نفوذ – رستوران لوکس در چنای

[ad_1]

در حال حاضر چنای و چنای-موار هیچ غریبه ای به گیاهخواری. بنابراین اگر عین حال یکی دیگر از رستوران های گیاهی باز می شود درهای خود را به Chennai از آن به عنوان جای تعجب ندارد. اگر شما یکی از کسانی که در بالا بردن ابرو چشم خود هنگامی که یکی از مذاکرات, ناهارخوری زیبا و رستوران های گیاهی در همان نفس و سپس شما نیاز به فکر می کنم دوباره! بنابراین زمانی که یک ناهار خوری خوب رستوران گیاهی باز می شود در چنای کرایه آن را ارائه کرده است باید متفاوت باشد. نفوذ است که فقط…

فضای داخلی از نفوذ طراحی شده توسط هیچ یک دیگر از Manish Malhotra. در واقع خود طراح امضا آشنایی خود را به لباس های پوشیده شده توسط پیشخدمت بیش از حد! فضای داخلی می تواند به عنوان با شکوه و مغرور انجام شده در سایه های بژ و قهوه ای و slathered با طلا. گسترش بیش از 5000 متر مربع. پا آن را به شما می دهد احساس از فضا به عنوان شما را وارد کنید. گل پر و برکه نور کم غیر معمول تجهیز جذاب نقاشی تمام اضافه کردن به ایجاد یک هاله جادویی.

منو rambles در بی وقفه در ارائه طیف وسیعی از سلامت نوشیدنی ها و آب میوه برای تقویت و جوانی از سر گرفتن. آنها همچنین باید یک آرایه از کرم بر اساس سوپ, اما آنچه که گرفتار چشم من بود سوپ گوجه فرنگی سرو با برگ طلا. غذاهای تر است تلفیقی از متمایز است. شما می توانید انتخاب خود را از اسفناج توپ پر با ذوب موزارلا risottos برای برنج دوستداران Chennai, ویتنامی, رول کاغذ ترکیب غیر معمول سالاد و پاستا پنه با ظرافت با طعم گیاهان و رنگ و لعاب با نیرو پوره گوجه فرنگی.

دامنه خود را از پیتزا گسترده است و آنها با عجیب و غریب, مارچوبه, روغن زیتون, fromaggio jalapenos و پیازچه. فیوژن مواد غذایی مانند پنیر با خردل دیژون و سس انبه برای کوفته تحریک جوانه های چشایی ما. این دسر غنی بودند و خامه را با شکلات دسر بودند به مرگ!

اگر فیوژن مواد غذایی است نه صحنه خود را و سپس شما بیش از حد باید یک انتخاب! آنها باید کل طراحی منو برای شما به مزه مزه: dal makhni,tadka daal, palak makai پنیر pasanda ترد گل کلم بریانی سبزیجات کره naans pudina و lachchedar paratha! معمول از نظر انتخاب اما غیر معمول در نظر طعم و مزه: این مواد غذایی به خصوص خوشمزه و شناور با چرب تاپیک!

تبلیغ به عنوان اولین شیوه زندگی لوکس رستوران در چنای آن می تواند بهترین توصیف به عنوان آوانگارد و در واقع یک نفوذ خوب! با وجود آرامش شما احساس پس از ورود به رستوران نبود به خصوص آرام. نی نی گران اما غذای خوب و محیط ساخته شده و شما احساس می کنید خوب بود ارزش برای پول است!

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در چنین عجیب و غریب, خوردن ناشران در اینجا.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment