هتل ها در تیروپاتی در نزدیکی ایستگاه راه آهن

[ad_1]

تیروپاتی است که نه تنها بسیار مقدس و محل زیارت اما نیز ارائه می دهد بکر از زیبایی های طبیعی آن به گردشگران است. این یکی از دلایلی است که چرا از آن باقی می ماند سراي بسیاری از پرستاران از زمان بسیار قدیم. تیروپاتی واقع شده است در منطقه Chittoor در ایالت آندرا پرادش در تیروملا تپه. تیروپاتی سفر کرده است و توسط میلیون ها نفر از گردشگران هر سال که به اینجا می آیند برای ادای احترام به لرد ویشنو خدای از سری Venkateswara معبد. وجود دارد بسیاری از هتل ها در تیروپاتی که تهیه کردن به نیازهای و همینطور نوه ها از مردم از تمام اقشار جامعه صرف نظر از طبقه خود و عقیده و دین و یا sex.

تیروپاتی شناخته شده است به طور عمده برای آن سری Venkateswara معبد اختصاص داده شده به ویشنو که جذب میلیون ها نفر از زائران از سراسر هند و خارج از کشور در تمام طول سال است. جدا از این معبد وجود دارد دیگر زیارتگاه های مذهبی ارزش دیدن مانند ISKCON معبد سری Varahaswami معبد و معبد Tirumala. یکی حتی می توانید با بازدید از باغ راک است که در یک پدیده نادر به عنوان آن می ایستد. حتی Talakona آبشارهای باعث می شود برای یک مکان جذاب برای گشت و گذار با یک 270ft-پاییز و بلندترین آبشار در آندرا پرادش. در میان دیگر آب بدن و سایت های مذهبی ارزش بازدید در تیروپاتی هستند Vaikuntha Teertham چاکرا Teertham و Akasaganga Teertham به عنوان به خوبی. یکی حتی می توانید برای خرید از بازارهای محلی اینجا که فروش عکس از خدای بت در قاب با اندازه های مختلف مجسمه ها و دیگر موارد در نظر گرفته که مقدس & نمادی از الوهیت.

تیروپاتی هتل در نزدیکی ایستگاه راه آهن

وجود دارد بسیاری از هتل ها در تیروپاتی در نزدیکی ایستگاه راه آهن است که به راحتی در دسترس و راحت برای مسافران جسمی و مالی. در میان هتل خوب در نزدیکی ایستگاه راه آهن تیروپاتی است هتل Sindhuri پارک واقع شده است که در فاصله فقط 500 متر از ایستگاه راه آهن. آن است که یک هتل است که در واقع درست در قلب شهر رو به آرام معبد مخزن Pushkarini و ارائه فوق العاده پشت قطره مقدس تیروملا تپه. این هتل به خوبی نگهداری اتاق با تمام امکانات اضافه شده مورد نیاز برای یک زندگی راحت. حتی خالص گیاهی, رستوران, فروشگاه هدیه و ارز گزینه برای راحتی مهمانان خود. هتل شارژ Rs. 1,980 برای هر شب همراه با صبحانه افتخاری از 10 آوریل به بعد.

هتل Ramee مهمان خط روز دیگری است تیروپاتی هتل در نزدیکی ایستگاه راه آهن. این هتل واقع شده است و درست در کوهپایه تیروملا و با دسترس آسان به خداوند Venkateswara معبد و در فاصله 3.5 متر از ایستگاه راه آهن. این برتری در ارائه بزرگواری منصوب به خوبی مبله با تمام امکانات عمده گیاهخواری و رستوران و بار, کافی شاپ, استخر شنا و باشگاه سلامت. اتاق تعرفه ها اینجا Rs. 3,500 از جمله افتخاری صبحانه. مهمانان که مانده اند در اینجا باید همیشه به طور کامل راضی با آن خدمات و امکانات و توصیه به دیگران نیز هست.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment