چه چیزی برای انجام در فرودگاه بین المللی هنگ کنگ

[ad_1]

هنگامی که شما فکر می کنم از دلار هنگ کنگ شما ممکن است فکر می کنم چراغ روشن و بسیاری از مردم ویکتوریا هاربر و این نشان می دهد نور در ساختمان های هر شب. اما آیا شما می دانید که این شهر فرودگاه بین المللی است که مقصد خود را ؟ تاریخ همواره به عنوان یکی از بهترین فرودگاه (رای #3 در سال 2012 توسط Skytraxx World Airport Awards) فرودگاه بین المللی هنگ کنگ است لذت یک مسافر.

فرودگاه بین المللی هنگ کنگ حقایق

  • فرودگاه بین المللی هنگ کنگ افتتاح شد درهای خود را در ماه جولای 6, 1988.
  • آن را به حال ساخته شده در هزینه 20 میلیارد دلار و در زمان شش سال برای تکمیل.
  • آن را توسط ساخته شده بر روی یک جزیره مصنوعی ایجاد شده است که اضافه شده حدود 1 درصد به این شهرستان در مجموع سطح منطقه است.
  • آن را تا 74 حرکت در گردشگاهها در مجموع (30 در ورود به سالن 34 در خروج و 10 در زمین مرکز حمل و نقل).
  • ترمینال مسافربری است 1.27 متر (0.8 کیلومتر) ،
  • بیش از 50 میلیون مسافر از طریق فرودگاه بین المللی هنگ کنگ در سال 2010. این صفوف فرودگاه به عنوان یازدهم شلوغ ترین فرودگاه در جهان است.

همه چیز برای انجام

هنگ کنگ شناخته شده است برای خرید و فرودگاه حمل بر این سنت است. فرودگاه بین المللی هنگ کنگ دارای دو مناطق خرید; منطقه خرید در ترمینال 1 نامیده می شود SkyMart و منطقه خرید در ترمینال 2 به نام SkyPlaza. وجود دارد بیش از 200 خرده فروشی و پذیرایی رسانه ها در SkyMart و بیش از 120 خرده فروشی و پذیرایی رسانه ها در SkyPlaza. مغازه ها که مربوط به فروشگاه در هنگ کنگ در خارج از فرودگاه تضمین کند که قیمت به شما پرداخت در فرودگاه همان است که شما خواهد پرداخت خارج از شهر.

گزینه های ناهار خوری متعدد هستند. از Popeye را, مرغ, استارباکس, مک دونالد و برگر کینگ به چینی سنتی و مواد غذایی و هر چیزی که شما می خواهید را می توان در فرودگاه. رستوران متفاوت از فست فود به مکان هایی برای نشستن و خوردن یک شام خوب قبل از ابتلا پرواز خود را.

اگر شما به دنبال آرامش در طول یک مدت طولانی توقف یا باید برای بررسی خارج از هتل خود را در اوایل و اواخر پرواز مسافر سالن ارائه می دهد مواد غذایی, دوش, دسترسی به اینترنت, روزنامه ها و مجلات بین المللی و کانال های تلویزیون برای یک هزینه ورود. برای heftier هزینه های برتر سالن نیز موجود است. شما می توانید اتصال به Wi-Fi رایگان در سراسر فرودگاه و مکان وجود دارد برای گرفتن سریع چرت زدن اگر شما نمی خواهید به پرداخت هزینه برای استفاده از یکی از سالن.

خارج از فرودگاه

فرودگاه بین المللی هنگ کنگ است که نزدیک به جزیره Lantau است که به راحتی در دسترس با قطار. اگر شما اقامت به مدت چهار تا شش ساعت وجود دارد برخی از نزدیک مناظر را ببینید. این Ngong پینگ Skyrail سفر 5.7 متر (سفر طول می کشد تا 25 دقیقه) و فراهم می کند دیدگاه های شمالی Lantau پارک کشور در دریای جنوب چین و فرودگاه و تیان قهوهای مایل به زرد مجسمه بودا.

هنگامی که شما در رسیدن به Skyrail ترمینال شما را پیدا خواهد کرد Ngong پینگ ایجاد کرد راست درب بعدی. وجود دارد تعدادی از فرهنگی نمایش و قلب کاما کلاسیک بودایی متن دیده می شود حک شده به چوبی سیاهههای مربوط.

به راحتی قابل مشاهده از بسیاری از نقاط در جزیره Lantau غول پیکر (تیان قهوهای مایل به زرد) بودا. واقع در PoLin صومعه این طلا رنگی مجسمه بودا 85 فوت قد پس از آن ساخت بزرگترین نشسته مجسمه بودا در جهان است. این PoLin صومعه همچنین دارای یک رستوران گیاهی.

اگر شما هم بیشتر هنگ کنگ دیزنی لند واقع شده است و نزدیک به فرودگاه و به راحتی در دسترس با قطار. کوچکتر از دیزنی لند کالیفرنیا آن است که آسان سفر روز اگر زمان اجازه.

فرودگاه بین المللی هنگ کنگ ارائه انواع خدمات و فعالیت برای همه مسافران است. از فرهنگ محلی به پایان بالا, خرید چیزی برای همه وجود دارد. پس از ترک خودرو خود را در پارکینگ فرودگاه سر کردن برای آسیا و لذت بردن از توقف.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment