پیدا کردن یک جایگزین مناسب برای تخم گشنیز

[ad_1]

اول از همه کلمه گشنیز می تواند گیج کننده است بنابراین اجازه دهید من روشن: برای آمریکایی خوانندگان گشنیز تازه و یا به سادگی, گشنیز, گشنیز است. دانه ها را به نام گشنیز, دانه, در, انگلیسی, زبان انگلیسی, اما در ما آنها فقط گشنیز. پودر از زمین دانه است که به نام زمین گشنیز – خب حداقل این است که ساده است. من با استفاده از اصطلاحات انگلیسی در این مقاله است.

گشنیز تازه به نظر می رسد مانند تخت-برگ جعفری (همچنین به نام ایتالیایی جعفری) و این می تواند یک جایگزین اگر چه خود آن را فاقد پانچ گشنیز. اگر شما آن را مخلوط با کمی شوید تازه و ترخون شما یک تقریب از گشنیز تازه عطر و طعم. اما نمی توان به قرار دادن مقدار مساوی از هر کدام در یک ظرف وجود دارد باید بیشتر تخت-برگ جعفری از هر کدام از دو نفر دیگر.

به عنوان من عاشق دانه زیره سبز قرار داده و آنها را در بسیاری از غذاهای من نیاز به جای گشنیز با رازیانه یا زیره برخی را مخلوط هر دو اما زیره سیاه است بنابراین درست خرج کردن را با نصف قاشق چای خوری دانه رازیانه (به همراه دانه زیره سبز). شما می توانید البته به سادگی حذف تخم گشنیز یا گشنیز زمین بدون تغییر عطر و طعم بیش از حد.

هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند یک سالاد ساده از گشنیز تازه یا تخت-برگ جعفری یا مخلوطی از هر دو خدمت را با آب لیمو و فلفل سیاه به پپ اما گاهی اوقات آن را دشوار است برای پیدا کردن شاخ و برگ گیاهان تازه. من پیدا کرده اند که هر جا که من هستم در جهان مردم از شبه قاره هند که غذا و مغازه ها معمولا فروش شاخ و برگ گیاهان تازه و البته دانه.

من یک بار زندگی می کردند در ترکیه و استفاده مکرر از یک رستوران در بندر. یک شب وجود دارد بدون تخت-برگ جعفری بود و من کاملا نا امید کرد. زیر شب (رستوران پر بود) چراغ پوشیده بودند و یکی از پیشخدمت به نظر می رسد با یک نقره لولهای تحت پوشش با درب و شمع روشن. من فکر کردم آن بود تولد کسی و یا شاید سالگرد ازدواج, اما, هیچ, پیشخدمت آمد مستقیم به جدول در زمان درب از لولهای – و در آنجا بود تخت من-برگ جعفری با قاچ لیمو. او پس از آن ساخته شده یک چیز بزرگ در مورد خدمت من آن برگ و ساقه. همکار من شام شگفت زده شد اما پس از اولیه خجالت من در جمع و به طور کامل از آن لذت می برد. که به اعتقاد من شد و به دنبال آن یک ماهی که محدودتر به اهمیتی در حافظه من از جعفری.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment