چرا شما باید یاد بگیرند به طبخ کلاسیک یونانی مواد غذایی

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا شما باید یاد بگیرند به طبخ کلاسیک یونانی مواد غذایی است.

من به عنوان یک آشپز در رستوران یونانی ما و شروع به پخت و پز مواد غذایی یونانی زمانی که من حدود شش سال است. ما به ایرلند شمالی در سال 1981 شد و ما اولین رستوران یونانی به نام سمپوزیوم رستوران یونانی. ما پس از آن باز یکی دیگر از 5 رستوران در طی یک دوره 12 سال قبل از پدر من تصمیم به بازنشسته.

در طول این زمان ما تا به حال بسیاری از مشتریان به طور منظم استفاده می شود که به مواد غذایی و جو در رستوران ما. در برخی از موارد ما که در آن رزرو شده تا در شب شنبه تا چهار هفته در پیش است. هنگامی که پدر من تصمیم به بازنشستگی من تصمیم به انجام یک کار تمام وقت صلاحیت غذا برای تبدیل شدن به یک آشپز که در زمان من سه سال از زندگی من است. من سرآشپزها مدارک و سپس قرار دادن کار در یک رستوران ستاره میچلین “Roscoff” در بردبری محل در بلفاست, کار برای پل و جینی Rankin. من به پایان رسید تا کار وجود دارد برای تقریبا سه سال است. در حالی که نشسته در یک پایه و پیشرفته Pattiserie که من کردم اعتبارات در.

من شد و سپس سرآشپز شیرینی در “Shanks” رستوران بلک وود در کنار باشگاه گلف در بنگور کار برای رابی Millar به مدت دو سال در حالی که من در کار وجود دارد و ما نیز یک ستاره میچلین. سپس مشغول به کار در “Culloden هتل” که یک هتل پنج ستاره به عنوان آشپز به مدت دو سال در Cultra هالیوود اگر چه به صداقت من واقعا تحت تاثیر قرار توسط استاندارد خود را از مواد غذایی است. از تمام سرآشپزها بالا من را ملاقات کرده اید و کار کرده و با تمام رستوران من کار کرده اند در یونانی مواد غذایی است که هنوز هم غذای مورد علاقه من. آن است که واقعا خوشمزه و سالم و کاملا متفاوت از بسیاری از دیگر مواد غذایی است.

استفاده از روغن زیتون در سالاد پونه کوهی تازه از کوه های زیبا رسیده گوجه فرنگی قرمز همراه با پنیر فتا, ترشی گوشت خدمت همراه با نان پیتا (پرنده) و ماست و خیار است mouthwateringly خوشمزه است.

ماهی در شهر ساحلی Loutsa در نزدیکی آتن در یونان است که برای مردن خدمت با skordalia(یونانی سیر شیب) و آب لیمو تازه فشرده مستقیما از درخت لیمو به نظر من بهترین چیزی که از نان ورقه.

رژیم غذایی نیز بسیار سالم در مقایسه با متوسط غربی رژیم غذایی همراه با, به عقب گذاشته, نگرش و آبی دریا. من نمی توانم فکر می کنم از هر چیزی من می خواهم به جای خوردن یا مکانی زیبا تر بود از در یک رستوران یونانی مشرف به دریا و خوردن 5 وعده غذای.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment