چلسی برج هتل آپارتمان – عالی دوبی اقامت

[ad_1]

پرواز ما فرود در فرودگاه بین المللی دبی و پس از جمع آوری توشه ما ما به سمت راست برای گرفتن یک تاکسی است که در دسترس است فقط به عنوان شما را گام به گام از فرودگاه. با کمال تعجب ما رسیده چلسی برج هتل آپارتمان فقط در حدود 15 دقیقه است. راه عزیمت کردم از تاکسی برای دیدن شکوه Burj Khalifa برج با تمام عظمت آن; قوی در بالا به ما.

بررسی فرایند نسبتا ساده و سریع است. دیانا منشی درک به اندازه کافی برای به دست آوردن بیش با این روند به عنوان سریع که ممکن است با دیدن چقدر خسته بودیم بعد از پرواز طولانی است. آن را کاملا یک زمان مشغول گمان می کنم به دلیل لابی پر شده بود و مردم ساخته شده است که آن را نگاه بسیار پر جنب و جوش. وجود دارد 5 آسانسور بنابراین یکی از هرگز تا به حال به صبر طولانی تر از یک دقیقه.

سریع به جلو به اتاق در 41 طبقه عظیم و زیبا با پنجره های بزرگ و یک بالکن است که نادیده گرفته شده برج خلیفه و دبی افق در یک طرف و خلیج فارس از سوی دیگر است. من فکر می کنم ما در حال حاضر در عشق با چلسی برج از هم جدا-هتل در آن زمان. تخت راحت, جادار, اتاق, رایگان های Wi-fi و یک آشپزخانه با تمام تجهیزات لازم شد چند از دیگر امکانات ارائه شده توسط هتل.

ما را از رفتن به ورزشگاه و هر صبح و گاهی اوقات ما می خواهم همچنین شنا در استخر متناوب با جکوزی در زمان. این استخر کارکنان و آبگرم masseuses همیشه بسیار مودب و مفید است. گاهی اوقات ما در زمان صبح صبحانه در چلسی باغ رستوران و کافه (آنها خدمت شگفت آور قهوه توسط راه) و گاهی اوقات ما بیرون رفت و به محبوب بسیاری از eateries فقط در اطراف گوشه مانند Tim Hortons و استارباکس. دیگر وجود دارد bistros و مفاصل مانند Nando را Chilis, Burger King, KFC و Pizza Hut نیز بسیار نزدیک به هتل.

صحبت کردن در مورد سفر در اطراف ما تا به حال هرگز به نگرانی نیست چرا که این مرکز مالی ایستگاه مترو 1 درست بود در سراسر جاده ها و در جعبه گذاردن از فواصل کوتاه تاکسی شد یک نجات دهنده زندگی و همیشه به آسانی در دسترس است. دوستان من و من دامن زده در مورد این واقعیت است که این هتل تنها 10 دقیقه از مرکز خرید دبی و بنابراین ما در بازدید از این مرکز هر روز از سفر ما.

چلسی برج هتل که در مرکز شهر و در سمت راست جاده شیخ زاید ساخته شده در دبی خرید عمده مقصد توریستی سواحل تفریح و پارک و پارک به راحتی در دسترس است. این یکی از مزایای اصلی برای ما در حال گردشگران است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment