چگونه برای مدیریت کودکان و نوجوانان در تعطیلات خانواده خود را

[ad_1]

در میان شیوه زندگی گیج کننده و برنامه های شلوغ, بهترین راه برای صرف وقت با کیفیت با خانواده و فرزندان است که با رفتن در تعطیلات با آنها. اما شما باید آگاه باشید که مدیریت بچه ها در طول تعطیلات خانواده می تواند کاملا به چالش کشیدن عمدتا به دلیل آنها سعی می کنید برای انجام بسیاری از چیزهایی که آنها قرار نیست. در اینجا چند راهنمایی که کمک خواهد کرد که شما لذت بردن از بدون هیچ زحمتی رایگان تعطیلات با کودکان خود را.

اجاره یک آپارتمان یا خانه

هنگامی که شما در حال سفر با خانواده خود شما همیشه نیاز به نگه داشتن یک ساعت مچی در هزینه های خود را. البته شما خواهد شد سفر در یک بودجه خاص و جهش پولي بودجه خود را به سادگی ایجاد ناراحتی برای شما هنگامی که شما در بازگشت از تعطیلات خود را. شما می توانید خود را کاهش تعطیلات در هزینه های مختلف تفاوت راه.

هتل باقی می ماند به طور معمول گران به خصوص اگر شما در حال سفر در گروه و یا با خانواده. شما می توانید به جای اجاره کردن یک آپارتمان و لذت بردن از یک اقامت راحت با خانواده خود را برای قیمت های مقرون به صرفه.

آن را به شما ساده, احساس, با وجود دور ماندن از خانه خود را. شما می توانید پیدا کردن یک آپارتمان مناسب با امکانات رفاهی مانند آشپزخانه و شاید یک استخر شنا. که می تواند کمک به شما صرفه جویی در پول در رستوران.

حمل یک مانیتور کودک

شما نمی تواند با بچه ها در همه زمان ها در تعطیلات خود را. اگر شما می خواهید به صرف وقت با کیفیت با شریک زندگی خود را بدون نیاز به نگرانی در مورد امنیت خود را و سپس شما می توانید برنامه را برای آن در پیش است. شما می توانید حمل با شما در یک مانیتور کودک با شما خواهد شد که هشدار هر زمان که کودک شما به شما نیاز دارد. که راه شما نمی خواهد که به طور مداوم نگران فرزند خود امنیت است.

بالغ زمان

مطمئن شوید که شما همیشه می توانید یک اتاق یا خانه را با یک بالکن یا حیاط خلوت. همچنین می تواند هر چیزی کمی دور از خانه, اما نه بیش از حد دور. که راه شما می توانید یک زمان آرام و صحبت کردن با شریک زندگی خود را بدون بیدار شدن از خواب بچه ها.

دیگر چیزهای کوچک شما می توانید در حال

  • همیشه مطمئن شوید که شما حمل پخش موسیقی شارژر و دیگر ابزارهای الکترونیکی با شما. که کودکان خود را باقی خواهد ماند در حالی که سفر. اطمینان حاصل شود که اسباب بازی ها به طور کامل شارژ شده به طوری که آنها می توانید آن را هر زمان که مورد نیاز است.

  • حمل و بسته بندی مواد غذایی و آماده سازی کیسه های کوچک با بخشهایی از غذا در آن است. شما می توانید حمل کیسه همراه با شما و توزیع آن را به بچه های خود را هر زمان که آنها گرسنه هستند.

  • به جای حمل تمام دنده کودک همراه با شما در طول تعطیلات شما فقط می توانید تحقیق و پیدا کردن مکان از جایی که شما می توانید آن را به اجاره. شما همچنین می توانید کتاب را برای آنها به خوبی در پیشبرد

  • دریافت به روز می گذرد هر زمان که شما در فرودگاه برای تهویه سالن. پرواز با تاخیر دریافت کنید گاهی اوقات و اگر این اتفاق می افتد بچه های خود را ممکن است تبدیل به نازک نارنجی! به طور معمول به سالن فرودگاه را playrooms که در آن بچه های خود را می توانید صرف زمان سرگرم کننده بازی با دیگر کودکان و نوجوانان

فقط به یاد داشته باشید که بچه ها را به سر و صدا آنها مبارزه خواهد کرد و نه به خوبی رفتار می کنند. فقط حفظ آرامش خود صحبت کنید و آنها را درک کنند که آنها چگونه باید رفتار کنند.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment