هتل زیبا اقامت در منالی

[ad_1]

Nestled در دامان طبیعت در نزدیکی انتهای شمالی باشد ولی Kullu Manali است که بهشت در زمین سبز خدا. آن واقع شده است در ارتفاع 2,050 m در Beas دره رودخانه. آن است که بیشتر به خارج از محل برگشت و تازه wedded زوج. آن است که یک شهر کوچک با جمعیت حدود 8,096 با توجه به سرشماری سال 2011. بی سر و صدا جریان هوا از طریق دره جایگزین عجله از شهر با یک دوز از آرامش. این یک بهشت برای مسافران انفرادی مثل من که استعداد برای تنهاست ماجراجویی و تنهایی.

دما در اینجا می تواند به عنوان کم به عنوان -150 C در زمستان و به عنوان بالا به عنوان 260 C در تابستان. اگر شما در حال سفر به Manali و سپس نگرانی خود را می تواند آب و هوا و دیگر نگرانی اقامت. شما لازم نیست که به نگرانی در مورد دوم ما به عنوان کردم که تحت پوشش. بیایید با هم نگاهی به برخی از بهترین هتل ها که پیچیده تحت gorgeousness و عشق به طبیعت است که ایجاد یک منطقه آرام از عشق و عاشقانه.

ماه عسل مسافرخانه Manali

قرار داده شده در 13kms از Solang دره و 3kms از یک روستای زیبا به نام Vashist, داخل حمام, ماه عسل مسافرخانه را فراهم می کند و متوسط اقامت راحت به بازدید کنندگان خود را. آن را به یک سالن ورزشی است که متشکل از یک سالن شطرنج, استخر, جدول هاکی هوایی, ایکس باکس و, روی میز. آنها همچنین ارائه خدمات اجاره اتومبیل. اتاق جادار با باغ و کوه است. لوازم آرایش رایگان ارائه شده برای مهمانان خود. نزدیکترین فرودگاه Bhuntar فرودگاه است که 50kms از مهمان خانه.

باغ سبزی

تصور کنید با داشتن یک پیاده روی طبیعت اطراف کوه در Manali با خود عزیزان. باغ سبزی می ایستد 300متر بالاتر از Hidimba دوی معبد ارائه می دهد و زمین بازی برای کودکان و یک تراس آفتاب. این شهر همچنین دارای یک رستوران در سایت. اتاق با صفحه تخت کابل تلویزیون و حمام خصوصی. آن را ارائه می دهد رایگان Wi Fi به مهمانان خود. شما می توانید بازی تنیس روی میز در سالن ورزشی و آنها نیز ارائه خدمات اجاره اتومبیل. نزدیکترین فرودگاه Gaggal فرودگاه است که 87kms از اموال.

رویال پارک توچال

واقع در Manali این محل یک نوار بر روی سایت برای مهمانان خود یک تراس و مرکز اسپا. این Hidimba دوی معبد 3.4 کیلومتر از اینجا. اتاق در دسترس هستند با صفحه تخت کابل تلویزیون و آنها لوازم آرایش رایگان. چند اتاق با رودخانه و کوه. شما می توانید بازدید از صومعه تبت است که فقط 1.9 کیلومتر از اینجا.

هتل در مرکز جاده در منالی

وجود دارد با قیمت مناسب هتل ها در منالی برای کسانی که در حال سفر در حالت اقتصاد. آن را خوب است برای یک گروه از دانش آموزان که در یک سفر مدرسه یا کالج تور. آنها با ارائه برخی از امکانات معمول مانند رایگان Wi Fi و تلویزیون. آنها احتمالا سقوط در محدوده 900- 2000/- INR.

هتل Gilbert, هتل تیروپاتی کلاسیک هتل Samiru هتل Rajeev, هتل, Daulat و هتل ماه ، در حال خواص شما می توانید جستجو برای مقرون به صرفه باقی بماند.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment