کیف شهرستان راهنمای آنلاین برای مسافران

[ad_1]

شما در حال برنامه ریزی کامل سفر خود را به کیف, گشت و گذار در وب را برای اطلاعات در کیف بهترین مناظر, رستوران ها و کلوپ های شبانه و تفکر چگونه برای برنامه ریزی اقامت خود را بهترین و چه برای دیدن و به کجا بروید برای… شما در حال بسته بندی جدید خود دوربین به منظور عکس های زیبا از طلایی گنبد Khreschatik خیابان و پارک های کیف… شما در حال فکر کردن در مورد آنچه به پوشیدن چک کردن پیش بینی آب و هوا برای روزهای سفر خود را… در چند روز یا چند هفته شما را به دنیای دیگری با لبخند بر لب مردم باستان آجر و خیابان ها و بناهای تاریخی و کلیساهای…

حقایق سریع:

وضعیت: پایتخت اوکراین

تعداد مناطق: 10

تاریخ و جغرافیا: قرن پنجم هجری

منطقه: 839 km2

ارتفاع: 179 متر بالاتر از سطح دریا

مختصات جغرافیایی: طول و عرض جغرافیایی 50°27 ‘ N; طول جغرافیایی 30°30 خاوری

آب و هوا: وزش نسیم معتدل قاره ای با زمستان معتدل و تابستان گرم

متوسط: میانگین کیف متوسط در ژانویه 6 درجه زیر صفر سانتیگراد میانگین در ماه ژوئن 20 درجه سانتیگراد بالای صفر; پایین ترین درجه حرارت در زمستان 25 درجه زیر صفر سانتیگراد; بیشترین درجه حرارت در تابستان از 32 درجه بالای صفر سانتیگراد است.

جمعیت: 2,6 میلیون (2005)

چگالی: 3178 نفر/km2

خودرو کد: AA

کد تلفن: +380 44

کیف شهردار: لئونید Chernovetskiy (از سال 2006)

کیف تاریخچه

افسانه می گوید که وجود دارد یک شاهزاده خانواده از سه برادر به نام Kiy, Schek و Khoryv و یک خواهر Lybid. Kiy حکومت قدرتمند اسلاوی قبیله بود و به دنبال یک محل برای حل و فصل یک خانه جدید برای خود مردم است. وقتی که آنها آمدند به تپه های زیبا بر Dnepr رودخانه و دیدم فوق العاده پانوراما از رودخانه آبی و هفت تپه پوشش داده شده با درختان شاه بلوط آنها را دوست داشت که جای بسیار و تصمیم به حل و فصل وجود دارد. آنها تاسیس شهرستان داد و آن را به نام کیف افتخار از قدیمی ترین برادر Kiy بیش از 1500 سال پیش. شاهزاده Kiy و خانواده اش زندگی می کردند در یکی از تپه Schek مستقر در تپه دیگر که کردم یال Schekavitsa و Khoryv حل و فصل سوم هیل به نام Khorevitsa.

پس از 882 کیف شد پایتخت باستانی دولت قدرتمند به نام کیوان روس. در 998 کیف شاهزاده ولادیمیر معرفی مسیحیت در کیوان روس توسط baptising کیف جمعیت در رودخانه Dnepr. در 1240 این شهرستان تخریب شد توسط مغول و تاتارها که حمله کیوان روس و بعد از آن بازسازی شد. 1362 کیف و بخش عمده ای از اوکراین متعلق به لیتوانی و لهستان و در سال 1654 آن را بخشی از امپراتوری روسیه و سپس اتحاد جماهیر شوروی.

در سال 1991 مردم اوکراین رای به استقلال از اوکراین و کیف آن شد سرمایه است. از آنجا که زمان آن است که مرکز اوکراین, سیاسی, اقتصادی و فرهنگی زندگی است.

در نوامبر 2004 کیف محل مرکزی از انقلاب نارنجی که صدها هزار نفر از مردم اوکراین در برابر اعتراض به انتخابات تحریف در خیابان ها و بعد از انتخاب یکی دیگر از حزب حاکم و رئیس جمهور اوکراین.

کیف مسکن

بسیاری از بازدید کنندگان به کیف ترجیح می دهند آپارتمان و یا هتل محل اقامت. کیف هتل ها ارائه امنیت و سطح خدمات با توجه به سطح خود را (سه ستاره, چهار ستاره, پنج ستاره) کیف آپارتمان اجازه می دهد حفظ حریم خصوصی بیشتر و انعطاف پذیری. متوسط اتاق یک نفره هتل در کیف هزینه خواهد شد $100-130 هر شب در حالی که 1-اتاق آپارتمان با تمام امکانات رفاهی را هزینه $40-60 بسته به محل آن فضا و امکانات اضافی مانند jakuzzi خانه سینما ،

کیف مناظر امتیاز

من توصیه شما را به بازدید از:

دروازه طلایی کیف – باستان دروازه به کیف که در حال حاضر در واقع در خود مرکز آن ساخته شده است از چوب و سنگ با گنبد طلایی بالا

سنت سوفیا کلیسای جامع – یکی از زیبا ترین کیف کلیساهای با برج ناقوس و درختان شاه بلوط در اطراف کلیسای جامع

St Michael کلیسای جامع – تازه بازسازی کلیسای جامع با دیوارهای آبی, ornament و بزرگ گنبد طلایی

سنت ولادیمیر کلیسای جامع – کلیسای جامع در مرکز کیف که در آن رسمی ارتدوکس مراسم مذهبی برگزار

St Andrew کلیسا و تبار اندرو (Andreevskiy Spusk) – یک مکان محبوب با گردشگران را با متعدد سوغات غرفه آجر قدیمی تبار گالری های هنری و موزه ها

کیف غار صومعه (لورا) – صومعه باستانی که در آن شما می توانید با دیدن این غارها که در آن راهبان زندگی در دوران باستان چندین کلیسا و بزرگترین برج ناقوس در کیف

روسی موزه هنر و اوکراین موزه هنر هنر و خبره بسیار لذت دیدن شاهکارهای هنر جهان در موزه کیف

کیف اپرا و باله تئاتر – یک تجربه لذت بخش از گوش دادن به زندگی می کنند موسیقی کلاسیک و تماشای رقص

Pirogovo قومی ایجاد کرد – یک فرصت برای دیدن, پیر روستای خانه های آسیاب های بادی و لوازم خانگی مختلف مناطق اوکراین

موزه جنگ – شما می توانید ببینید وجود دارد متعدد تانک و هواپیما های جنگ و غول پیکر مجسمه فلزی از طرف میهن

کیف گیاهی باغ – در بهار و تابستان شما می توانید ببینید وجود درختان زیبا و شکوفایی گل

کاخ Mariinsky – یک کاخ با شکوه که در آن رسمی دولت مراسم را در محل آن است که احاطه شده توسط سبز پارک با چشم انداز از Dnepr و سمت چپ آن

میدان استقلال – بسیار بخش مرکزی از کیف که از آن فاصله به شهرهای دیگر در حال محاسبه این یک مرکز خرید در زیر زمین مرکزی دفتر پست بانک ها و رستوران ها

Khreschatik خیابان – خیابان اصلی در کیف که در آن مردم می تواند راه رفتن در بزرگراه ها در روز شنبه و یکشنبه

ولادیمیر کوه – یک پارک در کوه با مجسمه نماد شاهزاده ولادیمیر با عبور از وقتی او را معرفی مسیحیت و غسل تعمید مردم اسلاو.

چه چیزی را می پوشند

اگر شما می آیند به کیف در تابستان آن را به خوبی خواهد بود برای یک تابستان کت و شلوار جین و تی شرت و صندل و یا سبد و احتمالا شلوارک یا لباس مورد از گرما. برای بهار یا پاییز بهتر است به چند گرم چیز و ژاکت. برای زمستان شما نیاز به یک زمستان کت یا ژاکت گرم چند زنانه, روسری, دستکش و کلاه.

اگر شما در داخل یک کلیسا یا کلیسای جامع زنان پوشش سر خود را با یک شال در حالی که مردان نیاز به خاموش کلاه خود را.

غذا خوردن در کیف

سعی کنید خوشمزه غذاهای اوکراین, توصیه ما به شما زیر کیف رستوران:

Pervak رستوران – متوسط-قیمت رستوران واقع در 2, Rognedinskaya سنت شما می توانید طعم و مزه نوعی ابگوشت سبزی دار روسی و vareniks کوچک, کیک و انواع گوشت ماهی و غذاهای. شام را به شما هزینه حدود 30-50 در هر فرد بسته به نوع مواد غذایی و نوشیدنی شما را انتخاب کنید.

Taras در رستوران – واقع در پارک شوچنکو در نزدیکی عمده کیف, موزه ها, نزدیک به کیف دانشگاه. شما می توانید سفارش های مختلف ماکارونی و همچنین ملی آشپزی غذاهای. شام را به شما هزینه $35-55.

اتحاد جماهیر شوروی رستوران – واقع در نزدیکی کیف موزه جنگ و کیف Lavra صومعه در 42/1 Sichnevogo Povstannya سنت و تزئین شده با اتحاد جماهیر شوروی symbolics. شام را به شما هزینه $35-55.

Puzata Khata (بزرگ شکم خانه) سریع رستوران مواد غذایی که ترکیبی از فضای داخلی اصلی در دهقان سبک خانه, خوشمزه, اوکراین, مواد غذایی, انتخاب گسترده ای از ظروف و قیمت پایین. آن است که واقع در مرکز 1/2a Basseinaya سنت در آغاز Khreschatik. در اینجا شما می توانید سعی کنید اوکراین سنتی pampushky مرغ کیف سالاد های مختلف و دوره های اصلی. در طبقه اول شما همچنین می توانید یکی را انتخاب کنید متعدد کیک و حتی سفارش تازه ساخته شده آب. شام هزینه است $3-10 هر فرد است.

Zdorovenky Buly (سلامتی برای شما)

که بسیار محبوب در رستوران فست فود واقع در نزدیکی Khreschatik ایستگاه مترو که احتمالا بزرگترین انتخاب از غذاهای مختلف: نوار سالاد پنکیک varenyky, پیتزا, سوپ, دسر خوشمزه. آن راحت اتاق تزئین شده در سبک های مختلف: چینی, هندی, مصری و یونانی. همچنین چای با کیک که در آن یکی می توانید بنشینید و صحبت کنید. شام: $3-10 هر فرد است.

اوکراین سوغاتی

شما می توانید خرید های مختلف اوکراین سوغاتی در تبار اندرو (Andreevskiy Spusk): دوزی حوله, matrioshkas چوبی رنگ صفحات و تخم مرغ, شیشه, سوغاتی های کوچک, عروسک ملی, لباس نقاشی و لباس. نیز وجود دارد یک بخش سوغات در کیف مرکزی magazine (Tsum) واقع در Khreschatik سنت و سوغات فروشگاه در نزدیکی سنت سوفیا کلیسای جامع.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment