پنج برجسته East Coast هتل رفت و آمد مکرر شما باید ببینید قبل از مرگ

[ad_1]

سفر است که اغلب ذکر شده به عنوان یکی از “باید” همه چیز در مردم’ لیست هتل رفت و آمد مکرر است که نه تنها متنعم اما همچنین شامل زیبایی های طبیعی, تاریخ, مواد غذایی بزرگ و مقدار زیادی از فرصت های تفریحی بسیار جذاب است. در اینجا lowdown در هیچ منظور خاص بر پنج از این رفت و آمد مکرر مقصد سفر کردم به تازگی; آنها در واقع در بخش شرقی این کشور و برخی از آنها ارائه مشوق های فریبنده در طول این سخت تر اقتصادی بار (گلف و تنیس و استخر و چشمه های معدنی بخشی از هر محل مگر اینکه نشان داد):

1. Greenbrier, رفت و آمد مکرر White Sulphur Springs, West Virginia. پنج هتل ها, من می خواهم بگویم این یکی از زیباترین لابی و دیگر مناطق عمومی – رنگ مانند هلو و صورتی ترکیب در راه جادویی برای تولید افت مرده زرق و برق دار پالت. رفت و آمد مکرر محبوب شد و در سال 1778 به خاطر آن بود که فکر می کردم که آبهای معدنی داشتند خواص درمانی و مردم رفتند به “آب.” واقع در Allegheny کوه در 6,500 هکتار, وجود بیش از 700 اتاق و 50 فعالیت های مختلف شما می توانید تلاش از جمله شکار با شاهین قایقرانی و محاسبه مساحت. هشت رستوران اعم از کت و کراوات به لباس های گاه به گاه خواهد خود را به آدرس آشپزی نیاز دارد. از دست ندهید: پناهگاه تور ($30/فرد) پنهان دولت تحت محاصره Greenbrier ساخته شده به پناهگاه کنگره در مورد یک جنگ هسته ای. نرخ شروع در $99/فرد. حیوان خانگی دوستانه ؟ بله برای هزینه های اضافی. (رفت و آمد مکرر است که تحت برخی از تغییرات – غرب ویرجینیا تاجر جیم عدالت عدالت گروه خانواده LLP به تازگی به دست آورد Greenbrier از CSX Corp.)

2. Nemacolin جنگل توچال, Farmington, Pennsylvania. محیط اینجا است woodsier – بعد از همه, شما در 2000 هکتار از لورل ارتفاعات غرب پنسیلوانیا است. رفت و آمد مکرر ارائه می دهد 335 اتاق در آن شش گزینه های مختلف – از تسلیم اتاق مهمان به خانه های لوکس. ملک شروع به عنوان یک خصوصی بازی حفظ شد و بعد مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک مرکز کنفرانس و زمان در حال حاضر آن شخصیت با خرید آن در سال 1987 توسط بنیانگذار 84 Lumber Company, یوسف هاردی III. نام رفت و آمد مکرر افتخارات رئیس Nemacolin یک رواق Lanape هند. چند کمتر-فعالیت های مشترک شامل یک آکادمی تیراندازی, سگ sledding و یک کوچه بولینگ; شما همچنین می توانید زمین های هواپیما خود را در رفت و آمد مکرر است 3,900 پا فرودگاه. ناهار خوری محدوده از ظریف (کت پیشنهادی) برای گاه به گاه با بیش از یک و نیم دوجین انتخاب کند. از دست ندهید: The Great Escapes E-عضویت در خبرنامه به شما اطلاع از آینده فعالیت های ویژه, تبلیغات و نرخ کاهش می یابد. نرخ شروع در $319/فرد. حیوان خانگی دوستانه ؟ بله برای هزینه های اضافی.

3. حیاط, Hot Springs, Virginia. این نقطه عطفی تاریخی ملی تاسیس شد و در سال 1766 (قبل از انقلاب) اما با توجه به سایت گاهشمار باستان شناسان شواهدی که “چشمه” مورد استفاده قرار گرفت در 7000 سال قبل از میلاد! با 483 اتاق در 3000 هکتار در Allegheny کوه مایل از مسیرهای پیاده روی پیاده روی 270 صندلی سینما در داخل, رفت و آمد مکرر کالسکه سواری یخ اسکیت و اسکی وجود دارد چیزی برای هر کس در طول سال. تنها 40 کیلومتر از Greenbrier, شما می توانید سعی کنید از هر دو مکان بیش از یک آخر هفته طولانی. تعدادی از رستوران ها از رسمی به گاه به گاه خود را غلغلک دادن جوانه های چشایی. از دست ندهید: ما مبتدی گلف بازان و 9 سوراخ در دوره به نام به خاطر آن تکمیل شد در سال 1892 (ما برنامه آخرین توپ را روی گوه زمان بنابراین ما نمی تاخیر هر بازی). شماره 1 سه راهی است که قدیمی ترین توپ را روی گوه در استفاده مداوم در ایالات متحده است. نرخ شروع در $99. حیوان خانگی دوستانه ؟ بله برای هزینه های اضافی.

4. Wentworth توسط دریا, New Castle, New Hampshire. پدر و مادر من از North Shore منطقه ماساچوست و من عاشق رفتن به انگلستان هر فرصتی که من می تواند. بنابراین ما جولای مراجعه به این Marriott Hotel & Spa بود مشتاقانه پیش بینی شده و من ناامید نشده بود. یک ساعت در شمال بوستون این است که به راحتی در دسترس هتل توچال در میان پنج با 161 اتاق و منظره اقیانوس اطلس. Wentworth توسط دریا, نزدیک به Portsmouth, تاریخی, عابر پیاده پسند شهرستان. هتل خود را ساخته شده بود در سال 1874 بسته شد در سال 1982 و پس از تغییرات در مالکیت و آن تقریبا تخریب (دو بار) آن را در نهایت دوباره باز در سال 2003. از لحاظ تاریخی, Wentworth به ذکر است به عنوان محل برگزاری چکش کردن 1905 پیمان از پورتسموث به پایان رسید که ژاپن-روسیه جنگ. اگر چه این اساس نسبت به سه هتل گلف در دسترس است در مجاور Wentworth توسط دریا باشگاه های کشور و 170 لغزش مارینا در دسترس است برای boaters. ناهار خوری شامل فصلی عرض رستوران مارینا و ونت ورث, اتاق ناهار خوری با یک محلی تاکید (به عنوان مثال تعداد زیادی از ارائه از دریا). از دست ندهید: پورتسموث بندر کروز خروج در سرز خیابان (من توصیه می ساخت رزرو در تابستان – چند راه رفتن-یو پی اس تبدیل شد دور). حدود یک ساعت و نیم طولانی بندر کروز ارائه می دهد مناظر دوست داشتنی, سایت های تاریخی است و به طور کامل نقل ($16/فرد). نرخ در Wentworth توسط دریا در شروع $229. حیوان خانگی دوستانه ؟ بله برای هزینه های اضافی.

5. این Wauwinet, نانتاکت ماساچوست. Greenbrier تا به حال زیباترین مکان های عمومی اما Wauwinet حال جذاب ترین اتاق ها (تمام 35 از آنها) – هر یک منحصر به فرد و در عین حال زیبا – ما تا به حال آبی و سفید تصویر زمینه گل بالا عتیقه کاج و کوچک اما مدرن ، کمی اضافی خوب بودند – به خصوص خوب نوبت به پایین خدمات با جالب شکلات, شخصی, لوازم التحریر, صبحانه کامل شامل با خدمات عالی سرایدار (او می دانست که ما با نام و نام خانوادگی) و 4 بعد از ظهر بندر شری و پنیر. محل Wauwinet در منزوی انتهای جزیره بین خلیج و اقیانوس اجازه می دهد تا شما از آن فرار کنند اما با jitney خدمات ارائه شده به شهر و نه مایل دور از شما لذت بردن از بهترین از هر دو جهان. هیچ استخر در Wauwinet و هیچ گلف در محل, اما آن را در این نزدیکی هست. در حال حاضر عضو Relais & Chateaux این کاروانسرا ساخته شده بود توسط دو کاپیتان دریا در سال 1876 و تنها از مارس تا اکتبر. تریلر رستوران فراهم می کند, ناهارخوری زیبا و برنده بسیاری از جوایز آشپزی. ما می خوردند دو بار -یک بار برای ناهار خوری رسمی و یک بار بر روی عرشه با بهره گیری از غروب های دیدنی و جذاب. از دست ندهید: با استفاده از Wauwinet را دوچرخه و رکاب (حدود پنج مایل) به Sconset عجیب و جالب oceanside دهکده ماهیگیری نقطه چین با تاریخی کلبه تحت پوشش در گل رز. نرخ می تواند متفاوت باشد — زیادی. ما در اصل برای رفتن بیش از آخر هفته روز کارگر داشت که قیمت یک اتاق بود صد دلار کمتر در هر شب در سه شنبه/چهارشنبه/پنج شنبه قبل از تعطیلات آخر هفته پس از (و ما قادر به رزرو اتاق برای $250/شب. حیوان خانگی دوستانه ؟ هیچ و مهمانان (انسان) باید بیش از سن 12.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment