هواپیمایی مواد غذایی – هنرهای زیبا از ناهار خوری در 35,000 پا

[ad_1]

شاید ما باید شروع به ایجاد یک واقعیت یا نزدیک به واقعیت: این مسائل خدمت در اکثر شرکت های هواپیمایی به سختی واجد شرایط به عنوان غذا. در حال حاضر اگر شما اتفاق می افتد به طور مستقیم درگیر در برنامه ریزی آماده تحویل و یا در خدمت هواپیمایی مواد غذایی در هر صورت من عذر خواهی. شاید شما ارائه 2 درصد است که در واقع بسیار خوشمزه و مغذی است. پس شرم بر شما!

یک زمان وجود دارد قبل از ظالمانه قیمت سوخت و رقابت سختی در زمانی که شرکت های هواپیمایی در زمان دردهای بزرگ را به مطمئن شوید که هر قسمت از مسافرت هوایی خود را تجربه لذت بخش از جمله وعده غذایی که شما جزر و مد در آن ساحل به ساحل و یا در آب های پرواز. اما زمان پیاده روی است. امروز اگر هر چیزی از راه دور شبیه به یک وعده غذایی خدمت کرده است, آن است که اغلب کالری بالا چربی بالا و سدیم و بسیار فرآوری مواد غذایی آشغال. بیشتر آنچه که شما ممکن است دریافت یک بسته چوب شور یا یک بسته بیسکویت و نوشابه. گاهی اوقات نوشابه متشکل از یک لیوان یخ با حدود سه قاشق غذاخوری جوش شیرین ریخته بیش از آن. شما ممکن است به یاد بیاورید بسیار خوب وعده های غذایی در خدمت, در, چین با دستمال پارچه ای در کلاس اول و در برخی موارد که هنوز هم ممکن است در این مورد, اما به احتمال زیاد نیست. آنچه به نظر می رسد بیشتر در دسترس در کلاس اول از الکل است. شاید آن کمک می کند به چشم پوشی فقیر کرایه در سینی. در کلاس کسب و کار و یا در پایان از آلومینیوم لوله سیگار برگ, شما ممکن است با توجه به فرصت برای خرید آشامیدنی بزرگسالان و نوعی از ساندویچ و یا بسته بندی. نمی اندیشیدن بیش از حد طولانی بیش از انتخاب شما. فقط یکی را انتخاب کنید. همه آنها یک بیت مانند مقوا با کاهو در آن هر چند گاهی اوقات شما نمی توانید تشخیص کاهو های زمان آن را به سینی های خود را.

اجازه دهید من پرت شدن در اینجا برای یک لحظه برای دفاع از خطوط هوایی است. این کار سختی است اما کسی به آن را انجام دهد. یکی باید نگه دارید در ذهن است که نخست دستور به صورت هوایی خود را حامل است که به شما و گاهی اوقات توشه خود را از نقطه A به نقطه B با خیال راحت و تا حدودی در زمان. مواد غذایی و… ، این است نه آنچه شما برای پرداخت زمانی که شما کتاب خود را پرواز. هواپیمایی را ندارد پول در مواد غذایی خود را از خدمات. این یک اضافه شده CODB (هزینه انجام کسب و کار) و یک درد به مدیریت. اگر آنها به فروش ساندویچ آنها را ممکن است پنجاه سنت سود, اما طول می کشد بسیاری از ساندویچ به نگه داشتن شرکت هواپیمایی شناور. همانطور که برای زمان چیزی که آنها همیشه نمی توانید کنترل آن است. هیچ کس نمی تواند کنترل آب و هوا و خلبان با نشستن بر روی باند فرودگاه در کلیولند نمی تواند حرکت طوفان سیستم را از راه به طوری که او می تواند شما را به آتلانتا در 8:27 am طوری که شما می توانید خود را ساعت 9 صبح فروش تماس بگیرید. تعداد دفعات مشاهده نیست در آن. برنامه ریزی ضعیف خود را در بخشی است خلبان یا هواپیمایی مشکل است. یا برنامه فروش خود تماس بگیرید و برای بعد از آن در صبح و یا قبل از پرواز. همچنین نگه داشتن در ذهن است که هواپیماهای مکانیکی چیز است. مکانیکی چیز منوط به قانون دوم ترمودینامیک. به سادگی همه چیز شکستن یا خراب شدن. وقتی که اتفاق می افتد به چیزی در هواپیما من در مورد به هیئت مدیره من نشئه که آنها آن را پیدا قبل از ما در زمان خاموش. من عصبانی نیست با هر کسی که برای شکستن آن و یا من دیر برای من رویداد بسیار مهم است. من خوشحال به اواخر چون کسی که به اندازه کافی دقیق برای من دیر شده…اما زنده است. در حالی که من رجزخوانی کمی در اینجا اجازه دهید من به یاد برخی از از شما که فرد در یک شرکت هواپیمایی یونیفرم پشت پیشخوان ایستاده است کسی که باعث هر یک از مشکلات خود را. آنها ممکن است قادر به کمک به حل و فصل برخی از مشکلات خود را اگر شما به آنها یک شانس برای انجام این کار است. چیزهایی مانند شما در یک پرواز ، گرفتن سرخوردگی خود را در آن است که به احتمال زیاد برای قرار دادن آنها را در تیم خود.

بازگشت به موضوع است. من به این نتیجه رسیده اند که آنچه را به من غذا خوردن در یک پرواز طولانی است نه یک مسئولیت من می خواهم برای سپردن به شرکت هواپیمایی. در عوض, من هم آن را یک نقطه به نقطه ورود در فرودگاه در اوایل به اندازه کافی برای پرداخت ظالمانه قیمت امتیاز وجود دارد و خرید چیزی را با من و یا زمان غذا خوردن نشستن غذا را در یکی از رستوران ها در حالی که من منتظر پرواز من. اگر من طرح واقعا خوبی من حتی می تواند چیزی را از صفحه اصلی. یک زمان وجود دارد که مانند یک فیلم تئاتر خطوط اخم در قهوه ای کیسه. در حال حاضر من فکر می کنم آنها را تشویق آن است. آیا آن را هر چیزی بیش از حد استادانه درست شده. فقط مغذی و آسان به اداره کند در حالی که بسته به کوچک خود را از صندلی. (شاید ما می توانیم بحث در مورد صندلی کوچک زمان دیگری است.) اگر شما مانند خیارشور و گوجه فرنگی در ساندویچ خود را قرار دادن آن در یک جداگانه مهر و موم قادر کیسه نان را نه احساساتی. شما می توانید با قرار دادن چند خوب کوکی ها و یا مخلوط آجیل یا هر چیز دیگری شما می خواهم برای میان وعده در کیسه های به عنوان به خوبی. شما می دانید که دقیقا چه چیزی برای نگاه به جلو به غذا عاقلانه و شما هیچ کس به شکایت به جز خودتان اگر شما آن را دوست ندارم.

برای برخی از تصاویر فوق العاده واقعی هواپیمایی وعده های غذایی – http://www.airlinemeals.net/indexMeals.html

من نمی گویم وعده های غذایی فوق العاده هستند. تصاویر فوق العاده هستند. نمی گویند من شما را هشدار نمی دهند. همانطور که شما با کلیک بر روی هر لینک در سمت چپ این سایت شما می توانید حرکت را از طریق بسیاری از عکس ها از هواپیمایی وعده های غذایی. باید منصفانه برخی در واقع نگاه بسیار اشتها آور است. ظاهرا من را انتخاب اشتباه حامل. اما از آنجایی که هدف من همان است که شرکت های هواپیمایی برای رسیدن از A به B با خیال راحت و تا حدودی در زمان و همچنین ارزان من با کمال میل مراقبت از خود من وعده های غذایی با تشکر از شما.

خواندن دیگر مقالات این نویسنده – http://thenew50.blogspot.com

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment