پول بزرگ توسط جک Getze

[ad_1]

پول بزرگ است که بار خوانده شده مانند یک وقت چشم خصوصی سکه رمان-نه که این یک چیز خوب است. شخصیت اصلی Austin Carr بیشتر یا کمتر خوار دلال سهام شرکتها که مجوز معلق است. این دومین Getze رمان با Carr به عنوان منجر شود.

جک Getze سابق تحریریه برای لس آنجلس تایمز به عنوان به خوبی به عنوان یک معامله گر سابق, خرده فروشی, کارگزار و مشاور مالی. او توطئه هستند و بر اساس تجارب خود و در داستان او تحت پوشش, بنابراین حتی اگر Austin Carr می شود خود را به برخی از بسیار تنگ مربا وجود دارد این است که برخی از حقیقت به آنچه که نوشته شده است.

در پول بزرگ Austin Carr سمت چپ است در شارژ از نیوجرسی شرکت سرمایه گذاری زمانی که رئیس خود را تصمیم می گیرد به “تعطیلات”. به نظر می رسد رئیس شده است مربوط به کسب و کار خود را در یک نبرد خونین بین دو متخاصم مافیا خانواده ها و دولت محقق شده است.

شخصیت اصلی سعی در آرام کردن همه جای گرم جناح های روشنی از 3 زنان همه آنها می خواهند او را مرده برای یک دلیل و یا دیگر و نگه داشتن خود را امن کودکان زمانی که آنها شاهد یک قتل است. قتل بودن فقط یکی از چند که با توجه به آنچه که رئیس خود قرار دادن است کسب و کار از طریق در حالی که هر کس دیگری در حال کار بر روی واقعی سهام و اوراق قرضه brokerages.

تلاش برای ماندن نشسته و تنفس کار می آموزد در مورد راز زندگی کسانی که در اطراف او. مورد علاقه خود را متصدی بار/صاحب رستوران Luis, خود, رئیس,’ دختر (و co-worker) و او دوباره/دوباره ازدواج به یک مار, همسر یک مرد ضربه ای به نام ادم متملق و مرموز و حتی همسر سابق خود.

راه Getze دارای شخصیت او صحبت می کنند و من فکر می کنم از مد افتاده قدیمی, فیلم همفری بوگارت. زبان خشن در اطراف لبه ها و نوع بستنی قیفی اما کاملا اتصالات با توجه به ذهنیت هر کس درگیر در داستان است.

رئیس خود آقای ویک یک مادر که سر یک جناح از یک خانواده مافیایی اش-ایتالیایی لهجه می رود تقریبا از Brooklynese برای درست کردن قایق در به عنوان کمی به عنوان یک جمله. خزنده می رود از صحبت کردن در grunts به استفاده از سوم شخص شباهتها. Carr خودش صحبت می کند به عنوان اگر او یک مالی جادوگر یک دقیقه به صدایی مانند یک دوم نرخ PI بعدی.

پول بزرگ نگه داشته من را سرگرم و خوشحال. من عاشق راه Austin Carr به ما خیلی چیزهای کمی از چگونه او را به امن او ثبات پولی اما نمی در واقع ما اجازه می دهد به شکل آن را تا پایان.

من می توانم درک همسر سابق خود را از خشم او پس از قرار دادن کودکان خود را در معرض خطر نه تنها بسیار سریع چرخش در آینده را به تصویر. این فوق العاده کوچک طرح خدمت یک هدف ندارم اما اگر آن را تا به حال نشده است شامل آن ساخته شده اند ممکن است برای یک مقدار سخت تر است. شاید آنها نگهداری می شدند در پس آنها ممکن است در اولین سری اعداد بزرگ اما در این مورد همسر سابق خود پسر و دختر واقعا اضافه کردن به اندازه کافی به داستان به آن را جالب تر است.

در غیر این صورت پول توسط جک Getze عالی خواهد بود در ادامه یک آخر هفته دور شو.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment