هند و مشهور بین المللی’ تثبیت با هتل لوکس در بمبئی

[ad_1]

بودن سلول سرمایه از کشور به صورت پویا به عنوان هند و جهان وطنی شهر بمبئی جذب میلیون ها نفر از بازدید کنندگان داخلی و خارجی در هر سال است. آن است که تنها آشکار است که بمبئی هتل های زنگ, نقدی, شمارنده. اما نباید هر چیزی را به دور از کیفیت خدمات و به طور کلی محل اقامت تجربه ای که هتل های لوکس در بمبئی ارائه دهد. چهار بزرگ – تاج محل کاخ و برج JW Mariott The Oberoi و هیلتون – حساب برای بسیاری از رزرو برای انطباق بالا پرواز مشاهیر ملی و بین المللی. این شامل دولت سر بوروکرات بین المللی ستاره های موسیقی پاپ هالیوود و بالیوود hotshots – اساسا هر کسی که به اندازه کافی مهم است برای دریافت رزرو در وهله اول. به طوری که 5 نوع از افرادی که ازدحام به هتل لوکس در بمبئی? در اینجا آنها عبارتند از:

1 – شرکت سر/مدیران – با جهانی شدن شده است وجود دارد افزایش ناگهانی در تعداد مسافران کسب و کار به عنوان بمبئی, همچنین شرکت سرمایه هند است. بسیاری از آنها را به سفر در گروه و جلسات و سمینارها و کنفرانس ها مرتب در مجهز محل هتل خود را. پس از لوکس ترین هتل های بمبئی اختصاص داده اند مراکز کسب و کار مناسب برای برگزاری همایش و 500 نفر در یک زمان آن را تنها حس می کند که آنها عمده مورد علاقه با فهیم مسافر کسب و کار است که در سفر های هوشمند.

2 – دولت سر/ارشد سیاستمداران/بوروکرات – نوع لوکس که بالا بمبئی هتل توانیم به مهمانان خود فقط مستحق این نوع از لیست مهمان آنها لذت ببرید. یک درصد عمده این لیست به منزله بازدید از سران و سیاستمداران از دولت و مرکز سطح های مختلف و دیگر کارمندان در شهر برای بازدید رسمی. پس امنیت یک نگرانی عمده این چهار بزرگ ذکر شده در بالا گزینه های محبوب ترین با چنین مهمانان.

3 – مشهور از دنیای سرگرمی – بله شما همیشه عجیب و غریب بازیگر فیلم قدم زدن در راهرو. در واقع بمبئی هتل های رای داده شده است در میان 20 بهترین هتل ها در یک نظرسنجی در میان بازیگران هالیوود. اگر وجود دارد هر کسی – از Matthew Perry به جورج کلونی – بازدید از بمبئی آنها می دانند که در آن آنها را به ماندن. با این نوع از پول در اختیار خود آن را تنها عادلانه است که فیلم هندی صنعت خود ستاره هستند به مراتب پشت سر نیست و اغلب دیده می شود پیشنهاد می splurging بدهید تا مقدار زشت و ناپسند پول زمانی که اقامت در این هتل است.

4 – بین المللی ستاره های ورزشی – این دانش مشترک است که با glamorization از ورزش و ورزشکاران و اقامت و ناهار خوردن در بهترین مکان است. بمبئی هتل های لوکس ایده آل هستند عقب نشینی برای بازدید از ملی و بین المللی, ورزش, ستاره هر زمان که آنها در شهر است. بسیاری از یک بار کل بخش هتل رزرو شده است به جای یک بازدید تیم کریکت استرالیا یا کانادا اسکواش تیم. پس از یک روز سخت کار کردن در زمینه این ورزش مردم خودشان پیچش یا حلقه زنی در لوکس.

بسیاری از این هتل ها را در سطح جهانی در خانه و رستوران ها است که بسیار محبوب با مشتریان خود. رستوران مانند وترو در Oberoi و اژدهای طلایی در کاخ تاج را ساخته اند یک نام برای خود و مستقل از پدر و مادر خود هتل. علاوه بر رستوران ها و هتل های لوکس نیز بازدید برای چشمه های معدنی, کنوانسیون مراکز و سالن ها. و با بازاریابی نوآورانه و بهتر است بودجه امکانات مختلف در بالا بمبئی هتل های در حال ساخته شده و بیشتر و بیشتر در دسترس طیف گسترده ای از مصرف کنندگان است. این دلیل برای تیز شیب در تعداد زیادی از مردم بازدید از هتل های لوکس در بمبئی.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment