پونا – شهر القاب بی شماری

[ad_1]

پونا یکی از با شکوه ترین شهرهای هند است که با نام مستعار به عنوان “ملکه دکن’. شهر است خانه را به بسیاری از فوق العاده رویداد و مکان از منافع است که ارتباط به تاریخ Marathas. ‘همه چیز در مورد پونا’ doesn’t فقط شامل آثار تاریخی موزه ها و باغ های عمومی بلکه صدها نفر از موسسات آموزشی مختلف و شرکت های تولیدی به خصوص صنایع خودرو بر اساس منطقه شهری.

به دانستن بیشتر در مورد پونا ساده ترین منبع است که از طریق شهرستان بررسی-پونا. شهر بررسی – پونا اجازه می دهد تا شما را به همکار به تقریبا همه چیز را در مورد پونا yesteryears و اين حالات را به عنوان به خوبی. این شهر بررسی – پونا ارسال شده توسط سفر monomaniacs زمین چراغ در جنبه های مختلف مانند خرید در پونا چشم دیدن رستوران ها in Pune, تفریحات شبانه در پونا و خیلی بیشتر.

خرید در پونا است که بدون شک سرگرم کننده بزرگ است. پونا مراکز خرید و بازارهای اصلی ارائه محصولات بالا پایان از خانواده محصولات به خرده ریز را با بهترین قیمت. اولیه خیابان های خرید شراب خواری و زمینه را برای خرید در آگرا در حال M. G. Road, Laxmi جاده Tulsi باغ, مد, خیابان Juna بازار Ghorpuri خطوط Swargate, Kothrud ، که کک ارائه می دهد برای فروش ذاتی خود را مد.

در طول چشم دیدن و خرید در پونا یکی همچنین می توانید مزه غذاهای لذیذ در رستوران پونا. رستوران ها در پونا تهیه هر کس با چند غذاهای خود را برآورده سازد غرش tummies. پر بازدید ترین رستوران در پونا شامل Sigree رستوران کباب کلبه عارف, تاپیک, زمزمه بامبو, Malaka ادویه و ابریشم و مسیر Sheesha کافه یوکو و بسیاری دیگر.

شب زنده داری در پونا درست قراردهند برای تمام دوستداران حزب به شیب در. مردم در پونا عشق به جشن می گیرند در طول شب رقص به آهنگ های موسیقی در بارها و لذت بردن از نوشیدنی با دوستان است. وجود دارد بسیاری از مراکز عمده از شب زنده داری در پونا که محبوب ترین شامل سنگ آب Gill, یک, سالن, رنگ بنفش کلوپ شبانه و نوار حلقه, Casabella آرنج اتاق En رواج روحیه بالا آتش و یخ نوار و غیره. یکی می تواند نگاه در سراسر شهرستان – بررسی پونا به کاوش بیشتر شب زنده داری هیجان انگیز سالن در پونا.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment