هتل فرودگاه در بمبئی: موقعیت استراتژیک با مسکن لوکس

[ad_1]

یکی از مشهور شهرهای بزرگ در هندوستان, Mumbai از همه نوع از مسافران در طول سال و در نتیجه واضح است که وجود دارد کمبود هتل در بمبئی. در حالی که اوقات فراغت گردشگران بازدید از این ‘حداکثر شهرستان’ با هدف گشت و گذار و دیدار بالیوود ستاره های این شهر نیز به استقبال مهمان ها که شامل دولت سر بوروکرات بین المللی اطفال و فیلم مشهور است. این افراد باید بسیاری از آثار مهم و اولویت های اندود شده تا در زندگی روزانه خود و ترجیح می دهند به ماندن در هتل های پنج ستاره نزدیک فرودگاه در حالی که سفر. این مقاله می دهد اطلاعات در مورد هتل های لوکس در بمبئی است که واقع شده است در نزدیکی به Chattrapati Shivaji International Airport.

ITC Grand Maratha|

ملک معروف هتل های زنجیره ای ‘ITC گروه ITC Grand Maratha یک هتل پنج ستاره است که می توان از Chattrapati شیواجی فرودگاه بین المللی در 10 دقیقه. گرفتن نشانه از فرهنگ و هنر سابق Maratha سلسله های این هتل لوکس ارائه ظریف مجموعه ای از محل اقامت آشپزی و تفریح گزینه های. این هتل ارائه می دهد اقامت در نظر 368 اتاق است که در حال گسترش در سراسر 6 طبقه و مجهز به امکانات دولت از هنر.این اتاق ها طبقه بندی شده به عنوان ITC یکی از برج های اجرایی باشگاه و سوئیت. آبگرم و مرکز سلامتی ارائه می دهد یک ترکیب مناسب از هند غربی و درمان.

للا Kempinski

فقط پنج دقیقه رانندگی از بمبئی فرودگاه بین المللی للا Kempinski شده است یکی از محبوب ترین ها, آدرس هتل فرودگاه در بمبئی. میرسد در 11 هکتار از باغ آراسته و آبشار آبشارهای این هتل پنج ستاره بدون درز تلفیقی از سنتی ناز و نعمت و راحتی مدرن. طبقه بندی شده در 7 دسته مختلف از 400 اتاق و سوئیت این هتل به خوبی مبله با غنی پارچه مبلمان ظریف و امکانات مدرن. ناهار خوری رسانه های مستقر در این هتل تهیه کردن به تغییر سلیقه مهمانان است. خانه ESPA ارائه می دهد مختلف درمان است که با هدف ایجاد ثبات در انرژی چاکراها, آوردن, آرامش درونی, بهبود بافت پوست و احیای بدن.

ارکیده

به رسمیت شناخته شده به عنوان آسیا اول گواهی ‘Ecotel’ هتل ارکید بمبئی واقع شده است در فاصله نیم کیلومتری از داخلی فرودگاه که آن را به یک پایگاه مناسب برای مسافران کسب و کار. این هتل پنج ستاره دارای 372 نیز منصوب اتاق و سوئیت اعم از 255 متر مربع به 900 متر مربع در نظر فضا. عجیب و غریب ترین و مجلل در میان همه مجموعه ریاست جمهوری است که ارائه می دهد کامل اقامت با اتاق خواب و اتاق نشیمن و ناهار خوری منطقه است. این هتل ارائه می دهد 5 multi-آشپزی رستوران در خدمت جنوب هند, کبابی, خوراک, قاره آسیا و خوراک. وجود دارد 6 دولت از هنر سالن های است که می تواند میزبان به محرمانه جلسات هیئت مدیره احزاب کوکتل و ناهار کسب و کار در میان دیگران.

صحرا ستاره

یکی از مهمترین و به دنبال پس از پنج ستاره هتل ها در بمبئی صحرا ستاره واقع شده است در مجاورت سحر فرودگاه. این هتل دارای 223 زیبایی تزئین اتاق طراحی شده در این تم در تم ها از 9 سیاره در منظومه شمسی است. اسراف ترین صحرای مجموعه به طول انجامید و در سراسر 3 طبقه و دارای یک متصل نیمکره شیشه ای آسانسور. 9 رستوران و تخصص از صحرا ستاره در خدمت طیف گسترده ای از هند و غذاهای بین المللی همراه با برخی از امضا در خانه دستور به کسی را دست انداختن جوانه های چشایی خود را. 8 دولت از هنر سالن شامل 2 سالن های ضیافت, 1 مجموعه ریاست جمهوری و 5 جلسه اتاق به راحتی می توانید بازی میزبان را به مشخصات بالا جلسات و سمینارها و همایش های اجتماعی و دریافت-togethers.

ذکر شده در بالا بمبئی هتل فرودگاه به مراتب ارجح ترین گزینه های مسکن برای بالا مشخصات مسافران است. موقعیت استراتژیک این هتل پنج ستاره در نزدیکی های داخلی و بین المللی فرودگاه باعث می شود آنها را از ویژگی های در لیست مورد نظر از زمان محدود مسافران است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment