چرا حتی مشاهیر تایید رژیم غذایی ساحل جنوبی – مواد غذایی برای فکر

[ad_1]

جهان استفاده می شود به تبلیغات از سیاست به لباس و همه چیز را در میان. آنچه متفاوت است زمانی که آنها ترویج یک برنامه رژیم غذایی است که در کنترل وزن است بخشی به حرفه خود. ترین وبلاگ نیاز به حفظ وضعیت خود باب روز بدن به عنوان بخشی از کار خود را. بسته بندی در وزن باعث خواهد شد که سرفصل های اعلام افزایش وزن کابوس برای یک ستاره کوچک. به دلیل کاهش وزن و تناسب اندام برنامه ها مورد نیاز برای حفظ تصویر خود را این است که یک حمایت به جایی که آنها هستند در واقع تمرین آنچه آنها را موعظه.

چه رژیم غذایی که مورد علاقه برخی از وبلاگ? پاسخ این است که رژیم غذایی ساحل جنوبی و دلیل آن این است زیرا آنها تجربه نتایج بزرگ. Troy Aikman (از Dallas Cowboys شهرت) ادعا می کند: “این کار برای من از دست داد 10 پوند. از آن خوب بوده است”. دلیل رژیم غذایی ساحل جنوبی است یک برنامه رژیم غذایی انتخاب شده توسط بسیاری از افراد مشهور است زیرا آن را فراهم می کند از دست دادن وزن سریع نتایج و ترویج یک عمر از خوردن سالم. ترسیم یک طرح برای موفقیت از دست دادن وزن با رژیم غذایی ساحل جنوبی نمی کند و به طور دائم حذف هر یک از گروه های غذایی. به جای رژیم رژیم غذایی تجویز یک روش برای انتخاب کربوهیدرات خوب در مقابل بد کربوهیدرات. وجود چربی های خوب که مجاز هستند و چربی های بد که باید اجتناب شود.

بنابراین آنچه که مشهور به رژیم غذایی ساحل جنوبی پیروان ؟ نیکول کیدمن یکی همراه با اپرا وینفری, بیل کلینتون, Lorna Luft, Bette Midler و مشاهير از جنس “در شهر” شهرت. هر یک از این افراد ادعا کرد که نتایج بزرگ از پیوستن به این طرح از دست دادن وزن. Kim Cattrall علنا اضافه شده است که او به پیروی از رژیم غذایی ساحل جنوبی و می افزاید: ورزش به حفظ یک شیوه زندگی سالم است. باور نکردنی, بیل کلینتون گفت: خداحافظی به خود برگر-binging روز و از دست داده است یک گزارش سی و پنج پوند با تعهد خود را به این برنامه از دست دادن وزن. لورنا Luft (دختر جودی گارلند) ادعا کرد که رژیم غذایی ساحل جنوبی به عنوان یکی از او استفاده می شود برای از دست دادن وزن است.

ساحل جنوبی” پاسخ: زمانی که مجله سلامت رابین Vitetta-میلر در پاسخ به سوال در مورد نیکول کیدمن کنترل وزن برنامه. او افزود: “شما باید یک تعادل خوبی از پروتئین با کیفیت بالا و کربوهیدرات های پیچیده و شما به احتمال زیاد به ماندن با رژیم غذایی برای بقیه عمر خود را.”

اپرا وینفری نبرد با کاهش وزن شده است سوار coaster غلتکی که همه آمریکایی تماشا برای سال. در حال حاضر به نظر می رسد صریح بیان پیدا کرده است طرح او که او را با استفاده از نگه داشتن برای کنترل وزن باقی مانده از عمر خود را. و طرح او انتخاب کرده است رژیم غذایی ساحل جنوبی.

برخی از این مشاهیر هستند و نه بدنام برای گفتن آنچه در ذهن خود را. آن است که به خوبی شناخته شده است که در حال نمایش داده شده در تلویزیون می افزاید: وزن فقط به دلیل از رسانه ها استفاده می شود. چگونه “چربی” مشهور به نظر می رسد هنگامی که مشاهده شده است از مهمترین ملاحظات در هنگام برنامه ریزی نشان می دهد. حفظ وزن بدن یکی از بیشترین اولویت است. شکست پروژه “تصویر” است و دستکاری شده مشاغل (به یاد داشته باشید Kirstie Alley از “سلامتی” شهرت؟).

هنگامی که شما در نظر است که مشهور آینده مالی است که به طور مستقیم به ظاهر خود را, سپس شما می توانید به آسانی قبول کند که آنها واقعا بر این باورند در رژیم های کاهش وزن را ترویج می کنند. رژیم غذایی ساحل جنوبی به دست آورده نه تنها پذیرش است اما تبلیغ توسط وبلاگ خود را به عنوان از دست دادن وزن, روش برای زندگی است. شیوه زندگی سالم رویکرد رژیم غذایی ساحل جنوبی و قابل اجرا در اطراف هر حرفه ای است. آن را می تواند به دنبال در هنگام ناهار خوری در رستوران ها و یا در هنگام سفر. آن را شامل نیست خرید سخت برای پیدا کردن محصولات. همه چیز شما نیاز به از دست دادن وزن با این طرح در محله فروشنده. خود رژیم رژیم غذایی شامل طیف گسترده ای از گزینه ها از تمام گروه های مواد غذایی. این باعث می شود رژیم غذایی ساحل جنوبی بسیار قابل حمل – شما می توانید آن را هر کجا که شما بروید. که مسئله مهم و مشهور هالیوود که سفر در سراسر جهان است.

Bette Midler, اواز خوان و بازیگر شگفت زده شده بود در نتیجه از دست دادن وزن در رژیم غذایی ساحل جنوبی. او وانمود به یک پوند در روز است. آن را شایع است که او رله او را در مسیر یک زندگی سالم اگر او می تواند به توسعه یک رژیم ورزش منظم به رفتن با او وزن بدن کاهش می یابد. لیندا نقره لس آنجلس بر اساس زیبایی گورو می گوید, “من آن را انجام داد (ساحل جنوبی) و آن را واقعا کار می کند. من از دست 14 پوند در دو هفته و بهتر است که من تا به حال هیچ تمایلی برای قند و شکر و نان و یا کربوهیدرات. آن کار می کند”. با تاییدیه از کالیفرنیا به واشنگتن دی سی است جای تعجب نیست که بسیاری از مردم در حال صحبت کردن در مورد کاهش وزن شگفت انگیز نتایج این طرح است.

در شرایط اساسی به همین دلیل رژیم غذایی ساحل جنوبی کار می کند خیلی خوب است که آن را بر اساس علم از عملکرد متابولیک. آن را تجویز به محدود کردن غذاهای که باعث افزایش سطح گلوکز خون. کاهش وزن زمانی رخ می دهد که کالری سوزانده بیش از مصرف کالری. سریع تر از نرخ مواد غذایی سوخت و ساز سریعتر کالری می سوزانند. قند خون بالا و سطح معنی کاهش میزان سوخت و ساز. از بین بردن مواد غذایی هستند که شناخته شده است به علت سطح گلوکز خون بالا و شما خلاص شدن از شر اضافه وزن. اضافه کردن ورزش به رژیم غذایی هنگ سوخت و ساز بدن را سرعت خواهد شد و حتی بیشتر. سپس علم و تدوین و فرموله کردن یک طرح است که آسان به دنبال و می تواند کار را برای یک عمر. که رژیم غذایی ساحل جنوبی.

برای به دست آوردن تاییدیه از جمله طیف گسترده ای از افراد مشهور برای یک برنامه رژیم غذایی را باید و باید وجود داشته باشد خوب اصول علمی پشتوانه این طرح از دست دادن وزن. رژیم غذایی ساحل جنوبی کار می کند به این دلیل که پایه و اساس این رژیم تجویز علمی است. زمانی که مشهور مانند اپرا وینفری می گویند یک برنامه کاهش وزن آثار او به معنی آن. ما می توانیم به اعتقاد آنها از آنجا که ما می توانید آنها را به عنوان آنها در حال از دست دادن وزن است. بیل کلینتون دیده می شود از اواخر بسیار لاغر, صاف کننده مرد از یکی که در سمت چپ خانه سفید. Bette Midler به نظر می رسد کاملا svelte در مرحله این روز است. از سیاستمداران به starlets, ورزش, استمناء, مشاهیر و نشان می دهد بحث میزبان رژیم غذایی ساحل جنوبی است که ادعای خود را به از دست دادن وزن و حفظ یک شیوه زندگی سالم است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment