ژوهانسبورگ – تاج آفریقای جنوبی گردشگری

[ad_1]

اگر شما در حال پرواز به آفریقای جنوبی, شانس هستند که شما را لمس زمین از ژوهانسبورگ پر بازدید ترین شهرستان در کشور است. این بزرگترین هاب حمل و نقل نه تنها در آفریقای جنوبی بلکه در کشورهای همسایه نیز است. به عنوان یک نتیجه, شما به احتمال زیاد به صرف یک یا دو روز در ژوهانسبورگ است که می تواند به اندازه کافی برای مسواک زدن از طریق عمده ترین جاذبه های این شهر است. که مهم ترین شهر در کشور ژوهانسبورگ می تواند به درستی اعلام کرد که تاج و تخت از آفریقای جنوبی گردشگری.

دلربا شهر در واقع ژوهانسبورگ آغاز کرده است به عنوان یک توریست پسند مقصد. هتل های لوکس, مرسوم, مد روز, رستوران ها, مغرور میله و scintillating قمار هستند مثل هیچ جا در کشور است. علاوه بر این مسافران در تعطیلات می تواند به دنبال یک ترکیب کامل از خورشید ورزشی و سافاری. خرید ناهار خوری و شب زنده داری نیز در میان بهترین در کشور است. برای قرار دادن شکر و تخم مرغ در کیک هواپیمایی و انتخاب شرکت های سفر کشنده بازدید کنندگان با پروازهای ارزان از لندن به ژوهانسبورگ با سفر بهترین معامله در انگلستان است.

در اینجا برخی از چیزهایی که ژوهانسبورگ تاج آفریقای جنوبی گردشگری.

  • باغ وحش ژوهانسبورگ: با بیش از دو هزار جاذبه های حیات وحش, این باغ وحش به شما ارائه می دهد یک فرصت برای یادگیری در مورد گیاهان و جانوران از آفریقای جنوبی. آن است که یک خانواده پسند مقصد نمایشگاه بسیاری از جالب حیوانات و اجازه می دهد بازدید کنندگان به تور و کسب اطلاعات بیشتر در مورد عادات خود را و زیستگاه.
  • آپارتاید موزه: تاریخچه علاقمندان باید بررسی آپارتاید موزه که ارائه یک سری از نمایشگاه به تصویر می کشد سخت ترین زمان در آفریقای جنوبی, تاریخچه. آن است که تقریبا تضمین شده است که شما می آیند از این موزه یک فرد تغییر کرده است. آن است که نه اغراق به دولت است که حتی برخی از کتاب پروازها به مقصد ژوهانسبورگ از لندن فقط به خاطر آپارتاید و موزه های مشابه دیگر موسسات.
  • Gold Reef City: آن است که یک محل که جذب خانواده ها و همچنین مسافران تنها. این پارک دارای جاذبه به منظور تسهیل در هر دو نوع از مسافران است. برای مثال بچه ها و لذت بردن از انواع سواری خانواده می توانید خرید بروید و یا لذت بردن از غذا در یکی از بسیاری از رستوران ها در اینجا. Singe مسافران و یا کسانی که به دنبال شب زنده داری می توانید پیدا کردن در اینجا مجموعه ای از میله, رستوران ها و قمار. بهترین جاذبه است یک تور از یک معدن طلا که بر اساس آن کل ساختار ساخته شده است.
  • Lesedi Cultural Village: ژوهانسبورگ منجر آفریقای جنوبی در بسیاری جهات. علاوه بر آن مهم ترین نقش را در تاریخ این کشور است این شهر به عنوان یک دیگ به نگه داشتن با هم طیف متنوعی از فرهنگ ها و زبان ها و آداب و رسوم و غذاهای. این جنبه خاص می تواند بهترین تجربه در Lesedi Cultural Village, ارائه می دهد که عطر گل از فرهنگ های مختلف مواد غذایی و سنت. در میان قابل توجه گروه های فرهنگی شامل Zulu, Pedi, Xhosa, Basotho و Ndebele.
  • قانون اساسی هیل: مهم نقطه عطفی است که همچنان به عنوان یک یادگاری از کشور آشفته گذشته است. مسافران در نظر گرفتن پروازها به مقصد ژوهانسبورگ می توانید با شکوه قلعه قدیمی زندان پیچیده در قانون اساسی تپه که به اسیر رهبران سیاسی مانند نلسون ماندلا و مهاتما گاندی است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment