هتل ها در پوری با استخر شنا

[ad_1]

واقع در سواحل شرقی هند است که در شهر مقدس پوری – یکی از مقدس کاراکتر Dhams. پوری همچنین دارای یک ساحل زیبا و بسیاری از هتل ها خوب است که ارائه تمام امکانات لازم از قبیل استخر شنا. در ادامه به دانستن بیشتر در مورد این ساحل شهرستان و همچنین بررسی برخی از خوب پوری هتل با استخر.

شهر پوری است واقع در سواحل اوریسا مشرف به خلیج بنگال است. آن است که واقع در اطراف 60kms در جنوب پایتخت Bhubaneswar و خوبی توسط جاده ها و راه آهن. نزدیکترین فرودگاه به این Biju Pattnaik فرودگاه است که در Bhubaneswar در اطراف 65kms دور. پوری شلوغ زیارت شهر و مشهور است برای آن 11th قرن حرم اختصاص داده شده به خداوند Jagannath – یک فرم از لرد ویشنو. مجتمع معبد را پوشش می دهد مساحت 10 هکتار و خانه های سه اصلی سازه های معبد متعلق به خداوند و خواهر و برادر خود را. این مجموعه همچنین خانه های متعدد کوچک دیگر معابد اختصاص داده شده به خدایان مختلف و هر یک معبد است گفت: به یک اسطوره در پشت آن. این معبد بازدید باید یک روز و شما نیز باید سعی کنید از خوشمزه پراساد که کامل دمیده وعده غذایی خود را. پس از بازدید از معبد سر راست به سمت ساحل دریا. یکی از زیبا ترین سواحل در سواحل شرقی این پوری ساحل محل ایده آل برای استراحت و یا ورجه ورجه کردن در آب. امواج بسیار بالا و ساحل در نظر گرفته شده است به امن برای شنا. سواحل نیز ایده آل برای در نظر گرفتن یک پیاده روی آرامش بخش در میان نرم ماسه در صلح است. بهتر است آن را به یک حمام با آب تازه بعد از یک شیب در دریا به عنوان آب شور می تواند ویران کردن بازی خود را با پوست و مو. وجود دارد پرداخت می شود حمام کردن خدمات در نزدیکی ساحل اما اگر هتل دارای استخر شنا خود را و سپس آن را می تواند به اثبات می شود یک برکت و رحمت است. بسیاری از هتل های لوکس در پوری با استخر شنا نیز باید خصوصی خود را در ساحل و شما می توانید با یک شیب در دریا و استراحت در استخر شنا پس از آن. این هتل نیز ارائه جانبی استخر امکانات مانند نوار/رستوران, جکوزی, حمام بخار و غیره. ساخت استخر کاملا آرامش بخش را تجربه کنند. بررسي فايلهاي در زیر برخی از هتل خوب در پوری با استخر شنا و دیگر ویژگی های اضافه شده.

هتل ها در پوری با استخر شنا

هتل تعطیلات رفت و آمد مکرر یکی از بهترین 4 ستاره پوری هتل واقع شده است که نزدیک به ساحل دریا در Chakratirtha جاده ها است. آن را به یک مشتری توصیه تقریبا 86 درصد که بدان معنی است که 9 نفر از 10 نفر خواهد انتخاب این هتل خاص. قبلی مهمانان را ستوده اند و محل آن امکانات و استاندارد خود را از خدمات. این هتل ارائه می دهد یک استخر همراه با جکوزی و حمام بخار. اتاق ها تومان هزینه.2000.

ارابه هتل یک هتل 3 ستاره در پوری که واقع شده است در نزدیکی ساحل دریا. این گسترده ای برخوردار است و توصیه در میان مسافران و شناخته شده است برای آن امکانات متعدد و آرام و آرام. این هتل دارای ساحل خصوصی خود را ارائه می دهد یک استخر شنا و یک پارک آبی همراه با آبگرم, پارک کودکان, چند رستوران و فضای باز کافه. نرخ اتاق شروع از Rs.4000.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment