همه چیز شگفت انگیز به انجام به بهترین استفاده را از سفر خود را به Varkala

[ad_1]

خانه با شکوه صخره های سرسبز نارگیل, باغ, سواحل بکر و مسحور دریای عرب Varkala است که واقعا یکی از بهترین ساحلی academist:: دانشجویان در هند. Varkala برکت است با یک کارت پستال شایسته تنظیم و هنوز هم حفظ عجیب و جالب افسون روستایی است. با آن شاعرانه سواحل یوگا و آیورودا مراکز و دست نخورده سبز Varkala یک مقصد ایده آل به عقب بر گردیم در تماس خود را با زندگی و روح و طبیعت است. در اینجا است که یک لیست جامع از همه چیز برای انجام در داخل و اطراف Varkala –

سواحل

Varkala بزرگترین جاذبه سواحل دیدنی و جذاب, برخی از بهترین در کشور است. محبوب ترین ساحل در Varkala است پپنسم ساحل, همچنین شناخته شده به عنوان Varkala ساحل. به معنای واقعی کلمه به معنی “به دور از گناهان’ اعتقاد بر این است که با در نظر گرفتن شیب در آب بی سر و صدا از پپنسم ساحل دور شوی تمام گناهان خود را. این زیبایی بی سر و صدا از این ساحل اگر بیشتر برجسته صخره های سنگی است که در سواحل آن پهلو.

اگر جداسازی و حفظ حریم خصوصی است که آنچه شما به دنبال سپس سر به Thiruvambadi ساحل در نزدیکی Varkala. این ساحل منزوی یکی از نادر سیاه و سواحل شن و ماسه در هند. Kappil ساحل یکی دیگر آرام و مسالمت آمیز در نزدیکی ساحل Varkala. این ساحل خیره کننده, طبیعی, مکان محدود دریای عرب در غرب آن و در سمت راست آن نهفته است Edava Narayan دریاچه. با یک منظره مرداب دریاچه مجاور ساحل نخل حاشیه لاجوردی ساحل به نظر می رسد مستقیما از یک کارت پستال. Kappil ساحل نیز یکی از معدود سواحل در Varkala است که به انتظارنشسته بودند با حاجت و کافه ساخت آن را ایده آل ساحل برای عکاسی.

Anjengo قلعه و فانوس دریایی

واقع در امتداد یک ساحل زیبا در نزدیکی Varkala این قرن 17 دژ ساخته شده توسط انگلیسی ها در شرق هند شرکت و در خدمت یک هدف مهم در طول انگلیس و میسور جنگ. Anjengo است که همچنین به عنوان شناخته شده Anchuthengu که به معنای واقعی کلمه ترجمه به 5 درختان نارگیل در مالایالامی. این قلعه است که بهترین کاوش ، در داخل قلعه وجود دارد این است که یک قبرستان قدمت آن به 1704. چند قدم دژ فانوس دریایی استفاده می شود که به عنوان سیگنال ایستگاه برای کشتی ها و کشتی از انگلستان است. صعود به بالای برج برای برخی از مسحور نمایش از دریای عرب است. فانوس دریایی است که در تمام روز بین 9 و 6.30 pm. در حالی که شما اینجا هستید, همچنین کاوش در نزدیکی روستای ماهیگیری برای گرفتن یک نگاه اجمالی از روستایی به روستایی در کنار کرالا.

سیوگیری Mutt

سیوگیری Mutt است که ارزش بازدید را برای روح جستجو مسافر. این دوران ساخته شد در سال 1904 در بالای سیوگیری کوه توسط سری Narayan گورو محبوب اصلاح طلب و متفکر. هر سال هزاران نفر از زائران به اینجا می آیند در طول Gurudeva Jayanti و نگه دارید و پر جنب و جوش دسته های, برنامه های فرهنگی, همایش ها و اعیاد. مراجعه به سیوگیری Mutt مناسب برای تفکر و به دست آوردن صلح از ذهن است.

Janardan سوامی معبد

این 12th قرن معبد اختصاص داده شده به لرد ویشنو یکی از مهم ترین معابد و محبوب ترین نقاط گردشگری در کرالا است. با توجه به افسانه های محلی, تاریخ این معبد می رود دو هزار سال است. این معبد دارای یک مکان بسیار زیبا در میان درختان نارگیل بر روی صخره ای مشرف پپنسم ساحل.

یوگا و آیورودا

اگر آسمانی سواحل گرمسیری و laidback زندگی Varkala نشده آرام شما به اندازه کافی پس از آن خود را بیدار حواس و ذهن و بدن و روح با برخی از سعی و آزمایش یوگا و آیورودا درمان است. با تعدادی از مراکز یوگا Varkala کانون یوگا علاقه مندان است. بسیاری از محبوب کلاس های یوگا واقع در نزدیکی یاد Varkala صخره. در Varkala شما می توانید درس در انواع مختلف یوگا از جمله یوگا خنده!

پس از یک روز خوب را صرف کاوش و گشت و گذار چه بهتر از راه برای پایان دادن به آن در مقایسه با یک تسکین دهنده ماساژ آیورودا! همراه با ماساژ شما می توانید بناز پروردن خود را با آیورودا درمان و درمان است.

خرید

فروشگاه تا شما قطره در در, رنگارنگ, خیابان بازار در نزدیکی شمال صخره در Varkala. اگر سفارشی سازی است آنچه شما دنبال آن هستید و سپس نگاه نه بیشتر; بسیاری از مغازه ها در اینجا سفارشات را به صورت ساخته شده به اندازه لباس – از دامن kaftans به لباس! علاوه بر لباس شما همچنین می توانید انتخاب کنید تا روسری, sarongs سی ادویه جات ترشی جات و خرده ریز و چای و قهوه و پودر.

مواد غذایی

یک شهر ساحلی Varkala بهشت برای دوستداران غذاهای دریایی. اکثر رستوران ها و کافه ها و thattukadas (فروشندگان خیابانی) خدمت آرایه های محلی و غذاهای دریایی خوراک. اما به لطف هجوم گردشگران غربی شما می توانید پیدا کردن, اروپایی, چینی, مکزیک و تبت رستوران. یکی از باید مراجعه کافه است ساده کرالا Mama Kumari خانه. مطمئن شوید که شما گرسنه گرسنه زیرا در این خانواده اجرا کافه شما خواهد بود savoring اسراف 14-دوره معتبر کرالا سبزی غذا خدمت در برگ موز.

واقع در بالای صخره مشهور از Varkala ودانتا از خواب بیدار! از پایه مناسب برای کشف Varkala. در ودانتا از خواب بیدار! شما را وادار به ماندن سلیقه طراحی شده و سولفات کلبه واقعا گرمسیری را تجربه کنند.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment