که سخت تر است: بدانید که گذشته و یا برای پیش بینی آینده

[ad_1]

متفرقه ایده و مفهوم است. چیزی به فکر می کنم نه مربوط به هر موضوع خاص رویداد یا فرد. من می خواهم برای شروع این سه ماهه بررسی افکار و اندیشه در گذشته و آینده. اول به نظر می رسد آسان تر برای پیش بینی آینده نسبت به guesstimate گذشته است. برای مثال پیش بینی آینده به نظر می رسد بسیار ساده تر از که از کار باستان شناسان در تلاش برای قطعه با هم آنچه اتفاق افتاده بر اساس سرنخ ها و پزشکی قانونی. و به این نکته من آرزو را به نقطه چند آثار اخیر. یکی از کار های انجام شده توسط Stephen Wolfram که در آن او نشان می دهد که چگونه ساده برنامه های توسعه بسیار پیچیده نتایج. اگر ما به مطالعه مفهوم خدایان یونانی و نقش خود را پیدا کنیم ممکن است که جهان به عنوان ما آن را می دانم آغاز شده از افراطی سادگی.

شاید چندین برنامه که در حال اجرا است و تعامل برای 5.5 میلیارد سال است. در حال حاضر بدون اینکه به دور و بنابراین چنین نظرات اخراج توسط کسانی که از اعتقادات مذهبی از هر فرقه. این نظر نمی خواهد در واقع مانع این ایده از یک خدا و یا حذف این ایده از یونانیان نظریه ها و باورهای متعدد خدایان بلکه باز کردن dialogue گذشته که از مطلق ما در عمده ادیان و تفسیر تحت اللفظی از این نوشته. اجازه دهید ما را به سادگی از زندگی در پایه ای ترین سطح RNA, DNA و پروتئین و غیره. ساده ترین راه برای مطالعه چیزی است که از آغاز بنابراین اگر ما در حال تعجب که چگونه پیچیدگی زندگی (گونه ها و سوله) واقع در آمد در اینجا بر روی این سیاره ممکن است ساده ترین راه برای دانستن چنین پاسخ با ایجاد زندگی است.

[http://www.parthe.net/_cwg0703/0000005a.htm]

در حال حاضر این می تواند زندگی مصنوعی, اضافه کردن هوش مصنوعی در تعامل با زندگی انسان و یا سایر گونه های هوشمند از این سیاره

[http://www.parthe.net/_cwg0803/00000033.htm]

این امر می تواند هوشمند برای کشف کردن راه های بیشتری برای ارتباط برقرار کردن با ما گونه های هوشمند بر روی زمین ارتباط برقرار کند. مانند ما انجام داده اند با شامپانزه ها از طریق زبان اشاره یا با دلفین ها. اما آنچه که جالب ترین این است که ما در “صحیح سیاسی جهان” ما شده اند به اندازه کافی صادقانه با خود ما نوع بشر و شاید مفهوم کار به سمت یک نزدیک تر جهان بشریت باید که به این ایده. اگر ما در ایجاد زندگی و تماشای آن را تکامل ما پس از آن می تواند درک این نظریه بهتر از ما چگونه توصیف گذشته بهتر است. مطالعه و پیش بینی آینده است که بسیار ساده تر از مطالعه و forensically ترسیم گذشته و یا رویدادهای گذشته. مطمئنا یکی می توانید به دنبال به عقب, اما نه به عنوان نزدیک به عنوان کسی که مورد مطالعه آینده بر اساس زمان و یا در حال حاضر درک درک فعلی از گذشته به معادله. در این زمینه من می خواهم به این نکته اشاره آیزاک آسیموف و سه گانه خود را به عنوان یک مثال از برخی از آنچه که ما در حال کار بر امروز. همچنین طول عمر مجلات نیکولا تسلا و ایده های خود را از دستگاه جن و پیش بینی از آینده به نظر می رسد که پیش بینی بسیار نزدیک ما زمان آینده.

من می خواهم به فکر می کنم که من خودم مطالعه فن آوری های مختلف می توانید پیدا کردن سرنخ به آینده بر اساس مشاهدات فعلی همراه با کسانی که در جدیدترین نوآوری ها و توانایی های بالقوه خود استفاده می کند. همچنین اگر شما در نگاه Arthur C کلارک و تمام ایده های خود را به نظر می رسد که بسیاری از کسانی که در حال حاضر تبدیل شدن به واقعیت که به نظر می رسد ترکیبی از همه گذشته نوآوری ها و افکار است. بسیاری از این پیش بینی ها در قالب داستانی کار آمده اند درست است. همزمانی ارتباطات ماهواره ای (ایریدیوم), cold fusion, مدرن, کیمیا و…. او یک بار گفت: “برای پیش بینی آینده ما نیاز به منطق اما ما همچنین نیاز به ایمان و تخیل است که گاهی اوقات می تواند سرپیچی از منطق خود را.” Arthur C. Clarke. نیکولا تسلا تا به حال تقریبا به همان اندازه نوشته پیش بینی به عنوان گالیله, انیشتین, کوپرنیک داوینچی نیوتن ، و امروز ما باید برخی از مردم باور نکردنی در عصر ما, مشاهده, اختراع, نوآوری, ایجاد و اختراع. برخی از این زندگی روشنفکران را ساخته اند برخی از عظیم پیش بینی است که اگر و زمانی که آنها درست خواهد بود یک دستاورد فوق العاده برای انسان است.

به عنوان یک ماده در واقع پیش بینی آینده با کمی دانش و مشاهدات نسبتا آسان است. پس از مطالعه کاشفان زیادی از گذشته و معروف باستان شناسان مانند چارلز چکه کن, جالب است که چقدر ما آموخته اند اما کمی وجود دارد در دسترس است در راه سرنخ. چارلز داروین تا به حال بسیاری می گویند همچنین در بسیاری از موارد آنچه ما امروز می بینیم همراه با آنچه ما تا حدودی مطمئن در گذشته مانند وجود دایناسورها از سوابق فسیلی ، ما با هم مسأله را حل بسیاری از آنچه که ما می دانیم آنچه که تا حد زیادی به جز ارائه گمراهی و اسرار با توجه به نظامی متحد و امنیت ملی است. ما می دانیم که چگونه مردم فکر می کنند و چه نوع از چیزهایی که آنها تمایل در راه مزلو’s سلسله مراتب نیازها و خواسته ها و خواسته همه انسان ها از طریق فرهنگی والدین و اجتماعی پرورش و البته کسانی که در مورد قبل از حک در DNA و زندگی آلی برنامه نویسی.

ما می دانیم که نوآوری یا اختراع معرفی شده است زمانی که میل به آن و یا ضرورت وجود دارد. برای مثال در یک جنگ شما باید برای برنده شدن و یا شما از دست دادن تمام پس ضرورت به نوآوری کلیدی است. اگر شما نیاز به برق, آب, مواد غذایی, حمل و نقل دوباره شما را ببینید نوآوری است. اگر شما می توانید پول را توسط مردم سرگرم کننده شما نیاز به نوآوری و راه را برای استفاده از آن پول را در نتیجه افزایش بودجه به ارائه آن است. اگر یک کسب و کار که نیاز به کارآمد تر شما را پیدا خواهد کرد نوآوری است. به عنوان مثال; رباتیک در تولید به جای مردم پیشرفت در آیرودینامیک به حرکت مردم پیشرفت در پزشکی برای نجات مردم است. صنعت اغلب راند و نوآوری به عنوان هوشمند دولت که می توانید ببینید که در آن ما هستند و ما به کجا خواهیم.

بنابراین اگر شما مطالعه که در آن ما هستند که ما به شما اغلب می توانید پیش بینی دسته از نیاز به بهبود به عنوان به خوبی به عنوان شدید گودال می افتد. بنابراین پیش بینی آینده نسبتا آسان است. هر دو کوتاه مدت و بلند مدت آینده را می توان پیش بینی کرد تا زمانی که خود را از پیش درک مفاهیم بر اساس واقعیت خود را در دوره جاری مشاهدات. اگر شما در نگاه مردم ارائه مشاوره به رئیس جمهور دولت شما می توانید ببینید ما همه در دست های خوب و اگر شما می توانید روش خود را به جنون به آنها توصیه می مانند دولت شما می توانید استعداد خود را حس جهت آنها به عنوان نبرد هنجارهای اجتماعی, وضعیت quos و فن آوری های در حال مرگ. آن است که یک هنر و یک علم برای ساخت آینده بدون پله مرزهای تداوم. تغییر تدریجی است که بهترین و بدون اخلال در جریان طبیعی از همه چیز. بیش از حد مخل تکنولوژی خوب نیست. این جریان باید برای به دست آوردن ادامه خدمت به رایگان مردان در غیر این صورت شما را تا پایان روشن “ناهار, نور,” برای کسانی که ما در حال تلاش برای خدمت. از این به بعد حرکت انسان نیاز به برنامه ریزی دقیق به عنوان اگر یک شطرنج سه بعدی هیئت مدیره;

[http://www.parthe.net/_cwg1003/00000013.htm]

ما باید همچنان به مطالعه جریان و آینده است که بسیار ساده تر از شما ممکن است فکر می کنم. وجود دارد بسیاری از عوامل مانند تجارت مهاجرت جمعیت, رشد جمعیت, بخش صنعت, چرخش, چرخه, از, آب و هوا, شرکای تجاری, جنگ, رای گیری روند زیرساخت های استهلاک, جرم, جریان سرمایه, سهام, بازار, امنیت ملی, سیاست, مذهبی, ته, قانون, مالیات, انرژی, منابع طبیعی, محیط زیست, بهداشت و درمان, زبان, آموزش, حمل و نقل, ارتباطات, توزیع و ارز, فقط به نام چند که باید مورد مطالعه و باید متناسب با هم. این است که چرا شما نیاز به کارشناسان و گرد و افراد با چند رشته به عنوان بسیاری از و بیشتر موارد ذکر شده و با یک تیم اختصاصی متفکران همه با هدف مشترک وظایف نیست واقعا که دلهره آور اگر چه برای بسیاری ممکن است به نظر می رسد سازمان ملل متحد شدنی است.

اگر چه پس از شما خواهد شد ایجاد آینده آن را ممکن است به عنوان مهم به دانستن آینده, اما اگر شما می رویم که در آن انسان ها به نظر می رسد رهبری و برای دلایل درست و شما آماده برای کاهش منفی با شناخت آنها و تلاش برای استفاده از این پتانسیل نقاط ضعف به عنوان نقاط قوت و سپس شما قادر خواهد بود برای رسیدن به جایی که شما در حال رفتن. در حال حاضر تا آنجا که به گذشته مربوط می شود آن رخ داده است که قبلا و به عنوان ما در یک زمان خطی دام در آن ما می توانیم رفع این مسائل و یا حتی مطمئن شوید که دقیقا چه اتفاقی افتاده است ما باید به شکل واقعی و احتمالی برآورد از گذشته و بررسی روند جریان چرخه, شبکه, برنامه حاضر و ترین های اخیر گذشته از آن ما می توانیم بررسی و حرکت به هدایت و کشتی های بزرگ از انسان بر سرنوشت برای آینده است. فقط یک فکر; هر گونه نظرات به هر یک از افراد ذکر شده هر دیدگاه و یا نقاط از مشاهده لطفا به اشتراک گذاری آنها را با ما.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment