موزه مسافرخانه بنگلور

[ad_1]

هتل نمای کلی:

بنگلور است که در آن توپی از هند و جذب تعداد زیادی از مسافران است. مردم به بنگلور به صرف تعطیلات و کسب و کار. در اینجا می توانید تعدادی از خوب امکانات رفاهی برای اقامت راحت است. هتل موزه مسافرخانه شناخته شده 3 ستاره هتل لوکس از شهر است.

هتل موزه مسافرخانه به شما وعده یک اقامت راحت با سبک در بنگلور. موزه مسافرخانه است در میان محبوب ترین اقتصاد هتل در بنگلور. این هتل برای آن شناخته شده است قابل توجه داخلی و محیط آرام به شما احساس در خانه دور از خانه. موزه مسافرخانه یکی از برگزیده ترین امکانات رفاهی با توجه به محل آن است. این هتل در فاصله 38 کیلومتر از شهر بنگلور فرودگاه و در فاصله 8 کیلومتر از بنگلور ایستگاه راه آهن. این یک مقصد ایده آل برای مسافران کسب و کار و اوقات فراغت مسافران که به بنگلور.

این هتل واقع در میان کسب و کار و سرگرمی ولسوالی M. G. Road. این هتل متشکل از مجهز 40 guestrooms بزرگ. تمام اتاق ها با سلیقه طراحی شده و دارای عطر گل از رسانه های ناهار خوری. شاخه های بامبو در حال چینی رستوران هتل که شناخته شده است برای خدمت به چند غذاهای.

موزه هتل مسافرخانه ضربات خود را ترومپت از سه بسیار مدرن رستوران که در آن شما ممکن است مزه, چینی, جنوب هند, قاره و غذا تایلندی. این هتل همچنین دارای یک میخانه میخانه که در آن شما می توانید کاهل در اطراف در طول اوقات فراغت است. این Angeethi خدمت رستوران هندی خوراک و همچنین یک فروشگاه شیرینی. این هتل نیز فراهم می کند با تعداد زیادی امکانات دیگر برای راحتی بازدید کنندگان است. رستوران اینجا در خدمت بهترین ظروف برای غلغلک دادن جوانه های چشایی شما.

هتل فراهم می کند شما با اینترنت بی سیم, خدمات, مسافرت, میز تسهیلات انتقال از فرودگاه 24 ساعته روم سرویس, خشکشویی, خدمات تهویه مطبوع اتاق 24 ساعته آب در حال اجرا. مختلف دیگر امکانات داده شده به مهمانان شامل یک دکتر در تماس امن خرک و بسیاری دیگر.

در اینجا در موزه مسافرخانه هتل در بنگلور شما احساس تازه در هر لحظه شما می توانید لذت بردن از اقامت خود را در هتل. حرفه ای آموزش دیده کارکنان هتل تلاش می کند بهترین خود را که بازدید کنندگان را در صورت هر گونه ناراحتی. موزه ارائه می دهد پیله راحتی برای اقامت که در آن مهمان می تواند از زمان به یاد ماندنی. بنابراین پیاده روی به موزه مسافرخانه و صرف برخی از زمان به یاد ماندنی خود را با دوستان, خانواده و عزیزان.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment