوط هوایی Aer Lingus, Virgin Atlantic, EasyJet و تعدادی از شرکت های هواپیمایی چارتر: Monarch Airlines تامسون ایرویز و Thomas Cook Airlines. بریتیش ایرویز و EasyJet هستند فرودگاه دو غالب ساکن خطوط هوایی.

گاتویک جنوبی ترمینال بزرگتر و شلوغ ترمینال. هر دو ترمینال مغازه ها و رستوران ها و کافه ها, اطلاعات, میز, ارز, دفتر دستگاههای خودپرداز و معاف از رسانه ها در طبقه اول برای مسافران است. مسافران کسب و کار دسترسی به کسب و کار در سالن فرودگاه. باکره, تعطیلات,’ V اتاق دیده اوقات فراغت مسافران که پرواز ویرجین آتلانتیک. کسب و کار مردم باید امکانات عالی برای برگزاری جلسات و همایش ها. بسیاری از مردم وقت خود را صرف در نماز و مشاوره اتاق های موجود در این پایانه است. یک مرکز پزشکی واقع در ترمینال جنوب.

در سایت و خارج از سایت هتل ها از محدوده اجرایی به کپسول هتل ها. رزرو را می توان در هتل ها پس از رسیدن به فرودگاه و یا آنلاین. مسافران همچنین می توانید استراحت در کافه ها و بارها. شما باید مقدار زیادی و تعداد زیادی به سلیقه اعم از پایان ناهار خوری به خانواده دوستانه رستوران. فرصت های خرید زیادی می باشد و شما می توانید با کمک گرفتن از وظیفه رایگان فروشگاه ها در فرودگاه. شما نیاز به نگرانی در مورد پول خود را به عنوان شما می توانید سفارش خود را در پیشبرد و جمع آوری هنگامی که شما در رسیدن به فرودگاه.

یک رایگان راه آهن نور عامل خودکار از مردم تکان دهنده مسیر متصل به دو پایانه است. آن است که تنها 5 دقیقه سفر بین فرودگاه. حرکت بین پایانه های جالب است که یکی می تواند لذت بردن از این سایت ها همه در امتداد راه خود را.

امکانات حمل و نقل برای انتقال به و از فرودگاه نیز مناسب است. گاتویک فرودگاه خدمات تاکسی در دسترس هستند برای کمک به مسافران در سفر خود را. قبل از رزرو تاکسی راحت است. به صورت نقطه نقطه پرواز در اروپا بهترین گزینه است گاتویک فرودگاه.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment