چگونه می توان یک خانه بدوش دیجیتال در استرالیا

[ad_1]

بودن digital nomad یک ماجراجویی هیجان انگیز و یک برنامه به طور بالقوه سودآور تلاش است. فن آوری ساخته شده است که امکان کار را از تقریبا در هر نقطه و ما با قدرت به فراتر از مرزهای فضا و زمان است. اما زندگی عشایری می تواند و نه دشوار است. شاید مهم ترین نظر برای یک خانه بدوش است که یک انتخاب مقصد.

بنابراین آنچه در مورد استرالیا یک کشور به خوبی شناخته شده برای آن, جاذبه های توریستی? از شکوه جنگل های بارانی به بی ثمر جای دور افتاده بی انتها به ظاهر بی پایان چشم انداز امتداد فراتر از تخیل. خوب برای ما این مربوط است که استرالیا تبدیل به یک آهنربا را برای کسانی که معنی نه تنها برای لذت بردن از اما نیز وجود دارد. بله بسیاری از عشایر در حال حاضر بازدید از این کشور پهناور و برخی از آنها تصمیم به ماندن در آنجا به طور نامحدود.

مهاجرت بزرگ

راه درک ما کار به طور چشمگیری تغییر کرده. دیجیتال انقلاب غرق دنیا و سریع, سرعت اینترنت گسترش آن به دور گوشه. این تحولات را تسهیل ظهور دیجیتال عشایر کارگران از راه دور و مترجمان آزاد است. انتظار می رود که تا سال 2035 خواهد شد 1 میلیارد عشایر در جهان است. به عنوان مثال خود را اسیر تصورات متعدد کار افرادی که به دنبال فرار خسته کننده 9-5 معمول است.

یعنی با زیرساخت های فن آوری در جای جهان می تواند خود را به صدف. کل اقیانوس آنلاین امکانات گستراند قبل از اینکه چشم خود را. البته داشتن بیش از حد بسیاری از گزینه های طاقت فرسا است اما برخی می گویند که این یک بخشی از جذابیت های زندگی مانند یک خانه بدوش. این ما به ارمغان می آورد به نقطه ای است که اگر چه بودن digital nomad ممکن است به نظر می رسد مانند سعادت آن مختلف است جوانب مثبت و منفی.

اول از همه عشایر کار در حال حرکت است. به غیر از یک لپ تاپ Wi-Fi به اینترنت ضروری است. افسوس که دومی است که در هیچ جا یافت می شود عشایر نمی تواند در دیدار با مهلت و انجام وظایف روزانه خود را. همچنین مهم است به یاد داشته باشید که هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان آزادی کامل به این دلیل که پول است که معمولا یک موضوع است. بسیاری از عشایر سفر به کشورهای کم هزینه های زندگی و به تدریج با بالا رفتن از نردبان شغلی.

برخی از آنها ضربه زننده نیست وقتی که می آید به خود را در “محل کار”. آنها از یک چادر, نوع ایمیل های از ساحل و لرز در اطراف لابی هتل. آنها داده اند ایجاد توازن میان کار و زندگی معنای جدید ابتلا به این توجه از کسانی که اسیر و زنجیر به میز کار و استریل cubicles که قرار است به دفاتر. در حال اجرا کسب و کار خود را از ساحل شلوغ مثلا هیچ پیاده روی در پارک.

آن است که اغلب بیش از حد داغ و پر سر و صدا خود را حفظ و از شن و ماسه می تواند آسیب های ارزشمند خود لپ تاپ. شما می توانید می گویند که این کار بخشی از معادله اغلب رنج می برد با توجه به ثابت در حال حرکت و بازدید از مکان های شگفت انگیز در سراسر جهان است. چه تر است, یکی از نیاز به یک درآمد ثابت به منظور حفظ زندگی عشایری و تبدیل شدن به واقعا مکان مستقل.

هزینه رویاهای

اجازه دهید ما در حال حاضر نگاهی به استرالیا. یعنی زمین به پایین زیر ارائه می دهد آب و هوای خوب و پر جنب و جوش فرهنگ با کیفیت عالی از زندگی شکوفایی اقتصاد و مقدار زیادی از فرصت های کسب و کار. وجود طیف گسترده ای از فعالیت را به شما را مشغول نگه دارید اما از همه مهمتر زیرساخت های لازم (Wi-Fi) و دیگر منابع در حال حاضر و قطعا در تامین کوتاه مدت. همچنین برای بسیاری از عشایر مانع زبان غیر موجود است.

به نظر می رسد که وجود دارد چیزی است که واقعا وسوسه انگیز در مورد همه چیز می روم و رفتن به طرف دیگر از جهان است. این یک شانس به نوبه خود از یک برگ جدید و ارسال های جدید هیجان انگیز فصل از زندگی خود را. بنابراین آن را به عنوان یک شگفتی آمده است که مردم هجوم آوردند به این کشور پهناور در تعقیب رویاهای خود. نه هر خانه بدوش می توانیم به زندگی می کنند وجود دارد, اگر چه به عنوان هزینه های زندگی می تواند به عنوان بالا به عنوان یک بادبادک.

هتل شروع در حدود 16 دلار هر شب برای یک اتاق خوابگاه اما قیمت به $30 در شهرهای ساحلی. کمپینگ هزینه کمتر اما آن است که اغلب یک گزینه نیست با توجه به فقدان یک جامد اتصال به اینترنت. مواد غذایی ارزان نیست و یا رستوران مناسب و معقول entrees هزینه $15 هر چند فست فود غذا را می توان برای $11. در نظر گرفتن همه این را به حساب پیشنهاد بودجه روزانه است جایی بین $43 و 57 دلار.

عمده مراکز و فضاهای

سیدنی در سفر رادار متعدد عشایر و نه فقط به خاطر چیزهایی مانند افسانه ای Bondi ساحل. این رو به رشد شهرستان است که در بالای لیست با توجه به جذاب شیوه زندگی, مشهور جهان, جاذبه های دوستانه فرهنگ و رونق راه اندازی ، همچنین پیدا کردن یک شرکت کار فضا در سیدنی یک نسیم است. متعدد فضاهای کاری مشترک ظاهر شوند در سراسر منطقه شهری و آنها را به جای یک ارتش در حال رشد از عشایر است.

این شلوغ هاب مکان که در آن آنها می توانند با افراد همفکر به اشتراک گذاری ایده ها و کار انگشتان دست خود را به استخوان اگر نیاز بود. کارآفرینان از راه دور کارگران و افراد خلاق و عشایر گرد هم می آیند و مختل مفاهیم سنتی در مورد انجام کسب و کار. چه تر است, پیدا کردن یک فرفره جدید سخت است. تنها اشکال این است که پرجمعیت ترین شهر در استرالیا نیز یکی از گران ترین شهرهای سراسر جهان (ماهانه هزینه های زندگی دلار از 2900). بنابراین آن را نمی ممکن است یک گزینه قابل دوام برای بسیاری از مردم است.

دیگر مقصد محبوب هستند Melbourne, Brisbane, ولونگونگ و ساحل طلا. تمام این شهرهای پر جنب و جوش کارآفرینی و نوآوری ، بریزبن کمتر گران تر از سیدنی اما تجارت کردن است که فرصت های شغلی کمتر جذاب است. ولونگونگ است یک مثال جالب به دلیل آن است که یک جامعه نسبتا کوچک: هزینه های زندگی در شروع 1800 $در هر ماه در حالی که متوسط سرعت اینترنت 50 مگابیت در ثانیه. علاوه بر این یک 24/7 عضویت کامل در یک محلی co-فضای کار هزینه $299.

پوشش تمام پایگاه های

Minding فصل گردشگری

گذشته از هزینه یکی از مسائل ممکن است است پر سر و صدا فصل توریستی. پس از همه, استرالیا یکی از پرطرفدارترین مقاصد توریستی در روی زمین. در طول دوره اوج یکی ممکن است پیدا کردن آن را دشوار برای پیدا کردن یک آرام و گوشه ای منزوی. برای انجام این کار برخی از عشایر تصمیم به مهاجرت داخلی به دور از شلوغ ساحل. خوشبختانه گشت و گذار و غوطه ور شدن در آفتاب نه تنها فعالیت به عنوان پیاده راه سفر و کمپینگ فرصت های فراوان هستند.

تحقیقات خوبی

فقط در نظر داشته باشید که استرالیا بزرگه قاره به اندازه کشور با جمعیت آن بسیار کم است در چشم انداز است. بزرگ امتداد و بین شهرها و مناطق روستایی تحت پوشش نیست با یک شبکه تلفن و حتی برخی از جنگل های شهری را بدنام “لکه های سیاه و سفید”. این است که می گویند شما نیاز به خوبی در پیشبرد طرح و انجام تحقیقات خود را, به خصوص اگر شما می خواهید به سرگردان از طریق جای دور افتاده و کشف برخی از سنگهای پنهان است.

وارد شدن به مکان

کشف کردن بهترین حامل برای مناطق شما می خواهید به پرداخت مراجعه به. به عنوان یک قاعده کلی Telstra و Optus بهترین پوشش البته وجود تفاوت های عظیمی از کشور به کشور و برخی از مردم سوگند وودافون است. در هر صورت ایجاد برنامه کار خود را با دقت و همه چیز را به انجام قبل از خروج از مناطق. ترک نکن حمل و نقل به شانس. فواصل وسیع و آسان نیست برای گذشتن.

علاوه بر این در مورد شما می خواهید به اجاره یک آپارتمان مبله برای یک یا دو ماه شما را مجبور به انجام مشق شب خود را به دلیل صاحبخانه ها ترجیح می دهند اجاره بلند مدت دوره. بنابراین من می گویند که زمانی که شما در این کشور به عنوان بزرگ و به عنوان گران قیمت به عنوان استرالیا, برنامه ریزی سنگ بنای موفقیت است. برای چاشنی عشایر که خوب با اینکه ناراحت کننده آن است که آسان تر برای به دست آوردن. هنوز هم همیشه آماده برای مقابله با غیر منتظره و شرایط دشوار و سعی کنید به ماندن مثبت است.

پرندگان از همان گله

یادگیری و تطبیق با منحنی برای هر کس متفاوت است. با این وجود, آن را می پردازد به عنوان خوانده شده به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید در مورد اونس قبل از اینکه شما حرکت می کند وجود دارد. اندیشیدن در بهترین راه برای صرفه جویی در پول زمانی که شما دریافت مالی پایی. دریافت در تماس با دیگر عشایر و مردم کسب و کار. استفاده از شبکه های مانند LinkedIn و سرمایه گذاری بر روی این واقعیت است که استخدام در استرالیا منفجر شده در سال های اخیر است. نیز وجود دارد که هزاران شغل آزاد شما می توانید برای درخواست در مورد شما نیاز به پول اضافی.

افشانده شدن بذر موفقیت

چیزی است که وجود دارد و فراموش نشدنی و منحصر به فرد در مورد سفر به استرالیا. چند مکان تحت ابدی آسمان آبی ارائه چنین قابل توجه مخلوطی از فرهنگ سرگرمی و چشم انداز کسب و کار. افسوس که زمانی که شما بیش از یک توریست آماده به حزب در سراسر ساعت, شما می توانید شیرجه رفتن در آمادگی. تست آب برای اولین بار و می دانم آنچه شما خودتان را به گرفتن. آمد تا با یک برنامه قرار دادن با هم یک برنامه و پیدا کردن کار خود را ریتم.

روشن است که تنها هدف قرار دادن جاده و اجازه تراشه قرار می گیرند که در آن آنها ممکن است نه کاهش آن. به آمده تا گل سرخ, شما نیاز به در آغوش یک نوع متفاوت از نگرش است. مطمئن شوید که شما آماده برای هزینه های بالا از زندگی و همه چیز را که می آید با آن است. در نظر گرفتن مراکز شهری که در آن شما می توانید ملاقات دیجیتال دیگر عشایر و همچنین شبکه همکاری و از آنها یاد بگیرند. بیشتر از زندگی عشایری و گرفتن برخی از کار انجام می شود.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment