نحوه خرید مهتابی LED

مهتابی ال ای دی قیمت

با ورود لامپ های مختلف و مهتابی به خرید مهتابی ال ای دی بازار ، انتخاب آنها دشوارتر می شود. تعویض لامپهای فلورسنت قدیمی با LED های جدید مشکل است. در این مقاله ما به شما کمک می کنیم تفاوت بین LED ، مهتاب نوع A ، B و A-B را بهتر درک کنید ، بنابراین می توانید انتخاب بهتری داشته باشید. تفاوت مهتابی ال ای دی قیمت در فروشگاه های آنلاین و لامپ و روشنایی بین لوله های تک قمری و دو جداره و همچنین مقایسه لوله های LED نوع A ، نوع B و AB مورد بحث قرار خواهد گرفت. تفاوت بین مهتاب های LED تفاوت بین LED و مهتاب فلورسنت با ظهور لامپ های مختلف و پیشرفت خرید مهتابی ال ای دی تکنولوژی ، انتخاب بین آنها کمی دشوار به نظر می رسد. تفاوت های زیادی بین نور ماه LED و دیگر مهتاب خرید مهتابی ال ای دی وجود دارد. تفاوت بین فلورسنت LED در مصرف انرژی کم و برق تا 90 is در تولید و انتشار نور در رنگهای مختلف و بسیار روشن است.

تفاوت بین LED و مهتاب فلورسنت LED های یک و دو پین در ماه خرید مهتابی ال ای دی نیروی تک سر ، پایه های خنثی و خنثی در یک سر لوله قرار دارند. مهتابهای یک سر نیاز به لانه دارند. با استفاده از لوله های تک سر ، بالاست های موجود باید برداشته شوند تا راندمان نور افزایش یابد. لوله دو سر دارای پین های قیمت خرید مهتابی ال ای دی قیمت LED با تخفیف از فروشگاه های آنلاین خنثی و خنثی در دو طرف لوله است که یک انتهای فعال و یک بن بست ایجاد می کند. تفاوت بین مهتابی تک سیاره ای و آلیاژی LED نوع A (Plug and Play) مهتاب LED (سازگار با بالاست) لامپهای فلورسنت نوع A ساده ترین خرید مهتابی ال ای دی راه برای انتقال نور از لامپهای فلورسنت فلورسنت به لامپهای فلورسنت LED است. تغذیه این لامپها از یک درایور داخلی است. مزیت این فلورسنتها سازگاری آنها با بالاستهای فلورسنت است ، بنابراین سیم کشی خرید مهتابی ال ای دی مجدد وجود ندارد و نیازی به برداشتن بالاست در حین نصب نیست. قمرهای خرید مهتابی ال ای دی نوع A یا Plug and Play فقط دو سر برق دارند.

مهتابی ال ای دی شاه چراغ

LED مهتاب نوع B (سیم مستقیم) مهتابی خرید مهتابی ال ای دی نوع B از ولتاژ مستقیم سیم استفاده می کند. آنها محرک های داخلی خود را دارند و بنابراین از بالاست های فلورسنت قبلی استفاده نمی کنند. از آنجا که شما باید بالاست را بردارید ، خطر شکستن بالاست را در آینده از بین خواهید برد. همچنین خرید مهتابی ال ای دی ، بالاست مصرف کننده انرژی است ، بنابراین حذف بالاست موجب صرفه جویی در انرژی و افزایش بازده نور شما خرید مهتابی ال ای دی می شود. این لوله ها نیاز به نصب سوکت بدون مانع دارند که باعث می شود مراحل نصب نسبت به لامپهای فلورسنت خرید مهتابی ال ای دی نوع A زمان بیشتری ببرد. مهتابهای نوع B کارآمدترین گزینه هستند و می توانند دارای یک یا دو سر باشند.

چراغ مهتاب LED A-B فلورسنت های نوع A-B ترکیبی هستند که خرید مهتابی ال ای دی دارای مزایای لوله های نوع A و نوع B هستند. شما می توانید تصمیم بگیرید که بالاست را نگه دارید یا آن را بردارید. این لوله ها می توانند با استفاده از بالاست و سوکت “Plug and Play” باشند. یا می توان آنها را با ولتاژ مستقیم خرید مهتابی ال ای دی برای انعطاف پذیری و کارایی نصب کرد ، لوله های AB یک گزینه عالی هستند. همه فلورسنت های LED با خرید مهتابی ال ای دی بالاست های فلورسنت کار نمی کنند. مطمئن شوید که اطلاعات را بررسی کنید تا ببینید آیا بالاست شما سازگار است خرید مهتابی ال ای دی یا خیر. تعویض چراغ های فلورسنت LED باعث افزایش کارایی انرژی و صرفه جویی در هزینه شما می شود.

مهتابی ال ای دی

انواع قاب مهتابی ال ای دی

اجزای لامپ های LED LED ها از سه جزء اصلی تشکیل شده اند: SMD (مجموعه ای از LED ها) درایور (مبدل AC / DC) رادیاتور (انتقال حرارت). SMD ها DC را از درایور می گیرند و خرید مهتابی ال ای دی نور تولید می کنند. رادیاتورها گرما را از SMD ها و درایورها گرفته و به خارج منتقل می کنند. اگرچه LED ها گرمای بسیار کمتری خرید مهتابی ال ای دی نسبت به لامپ های رشته ای تولید می کنند ، گرمای تولید شده توسط LED ها باید کنترل شود. هرچه خرید مهتابی ال ای دی این کار بهتر انجام شود ، طول عمر لامپ بیشتر است. بنابراین ، رادیاتور (که از آلومینیوم ساخته شده است) نقش خرید مهتابی ال ای دی مهمی در عمر این لامپ ها دارد.

جایگزینی لامپ های معمولی با لامپ های LED چه مزایایی دارد؟ فوراً خرید مهتابی ال ای دی اندازه قبض برق خود را کاهش دهید. لامپهای LED با تولید گرمای کمتر در تبدیل برق به نور بسیار کارآمد هستند. لامپ LED دارای عمر بسیار طولانی (بیش از 20000 ساعت) آلوئه ورا بسیار بادوام است و در اثر برخورد تصادفی آسیب خرید مهتابی ال ای دی نمی بیند. جیوه یا سایر مواد سمی در ترکیب آنها استفاده نمی شود. قابلیت بازیافت بالایی دارند ، حاوی خرید مهتابی ال ای دی مواد خطرناک نیستند و به راحتی می توانید بسیاری از قطعات را در شرایط ایمن بازیافت کنید.

قیمت مهتابی ال ای دی 120 چقدر است ؟

اگر لامپ های قدیمی را با لامپ های LED جایگزین کنید ، چقدر در هزینه برق صرفه جویی می کنید؟ بستگی به لامپ قبلی شما دارد که آن را با LED جایگزین می کنید. لامپ رشته ای با LED ، فلورسنت به LED ، متال خرید مهتابی ال ای دی هالید به LED. خوشبختانه سایت هایی هستند که این محاسبات را به صورت قیمت مهتابی ال ای دی 120 آنلاین برای شما خرید مهتابی ال ای دی انجام می دهند. در زیر برخی از این منابع آورده شده است. اگر متوجه شدید که 70 درصد خرید مهتابی ال ای دی در مصرف انرژی صرفه جویی شده است تعجب نکنید!

آیا می توان از لامپ های LED در مدارهای کم نور (مدار کنترل شدت نور) استفاده کرد؟ خیر ، به طور خرید مهتابی ال ای دی معمول نمی توان از لامپ های LED کم نور استفاده کرد مگر اینکه لامپ برای مدار کم نور خرید مهتابی ال ای دی طراحی شده باشد و کلید دیمر نصب شده شما با مدار کم نور لامپ خریداری خرید مهتابی ال ای دی شده مطابقت داشته باشد. تولید کنندگان لامپ موظفند مشخصات فنی و دستورالعمل نصب را روی جعبه لامپ وارد کنند.

لطفاً توجه داشته باشید که اگر یک لامپ LED نامنظم خرید مهتابی ال ای دی خریداری کرده و سعی کنید از آن در مدار کم نور استفاده کنید ، لامپ را می سوزانید. آیا حاوی فلزات خطرناک و سمی مانند جیوه هستند؟ خیر ، لامپ های LED حاوی جیوه یا سایر فلزات خطرناک یا مواد شیمیایی نیستند. CFL ها و فلورسنت ها خرید مهتابی ال ای دی حاوی مقدار بسیار کمی جیوه هستند که باید به درستی از بین بروند. بنابراین هنگامی که لامپ LED شما می سوزد یا می شکند ، آن را خرید مهتابی ال ای دی با خیال راحت دور بریزید.

مهتابی LED و قاب های آن

لامپ های LED چه رنگ هایی دارند؟ (رنگ روشن لامپ LED) لامپ های LED در لامپ های خرید مهتابی ال ای دی مختلف تولید می شوند. از بین رنگهای فهرست می توان این رنگها را نام برد: سفید یا مهتابی ، زرد ، معروف به خورشید ، سبز ، آبی ، قرمز ، نارنجی و بنفش. روش تولید رنگ در لامپ ها بر اساس دمای رنگ است و در کلوین خرید مهتابی ال ای دی اندازه گیری می شود. به عنوان مثال ، دمای رنگ لامپهای خورشیدی 2700-3300 کلوین خرید مهتابی ال ای دی و دمای رنگ لامپهای فلورسنت 6500-6700 کلوین است. موارد زیر نشانه های رنگ روشن روی جعبه لامپ است:

2700 تا 3200 – WW خورشیدی 5000 تا 5500 – DW روز سفید 6500 تا 7500 – Moonlight DL آیا لامپ های LED با سایر لامپ ها متفاوت هستند؟ انواع لامپ خرید مهتابی ال ای دی با لامپ LED انواع لامپ با لامپ LED لامپ های LED کاملاً با لامپ های موجود سازگار هستند. LED های بالون تا 50 وات با سر استاندارد (E27) سر بزرگ خرید مهتابی ال ای دی با قدرت بالا (E40) لوسترهای اشکبار (E14) سر شروع برای آزمایش هالوژن SMD و COB (MR16) تفاوت خرید مهتابی ال ای دی لامپ های LED و CFL چیست؟ هر دو لامپ از نظر مصرف انرژی بسیار کارآمدتر از لامپ های رشته ای هستند. در اینجا لیستی کوچک از تفاوت های CFL و LED وجود دارد:

الف) لوله های CFL از شیشه ساخته شده است. آنها عمدتا لامپهای خرید مهتابی ال ای دی فلورسنت کوچک با بالاست داخلی هستند. این لامپ ها از مقدار کمی جیوه استفاده می کنند. لامپ های خرید مهتابی ال ای دی LED خانواده جدیدی از لامپ های کم مصرف هستند که از تراشه های نیمه هادی LED ، رادیاتور و لامپ تشکیل شده است. ب) قرار گرفتن در معرض لامپ های LED بیشتر از لامپ های CFL است ، می توانید لامپ CFL 22 وات را با لامپ LED 15 وات جایگزین خرید مهتابی ال ای دی کنید. لامپ های LED بلافاصله بدون وقفه روشن و خاموش می شوند ، CFL 30 ثانیه تا 1 دقیقه طول می کشد تا به طور کامل روشن شود. لامپ های LED در برابر روشن و خاموش شدن بسیار مقاوم هستند و روشن و خاموش خرید مهتابی ال ای دی شدن معکوس طول عمر لامپ های CFL را کاهش می دهد.

چرا چراغ برخی از لامپ های LED پس از دو یا سه ماه محو می شود؟ پیازها خرید مهتابی ال ای دی معمولاً وقتی به پایان عمر عادی خود می رسند تیره می شوند. اما این روند بسیار تدریجی است و بیش از یک سال به طول می انجامد. شاخص کم نور لامپ ها Lumen Degradation نامیده می شود و با L70 نشان داده می شود. L70 مدت زمانی خرید مهتابی ال ای دی است که طی آن نور لامپ از 100 تا 70 درصد می رسد. کم نور شدن یا سوسو خرید مهتابی ال ای دی زدن زود هنگام لامپ ها به دلیل کیفیت پایین تراشه مورد استفاده در لامپ است و معمولاً با لامپ های بی کیفیت رخ می دهد. عمر خرید مهتابی ال ای دی متوسط ​​لامپ های LED چقدر است و چگونه است

Related posts

Leave a Comment