کشمیری غذا لذت در دهلی نو

[ad_1]

کشمیری غذاهای شناخته شده است به عنوان Kashur Khyon در کشمیری. این غذاهای دارای تاریخ بسیاری از صد سال است. شده اند وجود دارد بسیاری از تأثیرات به این غذاهای از مناطق مختلف است. اولین تأثیر عمده ای از مواد غذایی کشمیری Pandits. این تیمور که حمله به کشمیر نیز تحت تاثیر آشپزی تا حد زیادی. گوشت گوسفند عمده و قابل توجه عنصر موجود در تمام کشمیری مواد غذایی. وجود دارد بیش از 30 گونه از گوشت گوسفند موارد. این بالتی ادویه کاری است که از منطقه بلتستان پاکستان اداره منطقه کشمیر هستند و در عین حال یکی دیگر از آیتم های محبوب است که در دسترس هستند. وجود دارد بسیاری از رستوران ها در دهلی نو منطقه که در خدمت خوشمزه و عجیب و غریب کشمیری مواد غذایی است.

چور عجیب و غریب: در این رستوران معروف دهلی نو, هندوستان که عمدتا در خدمت شمالی هندی و کشمیری غذاهای. در شمال هند و کشمیری غذاهای است نکته مهم اشاره کرد که هیچ دو چیز مشابه هستند در هر حال. حتی نوع صفحات استفاده می شود برای خدمت است کاملا متفاوت از یکدیگر است. بزرگ وجود دارد سالاد بار داخل این رستوران. این یک رولز رویس ماشین. این چات بار, قدیمی فیات و یکی از جداول استفاده می شود قبل از اینکه برای خدمت به یک بازسازی بستر Maharajas. Wazwan, کشمیری جشن با 36 دوره های سرخ شده با خمیر لوتوس ساقه و Goshtaba نکات مهم در این رستوران است.

گشنیز برگ: کشمیری مواد غذایی و Mughlai مواد غذایی به طور عمده در خدمت اینجا. آنها همچنین خدمت آیتم های از پاکستان به دهلی نو لکنو و حیدرآباد غذاهای. در کل هند این است که یکی از بهترین جاهایی که واقعا تند Mughlai مواد غذایی است. ما در واقع احساس طعم و مزه از پان هند مسلمان طعم در مواد غذایی خدمت کرده است در اینجا. Nihari, Halim Lasooni Palak ke Kofta, Peshwari کباب و سرخ مورگ هستند برجسته از محل.

کشمیری Wazwan: این یکی از بهترین رستوران دهلی جایی معتبر خوشمزه و محیط غذاهای منطقه ای است که حتی کامل به جا پادشاهان در کشمیری Wazwan می تواند تجربه. کشمیری غذاهای ندارد سایر غذاهای مشابه در هند. تا آنجا که طعم و تنوع در نظر گرفته شده است مواد غذایی است که واقعا غنی است. تعداد بیش از 30 کشمیری ظروف در اینجا خدمت در یک زمان همه که ذکر شده در منو. داخلی دکور در اینجا انجام می شود آنقدر بزرگ است که آن را می شود با real Kashmiri لهجه. خدمات در دسترس در اینجا نیز بزرگ و سریع است. Goshtaba, Rista Tabak Maas با بریانی همه از نکات برجسته این رستوران.

کشمیری آشپزخانه: این یکی از معروف کشمیری رستوران در جنوب دهلی نو است. این رستوران در Bahare نگر از دهلی نو است. تحویل خانه نیز موجود است برای سفارش حداقل از 600 تومان. رستوران باز است از 10 صبح تا 10 شب. این یک non-veg رستوران که در آن مواد غذایی و محیط رتبه بندی واقعا بالا است. Zafrani Kokur Tabak Maaz و انواع مختلف ثروت مكنت هستند به طور کلی برجسته. در این منو وجود دارد یک بخش جداگانه دیده می شود به صورت ویژه کشمیری غذاهای که برای قبل از سفارش داده شده است. حداقل قبل از 12 ساعت و با او حداقل سفارش باید حداقل 1000 تومان.

به دانستن بیشتر بازدید http://justeat.in/delhi

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment