ناهار خوردن در سبک در همجوشی 9 – رستوران در حیدرآباد

[ad_1]

آنچه می بینید – F-9 چند رستوران دارای یک داستان جالب در پشت آن نام. در حالی که گفته شده است که آن را به تماس خود را به همجوشی 9 دلیل آن را در خدمت نه انواع آشپزی در یک مکان برخی نیز می گویند که آن را به اصطلاح به دلیل 9 قدرتمند تعداد با توجه به مبحی معانی رمزی اعداد. به هر حال ما فکر کردیم که بهتر است به رستوران مراجعه کنید به نقد و بررسی آن نه غذاهای از باور شایعات.

آنچه شما دریافت کنید – بنابراین در اینجا یک لیست از نه غذاهای که آن را ارائه می دهد – هندی, چینی, تایلندی, اندونزی, ایتالیایی, آمریکا, خاورمیانه, ویتنامی و اروپا است. خوب تعدادی از غذاهای مطمئن است اما تنوع در هر دسته فقط در مورد کافی است.

آنچه ما توصیه می کنیم از غذاهای حال غیر گیاهی sizzlers این کالزونه برای سبزیجات لذیذ, ماکارونی و عربی کوفته کباب. اما اگر شما پرماجرا, نوع, شما می توانید انتخاب کنید از جهانی دیگر گونه نیز هست. علاوه بر منوی آنها ادعا می کنند که تغییر در هر دو ماه. بنابراین اگر شما به دنبال برای تنوع به شما وعده داده می شود ارائه شده توسط Fusion 9.

با توجه به دسر کلوچه و شکلات پر کوکوی صدر با سس شکلات و آجیل مطمئن لذت. نوشیدنی خدمت در رستوران نیز به سلیقه و درست ساخته شده. تجلیل به انسان در مقابله که!

حکم – تا آنجا که به فضای داخلی نگران هستند این محل طراحی شده است که در یک شیوه معاصر با توجه به جمعیت جهان وطنی که در آن خدمت می کند. چراغ کم نور و مات تماس برای قدردانی در طول شب. محجوب موسیقی می افزاید: به این محیط نیز هست.

قیمت مواد غذایی در همجوشی 9 بیش از حد بالا نیست. علاوه بر شرکت حرفه ای می توانید فلش کارت های هویت خود را به سود 10 درصد تخفیف.

آنچه شما برای پرداخت یک وعده غذا برای دو نفر – Rs. 500 (بدون شراب).

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment