کریسمس, رمز و راز, نقد و بررسی کوکی شیرینی زنجفیلی قتل by Joanne Fluke لورا لوین و لسلی مایر

[ad_1]

افزایش جشن تعطیلات خود را با این سه گانه جدید کوتاه داستان های کریسمس. بهترین فروش نویسنده, Joanne Fluke عناوین این سرگرم کننده, احساس خوب, ادای احترام به فصلی ادبیات. پانزده دهان آبیاری دستور العمل تکمیل خطوط داستان; مطمئن شوید که برای اضافه کردن لذت برای هر جشن تعطیلات و یا آینده سوپر باول ،

کوکی شیرینی زنجفیلی قتل by Joanne Fluke

آن را یک ماه قبل از کریسمس در دریاچه بهشت مینه سوتا و هانا Swensen پیش بینی تعطیلات. به عنوان صاحب کوکی محلی رستوران و کافی شاپ, او در حال حاضر با آغاز فصلی پخت.

هانا ساکن در همان محل سکونت و توسعه به عنوان جدیدترین Kusack به تازگی طلاق پدر دو نوجوانان است. همسر سابق خود, Lorna, زندگی در همان پیچیده است.

کریسمس موسیقی انفجار از موبایل محل سکونت روزانه با توجه به تمام وقت آزاد خود را. موبایل راننده سابق برای رنگ سبز شبدری خودروسواری بزرگ شرکت برنده 8 میلیون دلار در سوپر-شش-قرعه کشی; و شغل خود را ترک.

Ernie توافق برای هانا درخواست برای کاهش حجم موسیقی در حالی که بازدید از فروشگاه خود را. هانا به موبایل یک دوجین از کوکی ها شیرینی زنجفیلی به مهر و موم معامله.

هنگامی که موسیقی حجم غیر قابل تحمل می شود و هانا تلاش برای رسیدن به Ernie شکست او enlists کمک از پلیس مایک کینگستون. هانا و مایک وارد موبایل محل سکونت با یک کلید عرضه شده توسط همسر سابق خود لورنا. آنها پیدا کردن موبایل مرده بر روی زمین در نزدیکی یک باز کردن درب یخچال و فریزر; هانا زودتر هدیه ای از کوکی ها شیرینی زنجفیلی هم پاشیده در میان طبقه.

که به کشته شدن موبایل و چرا ؟ بود آن را به همسر سابق خود لورنا خود را با استفاده از محل سکونت کلید ؟ چه یک شماره تلفن همراه مطابق با موبایل قرعه کشی برنده میدارد و یک قاب کپی از بلیط شانس حلق آویز در موبایل مهمان حمام باید با جرم و جنایت ؟

هانا Swensen است اتفاق تکرار شخصیت در کتاب او, ترکیب مواد غذایی در طرح و عنوان. Fluke بافت سیزده دستور العمل های دهان آبیاری به داستان از جمله ‘شیرینی زنجفیلی کوکی ها” و “سحر و جادو, شکلات, کارامل, شیرینی میله های زندان است.” “بازی روز فر برگر” و “Smokin’ ویلی را ترد ترد سالاد کلم” را تکمیل هر سوپر باول ،

خطرات کوکی ها شیرینی زنجفیلی لورا Levine

Jaine آستن و گربه اش, پروزاک, دیدار پدر و مادر خود را برای تعطیلات کریسمس خود را در تمپا مناظر جامعه بازنشستگی. هنک و کلر آستن هنوز هم دیوانه وار در عشق بعد از این همه سال با وجود خصلت خود را. کلر بارها و بارها تماس پروزاک مرداد و غنایم گربه سانان با جدول یادداشت بسیار به Jaine را وغصه.

Jaine قلم تبلیغات در لس آنجلس برای امرار معاش او و پدر و مادرش اصرار بر معرفی خود به عنوان یک معروف هالیوود نویسنده: “او نوشت: “در یک عجله به خیط و پیت کردن? تماس Toiletmasters!”

ادنا Lindstrom نوشته شده در این سال تمپا ویستا تعطیلات بازی تحت عنوان, کوکی شیرینی زنجفیلی که ذخیره کریسمسو اصرار دارد Jaine نقد تمرین لباس. آن را به عنوان Jaine توصیف “یک خودت غارت از هر دو A Christmas Carol و پیتر پان نوعی رامیاین شکنجه طرح درگیر یک مرد شیرینی زنجفیلی که به زندگی می آید و کمک می کند تا تنها زن کشف بسیاری از نعمت.”

پرستون McCay های اخیر جراح پلاستیک بازنشسته از کلیولند می پیوندد انجمن. یک مرد زن پرست او به سرعت فریبندگی ادنا به باور ازدواج در آینده خود و سرزمین خود را در بازی. پرستون را dialogue نمی تواند شنیده شود از طریق شیرینی زنجفیلی مرد صحنه و لباس سر تا آنها با استفاده از صورت آرایش به جای آن; و او مانند یک “پوست اندازی خرس با سر انسان.”

پس از زحمت بلند لباس تمرین ادنا نشان می دهد که منجر خانم Laurette کندال مدیر گلوریا دی Nardo, Preston و Jaine چنگ زدن نیش به خوردن. پرستون رد این ادعا او را بیش از حد خسته.

وجود دارد در رستوران چینی کوارتت کشف پرستون ناهار خوری با تمپا ویستا جوان, مرد زن نما, آب, مربی ایروبیک.

Jaine ساعت در هیبت به عنوان دنده یدکی پرواز و هر بانوی ادعا پرستون در حال برنامه ریزی برای ازدواج او.

بازی افتتاحیه شب ثابت می کند غم انگیز به عنوان پرستون را به حالت تعلیق قرقره می شکند در آخر; توفنده او را به مرحله. او می میرد از یک گردن شکسته.

که به قتل پرستون McCay? آن را یکی از jilted عاشقانه منافع و یا برخی دیگر از تمپا مناظر مقیم? Levine نگه می دارد شما خنده تا رمز و راز تا پایان.

لورا Levine یک کمدی هالیوودی, نویسنده, شعار عمده تلویزیون اعتبار به نام او. او در حال حاضر در حال نوشتن بعدی جین آستن رمز و راز است.

کوکی ها شیرینی زنجفیلی و اثر شلیک گلوله توسط لسلی مایر

لوسی سنگ است یک همسر و مادر و مادر بزرگ و پاره وقت خبرنگار تینکر یارو مین Pennysaver روزنامه.

در حالی که انجام برخی از تعطیلات خرید مواد غذایی او reacquainted با چهار سال redheaded نمو اندرسون و اقیانوس در نانوایی ضد. نمو می خواهد یک مرد شیرینی زنجفیلی کوکی و مادر خود گریه می کند فقر است. نمو و اقیانوس زندگی می کنند در Aquarizoo یک رها شده و به پایین آکواریوم که قبلا تله های توریستی. اقیانوس با سر تراشیده و متعدد ارضا روی صورت, سوراخ است غیر متعارف به حداقل می گویند.

لوسی جلب با اقیانوس و نمو در پارکینگ فروشگاه پس از خرید نمو یک کوکی. وجود اقیانوس, دوست پسر ریک Juergens است چیدن آنها را در خود پورشه. ریک بیش از حد ورزش, سکس های مختلف حلقه و خاتم در چهره اش, طلا, دندان و سیم خاردار تاتو در اطراف گردن خود را. مردم شهر میخ زن و شوهر به عنوان فروشندگان مواد مخدر.

لوسی خودش می پرسد: “چطور می توانید آنها را استطاعت پورشه, اما آنها نمی توانیم یک دلار و چهل و نه کوکی های خود را برای بچه؟” او روزنامه گزارش تجربه به یاد او که همه چیز را همیشه به عنوان آنها ظاهر می شود و او تعلیق قضاوت.

روز بعد در حالی که رانندگی لوسی می شنود کهربا هشدار در ماشین رادیو اعلام نمو ناپدید شدن است. خود دور کننده توصیف شده است: “آفریقایی بزرگ زن آمریکایی با پوشیدن لباس دوخته مارون کت.” او رانندگی خاکستری هوندا CR-V با ماساچوست پلاک.

چه می شود نمو سرنوشت ؟ او در بر داشت و اگر مرده و یا زنده است ؟ چرا نمو نام اندرسون و نه Juergens مانند ریک ؟ چه حساب برای لوسی کشف ریک بدن در پورشه در زغال اخته برکه به ضرب گلوله در سر نمو نیم خورده کوکی شیرینی زنجفیلی است که او می خواهم او داده در این نزدیکی هست و هیچ نشانه ای از نمو ؟

لسلی مایر نویسنده شانزده لوسی سنگ اسرار و نوشته شده است برای Ellery Queen رمز و راز مجله. او در حال حاضر مشغول به کار در آینده لوسی سنگ رمز و راز است.

کوکی شیرینی زنجفیلی قتل باعث می شود سرگرم کننده فصلی خواندن چه در خانه و یا در طول قطار یا اتوبوس رفت و آمد به کار می کنند. هر سه داستان در حال غرق در احساس-تعطیلات خوب هیاهو با وجود اینکه قتل رمز و راز است. نویسندگان ویترین خود را ساده و واضح و توانایی نوشتن از جمله به خوبی پنهان توطئه. مکمل جشن تعطیلات خود را با خواندن این سه گانه; و در نظر گرفتن آن اوایل برای هدیه دادن برای هر کسی که در لیست شما که ادبیات.

به نقد و بررسی را انتخاب کنید دستور العمل by Joanne Fluke بازدید http://www.murdershebaked.com./recipe.htm.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment