که شهر واقعا ترین رستوران سرانه

[ad_1]

سفر به بسیاری از شهر وب سایت ها در سراسر خالص و شما خواهد شد شگفت زده چگونه بسیاری از ادعا به رستوران سرانه بیش از هر جای دیگری. این ادعا توسط سان فرانسیسکو; مدیسون ویسکانسین; واشنگتن دی سی; و Shreveport, Louisiana. حداقل شهرهای کانادا خطر کنند.

به طوری که شهرها را مشروع ادعا می کنند به عنوان “ترین رستوران سرانه?” انجمن ملی رستوران (NRA) به انتشار یک لیست از رستوران ها سرانه هر دولت است. با توجه به ارتباط کالیفرنیا دور ترین رستوران با متناوب 87,225 موسسات ناهار خوری. ایالت نیویورک می آید در یک لاشی 58,027. پنج گرد با تگزاس (53,631), فلوریدا (41,901) پنسیلوانیا (31,466).

از نظر سرانه هر دولت واشنگتن دی سی در صدر لیست با توجه به NRA. پایتخت ایالات متحده در منطقه افزایش برخی از 0.4 رستوران به ازای هر 100 نفر است. دوم, شگفت آور, مونتانا در .354 رستوران به ازای هر 100 نفر است. گرد کردن NRA پنج می رود آیلند (0.304 در هر 100) ورمونت (.303 در هر 100) نیویورک (.301 در هر 100). اگر شما یک کمی گرسنه شما ممکن است بخواهید برای جلوگیری از سه ایالت با بدترین رستوران می سی سی پی, کنتاکی و یوتا.

از لحاظ آمریکای شمالی شهرستانها آن است که کمی سخت تر به معلوم که می تواند به عنوان شهرستان با بسیاری از رستوران ها سرانه.

در اینجا ده شهرستانها با بیش از 100 ، 000 نفر را ساخته اند که ادعا می کنند. اما چه کسی این ادعا ؟ ارائه می دهد که غذاهای جستجوگر و یا فقط ساده گرسنه خریداران ترین انتخاب است ؟ که می تواند به عنوان رستوران شهر.

شهر سان فرانسیسکو است یک شهر 744,230 مردم و ادعا می کند که 2,662 رستوران در شهرستان مرزی. بدون شک وجود دارد که استاندارد ها و رستوران ها در این شهر از خلیج استثنایی است. اگر شما فقط شامل سن فرانسیسکو به درستی خود تراکم 279 نفر در هر رستوران. اما به دلیل هزینه های مسکن تعداد زیادی از مردم زندگی در شهر مناسب کاهش یافته است در حالی که تعداد زیادی از کسب و کار از جمله رستوران سان فرانسیسکو است تحریف شماره. اگر شما تعداد مترو منطقه تعدادی از رستوران ها صعود به 4,300 رستوران (ما را شامل نمی شود و صدها نفر دیگر در نزدیکی کشور شراب نپا و منطقه سونوما). اگر شما در نظر بگیرید مترو منطقه جمعیت 7,168,176 و تقسیم 4,300 شما دریافت سرانه تراکم 1,667 مردم در هر رستوران.

Winnipeg یک شهرستان در لبه کانادا چمن زار است که دارای بخش گسترده ای از جوامع مهاجر همه آنها باید خود را محلی غذاهای قومی. اگر شما می خواهید نان تست فرانسوی برای صبحانه perogies و کلم ترش برای ناهار و ویتنامی امپریالیستی رول برای شام و سپس این محل آمده است. این شهرستان به طور مرتب ادعا می کند که بیشتر رستوران سرانه بیش از هر شهر دیگر. برخی از وب سایت ها ادعا می کنند این شهر 900 رستوران اما در واقعیت وجود دارد فقط 478. با جمعیت 619,544 وینیپگ می تواند ادعا تنها یک رستوران در 1,296 برف-محدود کانادا.

ویکتوریا. این شهر در جزیره ونکوور و شهرهای بریتیش کلمبیا, کانادا به طور منظم باعث می شود که ادعا می کنند که این “دومین شماره از رستوران سرانه” است که شاید باهوش روانشناسی به عنوان شهر هرگز تحت تعقیب آن بالا است. با جمعیت 335,000 شهر ادعا می کند که 265 ایتالیایی, فرانسوی, یونانی, شرق هند, گیاهی, آلمانی, هلندی, مکزیکی, چینی, ژاپنی, ویتنامی و تایلندی eateries. این بدان معناست که ویکتوریا دارای یک رستوران در هر 1,264 نفر است. اما با آن مکان های دیدنی در نیمه راه بین ونکوور و سیاتل شما می خواهم به سختی مراقبت اگر آن ادعا می کنند که کمی خاموش.

در شهر نیویورک هیچ یک آشپز خانه و در زمانی که شما شنیده ام از یک رستوران آن احتمالا بسته شده است. رستوران باز و بسته با هشدار دهنده نشاط در اپل بزرگ است. به طور متوسط در شهر نیویورک می تواند ادعا 6,650 مکان ناهار خوری از شیک Lespinasse به greasiest گوشه ای کسی که شام میخورد — ترین رستوران ها در هر محل در این قاره. در عین حال با 8,168,338 مردم نیویورک تنها می تواند ادعا می کنند که 1, 228 نفر در هر رستوران. آن را ممکن است به نظر می رسد که در هر ثانیه ساختمان در نیویورک است و یک رستوران, اما آنها به تهیه کردن به تعداد زیادی از عمودی قرار دارد ساکنان. که توضیح می دهد چرا از آن سخت است برای پیدا کردن یک جدول برخی از شب.

یک شهر کانادا است که می تواند یک ادعای بزرگ به ترین رستوران سرانه مونترال در استان کبک. تنها با بیش از 5 ، 000 رستوران در مترو جزیره منطقه است که به نظر می رسد وجود دارد حداقل یک رستوران در هر گوشه خیابان. با آن متنوع مهاجر جمعیت و اکثریت این شهرستان دارای هر نوع از غذاهای موجود از لبنان به قاره فرانسوی به بومی کانادا. برخی از 3,720,000 Quebecois زندگی در منطقه مترو ساخت مونترال دومین فرانسوی زبان شهرستان در جهان است. به آن رستوران سرانه تعداد 744.

هنگامی که شما را ترک Austin شما وارد تگزاس به طوری که می رود. این بد بو شهر در تگزاس مرکزی است 1,088 مکان غذا خوردن به منظور افزایش شهرت خود را به عنوان موسیقی شهرستان ایالات متحده آمریکا است. این لیست شامل 128 موسسات در یا در اطراف دانشگاه تگزاس به تنهایی. آستین رو به رشد جمعیت در حال حاضر 690, 252 ساخت خود مردم به رستوران نسبت 634.

Louisville, خانه کنتاکی دربی شهر کوچکی است که فقط بیش از نیم میلیون نفر است. Pap john’s Pizza یام و مارک های شرکت مادر A&W, KFC, Pizza Hut و تاکو بل هر دو را Louisville, شرکت های بزرگ خود را در خانه پس از آن تعجب آور نیست که این شهر بر روی رودخانه اوهایو است 1,089 رستوران. که باعث می شود برای 510 نفر در هر رستوران.

مدیسون صاحب حقوق به عنوان “شهر با بسیاری از رستوران ها سرانه” و سرمایه باعث می شود که ادعا می کنند در سراسر ادبیات آن. اما حسرت پایین تعداد واقعی رستوران بسیار سخت است. بهترین لیست موجود امتیاز به 437 رستوران که caters به 221,551 مردم در ویسکانسین, شهرستان. اما باعث می شود که برای تنها 506 نفر برای هر رستوران. خوب فقط برای سوم در این لیست است.

Wichita, Kansas است که معمولا از یک شهر است که جهش به ذهن زمانی که فکر می کند یکی از غذاهای. اما با یک قومی متنوع نیروی کار بزرگترین شهر در کانزاس شهرت برای تنوع فرهنگی و در واقع در این ناحیه سرسبز از امریکا است. این 739 رستوران در شهر تنها به تهیه کردن به 360, 715 نفر است. که ترجمه را به 488 نفر در هر رستوران خوب برای دوم در لیست ما است.

دالاس. در این حالت ستاره تنها شهرستان دارای جمعیت 1,250,950 و انتخاب رستوران ها است که اضافه کردن به 2,666. در حالی که این شهر شناخته شده برای آن کباب و استیک خانه ها وجود دارد تعجب آور ترکیبی از eateries از شیک برای پایه. این بدان معناست که در هر رستوران و فست فود محل و خانه استیک در تگزاس’ سومین شهر می تواند به رخ کشیدن یک پتانسیل استخر فقط 469 نفر است. ساخت این شهر برنده عنوان “شهر با بسیاری از رستوران ها سرانه.”

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment