چگونه بک لینک بگیریم؟

اما این گونه نیست ! شناسایی سایت های شخصی سازی شده زیاد دشوار نیست. برای دریافت بک لینک رایگان شما بازار خود را بهتر شناسایی می کنید و هدف کاربران را متوجه خواهید شد. در لیستی که از MOZ یا ahref دریافت میکنید، تمام آمار لینکها را در اختیار خواهید داشت. بلکه تاثیرگذاری لینک سازی رو زمانی خواهید دید که تمامی فاکتورهای سئو داخلی و دیگر فاکتورهای سئو خارجی رو رعایت کرده باشید. حتما به بررسی تک تک لینکها بپردازید چرا که هر کدام به نوبه خود بر اعتبار سایت شما تاثیر میگذارد. سپس تک تک لینکها را بررسی کنید. بک لینکها انواع مختلفی دارند و در چند دسته کلی بک لینک فالو و نوفالو و لینک داخلی و خارجی تقسیم میشوند. در نتیجه خرید بک لینک خارجی تفاوتی با ایرانی ندارد و این نکته هم اضافه کنم که در پکیج های ما تا جایی که امکان پذیر باشد از متن های فارسی مربوط به سایت خریدار در صفحه هایی که لینک سازی می شود استفاده می کنیم تا از این مورد هم به صورت کامل پوشش دهیم.

تا به امروز ۵ سری از بک لینک های رایگان فارسی و ۳ سری بک لینک رایگان خارجی در مجموع ۱۵۰ سایت منتشر شده برای مشاهده تمامی مطالب می توانید به برچسب بک لینک مراجعه فرماید. در این روش نخست شما باید چندین وب سایت تخصصی ( شخصی ) راه اندازی کنید و با قرار دادن محتوای یونیک در آنها اعتبار آن سایت ها را بالا ببرید ( فکر کنید کلاً یک سایت جدید میخواهید بزنید و قرار است آن را به صفحه نخست نتایج بیارید . اگر میخواهید PBN شما نتیجه بگیرد باید به آن دامنه ها به این دید نگاه کنید که سایت شخصی خودتان هستند. تمام لینکهایی را که میخواهید حذف شوند، در یک فایل با فرمت .txt ذخیره کنید. بک لینک در بهینه سازی موتورهایی که در جستوجو کاربرد دارند قابل استفاده میباشد، همچنین لازم به ذکر است که کسانی که به عنوان وبلاگ نویس سایت یا وبلاگی را راهاندازی کرده اند تلاش میکنند که با آن آشنا شوند.

برای گرفتن بک لینک رایگان بهتر است حداقل ۲ سه ماه سایت تان عمر داشته باشد همچنین بهتر است حداقل ۴۰ مطلب مفید با تعداد کلمات بالای ۵۰۰ داشته باشید تا بکلینک برایتان مفیدتر باشد. نکته مهم : بکلینک گرفتن از سایت هایی که به مقدار زیاد به سایت های دیگر بکلینک داده اند می تواند تاثیر منفی بر رتبه سایت شما و قدرت سایت شما بگذارد چرا که عموما سایت هایی که تعداد زیادی بکلینک به سایت های دیگر داده اند از دید گوگل مجرم شناخته می شوند و اسپم اسکور آنها بالا میرود. سپس لیستی از لینکهایی با spam score بالا تهیه کنید که اعتبار صفحه و دامنه پایینی دارند. وب سایت پولی به وب سایتی گفته می شود که برای درآمدزایی، نیاز به داشتن رتبه بالا در موتورهای جستجو دارد و هرچقدر این وب سایت رنکینگ بالاتری داشته باشد به درآمد بیشتری می رسد. وقتی بهترین کلمات کلیدی را یافته و برای هر کلمه کلیدی محتوای جامع و کاملی تولید کرده اید حالا زمان آن است که برای تمام محتواهایی تولید شده شروع به ساخت و ایجاد بک لینک کنید.

Google Disavow Tool یکی از مهمترین ابزارهای گوگل است که به همین منظور ارائه شده است. خرید بک لینک با کیفیت هزینه ی بیشتری دارد و در عوض اعتبار بیشتری به سایت شما می دهد . یکی از معیارهای اندازهگیری اعتبار یک لینک، میزان ارتباط آن با محتوای سایت و همینطور زبان سایت است. یکی دیگر از فاکتورهای مهم برای گوگل به هنگام اعتبار سنجی لینک سازی یا بک لینک، بررسی موضوع کسب و کار شما با وب سایت لینک دهنده به محتوای سایت شما می باشد. بنابراین هنگام بررسی لینکهای سایت، حتما به میزان ارتباط محتوای سایت مبدا با حوزه فعالیت خودتان دقت کنید. با کلیک روی گزینه Disvow links میتوانید فایل .txt خود را آپلود کنید. مدیران وبلاگها و وبسایتهای مختلف آدرس وبسایت دوستان یا همکاران خود را در قسمتی خاص درج می کنند. در صورتیکه لینکهای نامعتبری را در فهرست بکلینکهای خود میبینید، می در سریعترین زمان ممکن به کمک ابزار disvow گوگل آنها را حذف کنید.

Related posts

Leave a Comment