نقد و بررسی فیلم: Mee Sindhutai Sapkal (بانوی که ایجاد شده خود را در آینده)

[ad_1]

وجود دارد می رود یک المثل قدیمی “آموزش و پرورش یکی از مطمئن ترین راه ها برای فرار از فقر”. بسیاری از افراد گرفته اند و این مسیر در اودیسه از زندگی و SindhuTai Sapkal از این قاعده مستثنی بود. اما واقعی بودن مجبور Sindhutai به آموزش و پرورش پس از چهارم استاندارد و حل و فصل کردن برای اوایل ازدواج در سن 12 به بیش از دو برابر سن او.

شور و شوق او را به سمت نظم و انضباط از خواندن ادامه داد و حتی پس از او espousal اما شریک زندگی خود را در ازدواج از این نظر است که همسر او در تلاش بود تا نشان دهد که او تحصیل کرده تر از او. نتیجه نهایی این بود که دست سرنوشت قرار داده Sindhutai از طریق شکست برای یک هدف. با بیرون آمدن از جنگل از خانه شکسته و ازدواج تنها انتخاب قطعی و بدیهی Sindhutai شاهد بود او دو تلاش ناموفق خودکشی.

کارگردان Ananth Narayan Mahadevan و تولید شده توسط ساچین و Bindiya Khanolkar مدیر اولین مراتی فیلم نشان می دهد واقعیت زندگی بر اساس کتاب “Mee Vanvasi” توسط Sindhutai Sapkal.

حتی قبل از انتشار آن این فیلم شده است با کف زدن استقبال در جامعه از جشنواره بین المللی فیلم. “Mee Sindhutai Sapkal” تا به حال خود را برتر جهان در 54th جشنواره فیلم لندن در ماه گذشته پس از غربالگری در جنوب آسیا جشنواره بین المللی فیلم در نیویورک است. همچنین بسته شدن در فیلم چشم سوم, نهم, آسیایی, جشنواره فیلم بمبئی. Tejaswini پاندیت از بازیگران می شود نامزد بهترین بازیگر جایزه در Asia Pacific Screen Awards به تصمیم داوران بین المللی در دسامبر 2010 در بریزبن.

زندگینامه نقد فیلم سفر بقای Sindhutai Sapkal که در فضای داخلی از Vidharbha بود که به التماس برای پول و غذا به کسب درآمد برای خود زندگی می کنند و همچنین برای دختر جوان خود را. در حالی که همه از دست داده بود در جنگ از زندگی تنها چیزی که رو Sindhutai در جهت رو به جلو بود و چراغ امید.

امروز این sexagenarian یک مادر افتخار به بیش از 1000 یتیم بچه ها که به سخنرانی برای کسب معاش برای کودکان یتیم به عنوان Sindhutai قویا معتقد است “Bhashan hai به elegance hai”. او یک موفقیت بزرگ (تعهد نسبت به یتیم خانه) ساخته شده خود را از بین بردن تمام قبلی خود را شکست.

آب و هوایی مرحله به تصویر می کشد Sindhutai در حال حاضر در سن 60 دعوت شده است به آدرس خود مراتی Vishwa Sammelan در سان فرانسیسکو. در طنز جانبی آن است که به همان اندازه جالب برای دیدن این سفر اولین بار هوایی مسافر Sindhutai در سراسر هفت دریا.

درستی گفت: در پشت هر موفقیت وجود دارد نهفته است بی حد و حصر درد در قلب آنهایی که و این درد است که معمولا نشان داد زمانی که فرد افزایش می یابد به بالا. امروز Sindhutai Sapkal با معیار قدرت می گوید اگر کسی وجود دارد که نیاز به یک مادر وجود دارد دست یاری از “Mee Sindhutai Sapkal”.

بازیگران و خدمه

مدیر (Ananth Narayan Mahadevan) تهیه کننده (Sachin Khanolkar و Bindiya Khanolkar) فیلمنامه (Ananth Narayan Mahadevan, سانجی Pawar) فیلمبرداری (K. راج کومار) بازیگران (Tejaswini Pandit – Sindhutai 24 تا 40 سال Jyoti Chandekar – Sindhutai 60 سال Pranjal Shetye – Sindhutai 12 سال Upendra Limaye, Suhas Palshikar, Neena Kulkarni, Charusheela سمور و Ganesh Yadav.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment