نحوه بهبود و افزایش قدرت و شتاب خودرو

یک چیز مطمئناً – هر آنچه را که تصمیم دارید انتخاب کنید ، احتمالاً ما آن را تبلیغ می کنیم! همانطور که متوجه شدید عدم اقدام به موقع جهت تعویض روغن خودرو و انتخاب نکردن روغن مناسب سبب میشود خودرو مخصوصا هنگام طی مسافتهای که بصورت سربالایی هستند گاز نخورده و منجر به کاهش شتاب وسیله نقلیه شود. ریمپ STAGE2 برای مشتریانی که تمایل به افزایش قدرت و شتاب اولیه خودروی خود در جاده های بیرون شهری دارد انجام میشود . در ایسیو پاشش سوخت و مقادیر جرقه زنی ، میزان اکسیژن ورودی و تغییرات دریچه گاز تغییرات اساسی انجام میشود که با افزایش شتاب و سرعت اولیه و افزایش قدرت ۲۰ تا ۴۰ درصد همراه می {شتاب ماشین|افزایش شتاب خودرو ایران کارز|ایران کارز|افزایش شتاب ماشین|شتاب|افزایش شتاب خودرو} باشد. در این سطح از تیونینگ – پاشش سوخت و مقادیر جرقه زنی تغییرات اساسی انجام میشود که با افزایش شتاب و توان خودرو و سرعت اولیه در حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد با افزایش قدرت قابل مشاهده میباشد . ۳-تیونینگ یا ریمپ در سطح استیج STAGE 3 – این ریمپ در سطح مسابقات اتومبیل رانی انجام میشود .

افزایش شتاب خودرومعمولا خودرو هایی با دیفرانسیل عقب در زمینه شتاب گیری عملکرد بهتری دارند و میتوان گفت در صورت عقب بودن دیفرانسیل یک خودرو، نیرو محرکه موتور که به چرخ ها وارد میشود ابتدا به چرخ های عقبی وارد شده و اتومبیل را وادار به حرکت میکند؛ این نوع از حرکت باعث شتاب گیری هرچه بیشتر نسبت به حرکت از طریق چرخ های جلویی خواهد شد. ریمپ STAGE 3 برای مشتریانی که تمایل به شرکت در پیست مسابقه های اتومبیل رانی دارند انجام میشود که با تغییرات اصلی در برنامه پاشش سوخت قدرت و شتاب بسیار بالایی را تجربه می کنند. اگر دو توربوشارژر یکسان کنار هم قرار دهید، به آن تویین توربو گفته میشود و اگر از دو توربوشارژر متفاوت (مثلاً یک مدل قوی و یک مدل ضعیفتر) استفاده کنید، بای توربو نامیده میشود. برای رفع این مشکل باید مسیر لوله های اگزوز را به خوبی چک نمود و کاتالیست اگزوز را نیز از لحاظ کثیفی، مورد بازدید قرار داد. وقتی که می خواهید سرعت ماشین خود را افزایش دهید باید چه جا هایی از ماشین را چک کنید ؟ آیا از روشن ماندن چراغ چک موتور خودروی خود احساس خطر میکنید ؟ آیا از مصرف بالایی سوخت ماشین ناراحتید ؟

با شل شدن سیم گاز، دریچه هوا به طور کامل باز نشده و تناسب بین سوخت و هوا به هم خواهد خورد. برای بالا بردن کیفیت بنزین، میتوانید از اکتان بوستر هم استفاده کنید. ضمنا این ربمپ استیج ۲ در خودروهای که از سوخت با کیفیت استفاده و تقویت مکانیکی موتور از جمله تغییرات در هدرز و کیت مکش و انواع تقویت کننده های موتور دارا می باشد، خوب جواب میدهد . در ایسیو – پاشش سوخت و مقادیر جرقه زنی ، میزان اکسیژن ورودی و تغییرات دریچه گاز تغییرات اساسی انجام میشود که با افزایش شتاب و سرعت اولیه و افزایش قدرت ۱۵ تا ۲۰ درصد همراه می باشد. نرم افزاری که مشخص می کند عملگر ها چه میزان واکنشی از خود نشان دهند به طور کامل توسط ایسیو خودرو اجرا می شود و اطلاعات کاملا توسط ایسیو کنترل میشود. برای پاشش سوخت نیز تعویض به موقع صافی بنزین موءثر است، زیرا فشار پشت سوزن انژکتور را افزایش داده و به طبع آن میزان پاشش سوخت افزایش می یابد.

امکان دارد با ترمز گرفتن سرعت ماشین افزایش یابد؟ همچنین استفاده از این کیتها با فراهم کردن فشار بیشتر در سیلندر، میزان شتاب و گشتاور را افزایش میدهد. همچنین تمام ارتعاشات و ضربههایی که به خودرو وارد میشوند ابتدا به چرخها واردشده که به کاهش و از بین بردن این ارتعاشات و لرزشها کمک میکنند. ریمپ خودرو نوعی برنامه نویسی در ایسیو خودرو می باشد که به صورت کاملا تخصصی انجام میگیرد . این بخش از طراحی خودرو آنقدر مهم است که به عنوان یک رشته تحصیلی در مقاطع تکمیلی تدریس می شود. رنو مگان یک خودرو سدان فرانسوی است که نخستین بار در سال ۱۹۹۵ و به عنوان جایگزین خودرو رنو ۱۹ معرفی شد. به عنوان نمونه، خودروهایی که در مسیر های خاکی تردد می کنند، معمولا فیلتر هوای آن ها باید زودتر از خودروهایی که در جاده های آسفالته تردد می کنند تعویض گردد. استفاده از بنزین سوپر در بسیاری از خودروها موجب بهبود عملکرد میشود هرچند که اکتان بنزین پیشنهادی کارخانه را هم باید مدنظر قرار دهید. باید گفت که علت طراحی عجیب و غریب خودروها اسپرت و سوپر اسپرت فارغ از زیبایی ظاهری آن رابطه کاملا مستقیمی با این موضوع دارد. الکترود مثبت در این نوع شمعها سوزنی شکل است و از فلز ایردیوم برای ساخت آن استفاده میشود.

Related posts

Leave a Comment