همبرگر لذیذ را از نیویورک: آنها در اینجا به ماندن برای سال آینده

[ad_1]

همبرگر جهانی هستند. آنها محبوب مردم در تمام کشورها و افزایش سطح لذیذ, هنر در شهر نیویورک است. این همبرگر نیویورک نه فقط معمولی خود را سریع غذا آشپز کوتاه سریع نیش. هیچ نیویورک همبرگر واقعی هستند وعده های غذایی.

بیش از چند سال گذشته در شهر نیویورک در آغوش گرفت و دفاع و پشتیبانی لذیذ برگر روند. به مراتب از متوسط فست فود, همبرگر, همبرگر لذیذ جدا شوی خود را به دلیل کیفیت بالا و گوشت تازه خود را عجیب و غریب پر کردن و پر کردن.

این همبرگر را در وگ برای بیش از یک دهه در حال حاضر و با توجه به مقاله منتشر شده در QSR مجله همبرگر لذیذ برای اولین بار معرفی شد توسط فرانسوی, chef Daniel Boulud, در قالب یک دسی بل برگر که برجسته گچ بری پر شده با سالاد کوتاه دنده و foie Gras در یک پارمسان مستی.

با مقدمه ای از DB برگر آمد افزایش تقاضا برای همبرگر لذیذ در سراسر نیویورک.

در یک جهان که در آن اعتیاد به مواد مخدره می میرد و پس از چند سال همبرگر لذیذ باقی بماند در شهر نیویورک است. در واقع یک مطالعه اخیر انجام شده توسط Technomic (یک شرکت تحقیقاتی) به این نتیجه رسیدند که بیشتر و بیشتر مردم می خواهید به صورت محلی مطرح چمن تغذیه ارگانیک و هورمون و آنتی بیوتیک رایگان گوشت در همبرگر خود را. افزایش تمایل نسبت به این انتخاب های سالم از گوشت همبرگر مشهود است که در دو سال گذشته تعداد زیادی از مردم ترجیح می دهند به صورت محلی-zizou گوشت در همبرگر خود را به رشد 4 درصد.

در این مطالعه همچنین نشان داد که مردم با کمال میل حاضر به پرداخت بیشتر برای همبرگر به عنوان “حق بیمه”.از آنجا که این حق بیمه همبرگر حاوی با کیفیت بالاتر و گوشت و مشتریان باز به ایده صرف چند دلار اضافی به بدن خود تغذیه مناسب.

آن را نیز نشان داد که مردم دیگر هیجان زده منظم همبرگر راه آنها یک بار بود و بنابراین تغییر بیشتر به سمت نوآوری و گزینه های سالم. این رشد تقاضا برای کیفیت بالاتر همبرگر و گوشت است و در واقع دلیل افزایش سریع چندین منحصر به فرد برگر مفاصل در نیویورک است.

در حال حاضر که شما احساس ولع مصرف برای این همبرگر پس از خواندن خیلی در مورد آنها اجازه دهید ما کمک به شما در پیدا کردن برخی از ابتکاری و الهام بخش همبرگر نیویورک در برخی از مکان های معروف.

  • واقع در 1st Ave باغ لذیذ متخصص در delectably همبرگر آبدار مانند امضای خود بیکن برگر. گزینه های دیگر عبارتند از 100% گوشت سفید بوقلمون برگر, مکزیکی برگر با پنیر چدار و jalapenos و بسیاری دیگر.

  • از گوشت راسته به ماهی قزل آلا و همه چیز را در میان جهنم, آشپزخانه خانه را به برخی از نیویورک بهترین برگر. خوش شانس اصلی برگر های 100% گوشت گاو آنگوس در خوش شانس معروف همبرگر خدمت کرده است با کاهو, گوجه فرنگی, ترشی, پیاز خام, سس گوجه فرنگی و خردل و فقط الهی است.

  • برای زمانی که شما طلب دلپذیر برگر نگاه هیچ بیشتر از ویتمن در 9هفتم خیابان. این Bluicy برگر شکاری برگر و Patty برگر فقط تعداد کمی از یک میزبان از توصیه می شود علاقه مندی ها.

  • روزمره لذیذ دلی در خیابان لگزینگتون برتری در تازه ترین همبرگر در خانه. را انتخاب کنید از طیف گسترده ای از گزینه ها از جمله مورد علاقه های شما مانند کاخون بوقلمون برگر, کالیفرنیا, همبرگر یا کباب کردن بوقلمون برگر.
  • همبرگر در اتمی بال مشهور برای خوش مزه تند و سس مرزه. طیف گسترده ای از سس را تضمین می کند و هر نوع کام می تواند راضی باشد.

در پایان روز همه ما برای اطمینان می توان گفت این است که نوآوری کلید موفقیت در برگر کسب و کار. بیشتر ابتکاری و شیک و سالم برگر بزرگتر رستوران پایه مشتری است. راز نهفته در ایجاد یک برگر آشنا به اندازه کافی به طوری که مردم می تواند آن را شناسایی اما همچنین منحصر به فرد پس از آن یک پیچ و تاب و جذاب است که جلب چشم.

اگر شما می خواهید به جشن این دهان آبیاری برگر اما نمی خواهید به حرکت عضله از راحتی از نیمکت خود را نگران نکنید! همه از این رستوران ها ارائه سفارش آنلاین. فهرست اسامی را از طریق منوها انتخاب کنید مورد علاقه خود را به غذاهای محل سفارش خود را و صبر کنید برای خود و بل حلقه. این که ساده است!

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment